Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieło Parlamentu Europejskiego, nakazali operatorom informować o minimalnych prędkościach.

Na dole masz przypis:
1) Podane parametry mają zastosowanie, o ile Umowa Abonencka nie stanowi inaczej.

Procentowe wartości zapewne są różne, wszystko zależy od technologii w jakiej mamy dostęp do internetu i pewnie lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzwonili dziś do mnie w sprawie przedłużenia oferty. Mogą mi dołożyć za free Eleveny, natomiast za C+ chzą 49 pln. Do tego maxbox i 60mb. Wszystko w cenie 76 pln. Dla mnie generalnie kaszana. powiedziałem Pani, że mój znajomy dostał c+ za darmo, to prosiła o podanie nazwiska  :)

 

Ma dzwonić ponownie w przyszłym tygodniu. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzwonili dziś do mnie w sprawie przedłużenia oferty. Mogą mi dołożyć za free Eleveny, natomiast za C+ chzą 49 pln. Do tego maxbox i 60mb. Wszystko w cenie 76 pln. Dla mnie generalnie kaszana. powiedziałem Pani, że mój znajomy dostał c+ za darmo, to prosiła o podanie nazwiska :)

 

Ma dzwonić ponownie w przyszłym tygodniu. Co o tym sądzicie?

Niedawno była promocja dla obecnych klientów, że dawali C+ za 39 złotych, więc te 49 zł to w ogóle ździerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, w Eboku przy złożeniu wypowiedzenia dawali mi C+ z Elevenami oraz Max i 60mb za 125 PLN, a wczoraj przez telefon wychodziło więcej. Ciekawe co powiedzą przy następnym telefonie. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisałeś w ebok na czacie? Jak tak, to nie licz na dobre oferty od nich. Po złożeniu wypowiedzenia, tylko i wyłącznie z DUK. Najlepiej określ co dokładnie chcesz i za ile, może się dogadasz. Ja to co mam w opisie dostałem po pierwszym telefonie za 99 zł/mies. Powiedziałem, że to wszystko chciałbym za nie więcej niż 100 zł/mies., odczekałem chwilę, ponieważ miła Pani musiała skonsultować z kierownikiem (co najważniejsze, nic nie mówiła, że się nie da) i po chwili otrzymałem odpowiedź pozytywną. Na czacie dużo wyższe ceny podają, w lokalnym Boku też nie mają ciekawych ofert, więc nawet możesz poprosić o kontakt z DUK.

P.S.

Jak już pisali koledzy, jest bardzo duży odpływ klientów i na dużo się zgadzają, więc można to śmiało wykorzystać.

Jeszcze jedno, pamiętaj, żeby dokładnie wymienione były usługi w danej cenie, ponieważ w aneksie i regulaminach później nie wszystko jest wyszczególnione, ponieważ są to oferty indywidualne i sporo usług/pakietów mogą dać gratisowo w ramach testowania. Ja tak dostałem m.in. Canal+ Prestige czy Multiroom.

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, w Eboku przy złożeniu wypowiedzenia dawali mi C+ z Elevenami oraz Max i 60mb za 125 PLN, a wczoraj przez telefon wychodziło więcej. Ciekawe co powiedzą przy następnym telefonie. :)

Kolego, cierpliwości. Masz jeszcze dużo czasu do końca kwietnia, więc bez emocji. :) Musisz być stanowczy i przekonywujący, a na pewno to ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pasków informacyjnych, które pojawiły się na niektórych analogowych programach wynika, że w ofercie analogowej pozostaną programy: Ale kino, AXN, Disney Junior, Eurosport, Kino Polska, Polsat 2, Puls, TV4, TVN, TVN Style. Programy te wkrótce zmienią swoje częstotliwości. Szczegóły poznać można pod nr tel. 345 345 345 wybierając 5 lub w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZmusieK - kanałów analogowych zostanie trochę więcej - te które wymieniłeś zmienią tylko częstotliwość. Wczoraj po godz. 20:00 na większości kanałów był pasek, że kanał wkrótce zostanie wyłączony. Na kilku kanałach była informacja taka, jak napisałeś, a na niektórych kanałach paska informacyjnego nie było wcale - więc te na pewno zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZmusieK - kanałów analogowych zostanie trochę więcej - te które wymieniłeś zmienią tylko częstotliwość. Wczoraj po godz. 20:00 na większości kanałów był pasek, że kanał wkrótce zostanie wyłączony. Na kilku kanałach była informacja taka, jak napisałeś, a na niektórych kanałach paska informacyjnego nie było wcale - więc te na pewno zostaną.

 

Tak jak napisałem, te 10 programów zostanie w analogu. {to już pewniaki}. U mnie pasków / komunikatów nie było na programach, które mają zostać wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wyłączono kanał z planszą informującą o przeniesieniu kanału z kamerą na Gdynię.

 

Edit: jest 19:09 - na większości kanałów analogowych w Gdyni jest napis:

 

"Już wkrótce Twoje programy będą dostępne tylko w wersji cyfrowej. Zamów  dostęp do telewizji cyfrowej w Multimedia i oglądaj programy w lepszej jakości. Zamów telefonicznie 345 345 345 (wybierz 5 w menu) u przedstawiciela handlowego lub w w najbliższym BOK"

 

Mam nadzieję że po redukcji analogu włączą brakujące kanały, a część z tych które są zamienią na wersję hd. 

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...