Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra!

Zadam to pytanie w Waszym imieniu. :wink:

Nikt nie chce się wyłamać!

Mnie zmiany nie dotyczą (prawdopodobnie) więc nie będzie - "...potem będzie płacz, jak coś pójdzie nie tak!..."

 

@Mr. Chiquita, @Michaelis, pozostali "mający wiedzę" - kiedy te kanały HD (data) i jakie?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra!

Zadam to pytanie w Waszym imieniu. :wink:

Nikt nie chce się wyłamać!

Mnie zmiany nie dotyczą (prawdopodobnie) więc nie będzie - "...potem będzie płacz, jak coś pójdzie nie tak!..."

 

@Mr. Chiquita, @Michaelis, pozostali "mający wiedzę" - kiedy te kanały HD (data) i jakie?

 

Ostatnio mam wrażenie, że w temacie Multimedi to chyba nikt nie ma jakichkolwiek informacji. Wszystko tylko "prawdopodobnie" itp... A te plotki wszystkie to już męczące są. Jak na pudlu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że jakość niektórych kanałów SD trochę się poprawiła? :>

Owszem, w końcu Polsat Sport News da się oglądać :)

 

Pytanie techniczno prawne: mam umowę do końca roku (31 grudnia); czy wypowiedzenie złożone dziś ma jako datę wskazywać dzień 31 grudnia, czy z racji iż zostały niecałe 3 miesiące do końca, to już musi to być 31 stycznia? Bo rozliczeniowo jeszcze do końca roku będą 3 faktury tak czy siak, więc mam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was narzeka tu na internet z Multimedii. Mam go od 1 sierpnia i póki co chodzi to jak burza. Wykupiony mam 30 Mb i testuje to wieczorem,rano i w nocy.Przysył mam nigdy nie mniejszy niż 27Mb a wysył 2,2 Mb. Pink 5-15 góra.W  porównaniu do poprzedniego (10Mb/1Mb) różnica jest duża.

I to wszystko z ich routera który wisi sobie w przedpokoju.Daje tu (póki co) duży plus dla MM. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację ;)

 

Ja najbardziej liczę na Cinemaxy i Discovery paczkę w HD. Jeśli one wejdą, to praktycznie wszystkie kanały które najczęściej oglądam będą już w jakości HD. Oczywiście, mogą dodać ich więcej - nie narzekałbym :D

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominreda

A niech sobie brzmi. :P

 

@marivsh

Wypowiedzenie należało złożyć do końca września. Dlatego, że skutkuje w końcu miesiąca, a nie w dniu jego złożenia. Zabulisz więc za styczeń po cenach cennikowych, która są znacznie wyźsze od promocyjnych. Ale bez paniki. Radzę mimo wszystko je złożyć i próbować się dogadać. Jeszcze można uniknąć kosztów.

 

@Yakuzzi

Jesteś pewny, że niczego nie zabiorą? :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marivsh

Wypowiedzenie należało złożyć do końca września. Dlatego, że skutkuje w końcu miesiąca, a nie w dniu jego złożenia. Zabulisz więc za styczeń po cenach cennikowych, która są znacznie wyźsze od promocyjnych. Ale bez paniki. Radzę mimo wszystko je złożyć i próbować się dogadać. Jeszcze można uniknąć kosztów.

Tego się bałem :/

Spoko, raczej nie zamierzam zmieniać operatora - UPC nie ma u mnie infrastruktury, Vectra również, jedyna alternatywa to Netia lub satelity, bo inne kablówki to żadna konkurencja - chciałem tylko postraszyć przed negocjacjami cenowymi ;)

W takim razie w przyszłym tyg podskoczę do BOKu i zobaczymy co da się ugrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...