Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@danielpes5 dlaczego nie jesteś w stanie pokazać mi tego skanu na stronie www.multimedia.pl lub na FB? Odpowiem za ciebie, bo widzę, że masz z tym problem, MM nic nie mówiła o dodaniu nowych kanałów. Tak jak napisał neuro, ktoś coś walnie na forum a reszta łyka niczym pelikany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żadnego skanu nowej listy kanałów nie kojarzę, tylko post o którym wspomniał wyżej neuro. W taki sposób to każdy sobie może pogdybać, ja np. dziś od kolegi technika słyszałem że od 30 lutego będziemy mieli kanały TVP w 4K, do tego pakiet C+ będzie po 10 zł, a w maxboxie znajdzie się cała obecna oferta, oprócz C+, do tego net 10 Gbps z upload 5 Gbps.... Szczerze to dopóki nie będzie oficjalnej informacji ze strony MM, albo nowych kanałów w dekoderach to nie ma się co podpalać, a i osoby, które mają rzeczywiste przecieki z MM nie wiedzą wszystkiego - jak choćby włączenie TVN Fabuła, które było małym zaskoczeniem, bo żadnych przecieków w tej sprawie nie było, a odbyło się z dnia na dzień. Sam początek miesiąca też nie świadczy o tym , że będą zmiany, choćby nawet sam TVN Fabuła został włączony w środku miesiąca. Czekajmy spokojnie. Coś napewno się zmieni, pytanie tylko kiedy i czy na lepsze. A Fansatpl napisał że ma w ręcę listę kanałów z dnia 1.10, ale nie napisał którego roku... A rzucić plotkę można łatwo, sporo osób łyknie, a na koniec wielkie rozczarowanie i jeżdzenie, że miało być tak pięknie. Tylko kto tak obiecywał??

Edytowane przez lechoo84
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób też pisało, że nie ma miejsca na kanały HD, że muszą usunąć coś usunąć z analogu. To ile faktycznie pozostało tego miejsca? :P I w jakich lokalizacjach? :P

Czy może to też są plotki, bo nie ma oficjalnego komunikatu na stronie MMP? :P

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych oficjalnych i nieoficjalnych plotek - wydaję oficjalny komunikat. Nie przedłużę obowiązującej umowy z MM. Mam dość dziadostwa!

Wracam właśnie z BOK i także złożyłem wypowiedzenie . Na moje pytania odnośnie planowanych ( lub nie :D ) zmian programowych w żaden sposób nie potrafili odpowiedzieć.

Za trzy miesiące koniec tego kabaretu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsza sprawa - co z pełną ofertą w Częstochowie?

@damian96: Coś zaistniało?

 

@neuron:

Przecież nie ma wolnych częstotliwości, żeby nagle walnęli dodatkowych 40 HD do oferty!

 

 

Posty z fanpage'a MMP znikają zaraz po pojawieniu się!

ANOMALIA - TRÓJKĄT BERMUDZKI!

 

I PONOWNIE...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po VECTRZE pora na MMP!

Zostanie jeden wiodący operator UPC!

 

Dzisiaj miał się pojawić DISNEY CHANNEL w HD!

I nic!


Ciekawe, czy sprawdzą się wszystkie przecieki?

Te październikowe:
- TV Puls HD
- Puls 2 HD
- Disney Channel HD
- Discovery Turbo Xtra HD
- Discovery Science HD
- ID HD
- Kuchnia+ HD
- Domo+ HD
- TNT HD
- Cartoon Network HD
- Cinemax HD
- Cinemax 2 HD

I te późniejsze:
- History HD
- H2 HD
- Liftime HD
- Polsat News HD
- TV Republika HD
- Fokus TV HD
- Stopklatka TV HD

To całkiem sporo kanałów. Gdzie je pomieszczą? Czy nic nie wyleci? Czy to nie wymusi podwyżek? I czy to już wszystko (np. TV4 HD)?

Warto by się zastanowić nad tymi pytaniami. ;)

Czyli, z całej listy nie zaistnieją: DOMO+,KUCHNIA+, HISTORY, H2, LIFETIME w HD. Resztę dołączą do końca roku!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsza sprawa - co z pełną ofertą w Częstochowie?

@damian96: Coś zaistniało?

 

@neuron:

Przecież nie ma wolnych częstotliwości, żeby nagle walnęli dodatkowych 40 HD do oferty!

 

 

Posty z fanpage'a MMP znikają zaraz po pojawieniu się!

ANOMALIA - TRÓJKĄT BERMUDZKI!

 

I PONOWNIE...

Niestety, ale u mnie nie doszedł żaden z zapowiadanych kanałów. Mają niby czas do połowy października, więc czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...