Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to że od dnia 14-03-2017r multimedia udostępniła pełną ofertę aż w 29 miejscowościach. Bielsko-Biała, Bytom, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Libiąż, Radzionków, Sosnowiec, Trzebinia, Żory, Sanok, Brzozów, Burchardztwo, Dzierżążno, Kartuzy, Kiełpino, Kolbudy, Łubiana, Sierakowice, Somonino, Żukowo, Czarna Woda, Łeba, Skarszewy, Szymbark.  Kiedy reszta?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla użytkowników MM w tych miastach :) faktycznie ciekawe, że odbyło się to bez redukcji analogu. W poprzednich przypadkach MM zawsze go wcześniej redukowała.

Artykuł o trwającym przejęciu MM przez UPC:

http://www.telko.in/upc-multimediami-co-zmieni-fuzja,0

 

"Z terenu dochodzą informacje, że Multimedia bynajmniej nie popadły w marazm, ale wręcz przeciwnie – sprzedają bardzo intensywnie i to na granicy rentowności. Prawdopodobne, że wyniki operacyjne Multimediów będą jednym z elementów ostatecznego rozliczenia transakcji z Liberty."

 

Mocno na tym skorzystałem :) oby przejęcie przez UPC trwało jeszcze kilka lat.

 

Wyniki MM:

http://www.telko.in/multimedia-przyspieszyly-walke-o-udzial-w-rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym multimedia się obudziła i zaczęła robić rzeczy wcześniej niemożliwe, pełna oferta cyfrowa i analogowa? Spadek klientów zawsze działa na tak [beep]ą firmę jaką jest multimedia.  Oby jeszcze im odpłynęło klientów zanim UPC ich przejmie, może wtedy u wszystkich ujednolicą ofertę przed przejęciem.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MMP, to najwyższy czas. Trafili ze sprzedażą, jak rozwijają się lokalne sieci światłowodowe, UPC i inni gracze też podbierają klientów. Stawka jest duża, każdy klient jest na wagę złota.

 

Powinni wszystkie kanały naziemne wprowadzić od najniższych pakietów, także na DVB-C, nie jest wygodne przełączanie pomiędzy kanałami. 

 

Czy ktoś może potwierdzić, czy po oddaniu sprzętu, DVB-T, jako sygnał niekodowany będzie cały czas dostępny? Czy coś gmerają w skrzynce wtedy i odłączaja?

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały z oferty DVB-C są kodowane poza kilkoma kanałami np. TVP1 TVP2.  Jeśli zrezygnujesz z usług to multimedia nie musi zakładać żadnych filtrów, zdajesz dekoder, bądź moduł CAM i już nie masz dostępu do oferty telewizji cyfrowej, natomiast w dalszym ciągu masz dostęp do telewizji analogowej i w takim układzie multimedia musi przyjść do skrzynki i wyłączyć sygnał poprzez odłączenie kabla ze skrzynki rozdzielczej. Znam przypadki gdzie multimedia nie odłączała abonenta pomimo rezygnacji z umowy i abonent nadal miał dostęp do telewizji analogowej. Dlatego też w chwili obecnej dążą do tego aby zlikwidować całkowicie telewizję analogową na rzecz cyfrowej, i wtedy miejscowy technik już nie będzie musiał chodzić do skrzynek aby rozłączyć abonenta. Zrobi to natomiast osoba przy komputerze zdalnie. Miejscowy technik będzie potrzebny tylko w razie awarii, bądź podłączenia nowego klienta.


Natomiast UPC posiada w swojej ofercie darmowy dostęp do kilkunastu kanałów, więc czas pokarze jakie to będą kanały po przejęciu multimedia.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia szaleje w moim mieście. Po 3 latach używania mojego ADB odblokowano mi przyciski Guide, a także VOD! Warto zaznaczyć, że przez ten czas pani z BOK-u mówiła, że przyciski nie będą odblokowane, gdyż nie mam technologii światłowodowej.

Żeby tak wszędzie szalała a nie tylko u wybranych. :wink:  Jak się uwezmą na jakąś miejscowość to nie ma bata nic nie zrobią brak j....j konkurencji :/

U mnie łącznie na liście 160 kanałów. Więc raczej mnie to nie objęło.

To "prawie" masz pełną ofertę, ale "prawie" robi wielką różnicę :wink: Musisz czekać na kolejne kroki ze strony multimedia

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...