Jump to content

lechoo84

Users
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lechoo84

 1. Dobra umowa, gratulacje. Mi niestety na 24 miesiące dać nie chcieli, choćbym nie wiem jak próbował. Może bez hbo i c+ dałoby radę, ale to mnie nie interesowało. Po roku, jak odpadnie hbo to 70 zł dalej zostaje? Pamiętaj tylko koniecznie wrzucić skany faktury, co by poniektórych zadowolić:)
 2. @Grigoris Quedin - to nie o to chodzi... Ja uważam forum za miejsce pomocy dla innych, gdzie można o coś zapytać czy też udzielić informacji. Sam parę ładnych lat temu stąd dowiedziałem się o metodzie: wypowiedz-negocjuj. Osobiście nie widzę powodu bym miał kłamać odnośnie wynegocjowanej oferty - co mi z tego przyjdzie? Męskości przybędzie?? Nie wiem, może.... ale za stary na to jestem... Uważam wręcz przeciwnie - zmyślając mogę komuś zaszkodzić bo nie zdecyduje się na ofertę z działu utrzymania i zostanie bez mediów, w myśl zasady bo ktoś inny przecież miał lepiej to będę cisnął. Jeżeli ktoś sugeruje, nazwijmy to "bajdurzenie", to sam ma pewnie coś za uszami w podobnych sytuacjach. Ja swoje twierdzenie udowodniłem, choć nie musiałem, bo po co tłumaczyć się przed kimś kogo się nie zna i nawet nie ma odwagi powiedzieć - zwracam honor. Tyle ode mnie do sytuacji. Natomiast ogólnie jeżeli ktoś ma ból d*** odnośnie czyjejś oferty to może lepiej w ogóle nic tu nie wrzucać, niech ludzie negocjują w ciemno wtedy wszystkim będzie lepiej. Ja wprawdzie na forum udzielam się mało - tylko jak mam coś konkretnego do dodania, ale nie widzę przymusu by to robić, skoro komuś ma być nie w smak. Pozdrawiam.
 3. Uważaj na podanie ceny w sygnaturce, bo zaraz będziesz musiał wrzucać skany/zdjęcia faktury;)
 4. specjalnie dla ciebie - https://zapodaj.net/a4ae288d91c4b.jpg.html faktura z maja Ceny brutto nie są zesumowane. Mam nadzieję że potrafisz dodawać/obsługiwać kalkulator... Jeszcze jakieś życzenia?
 5. @mars27 - wierz czy nie wierz, Twoja sprawa, nie będę przekonywał i nie zależy mi na tym czy Ty w to wierzysz. Klientem MM jestem ponad 10 lat, więc cena to też efekt stopniowego schodzenia przy kolejnych negocjacjach. Poza tym UPC miało u mnie dobre warunki dla osób chcących podpisać umowę jako nowi klienci więc to też swoje robi. Obecnie płacę tyle samo, tylko jak pisałem net wolniejszy i brak catchup oraz nagrywarki. Info zamieściłem nie po to żeby się chwalić, tylko dać wskazówkę obecnie negocjującym co by można ugrać jeszcze - jako swoistą pomoc. Przy negocjacjach istotna jest też cena, jaką miało się do tej pory. Poza tym usługi MM posiadam jeszcze pod innymi adresami, gdzie na mnie przepisane są umowy rodziny (rodzice, brat) i jak wypowiadam i negocjuje to od razu wszystkie umowy i adresy. Ta oferta którą przedstawiłem jest na mnie i ona mnie interesuje, pozostałe opłaca rodzina i biorę to co chcą (tzn. max jaki uda się ugrać do danej ceny). Przykładowo mamie wynegocjowałem MaxBox + Eleven + HD + Multiroom + Net mobilny 10gb za 31 zł. Dotychczas miała to samo, tylko zamiast MaxBox był SuperBox + Filmy i Seriale, cena też 31 zł. @apezR - kodu oferty nie mam, potwierdzenia dostałem smsem na który miałem odpisać TAK lub OK.
 6. Oferta przedłużeniowa z wczoraj po uprzednim telefonicznym wypowiedzeniu: - net 600+ z wifi - MaxBox + HD + Eleven + FunClub + C+Prestige + HBO + HBO Go + Multiscreen (MultimediaGo) + CatchupTV + Nagrywarka sieciowa Wszystko na 12 miesięcy, cena 89 zł. Jak dla mnie oferta b.dobra. Do tej pory miałem wszystko co wyżej, tylko net 120+ i nie było Catchup oraz nagrywarki sieciowej - cena ta sama co teraz. Niestety na 24 miesiące nie było szans całości, dlatego zdecydowałem się na 12. Dodam, że konkurencja w bloku jest dość duża - UPC, Orange, kablówki lokalne, więc pewnie i dlatego cena dość dobra. Może udałoby się coś jeszcze ugrać, ale nie chciało mi się już wałkować miłej pani z działu utrzymania. Pierwsza oferta była bez catchup i nagrywarki, a po moim zapytaniu bez problemu dorzucono je do oferty, także myślę, że może coś bym jeszcze ugrał przy niewielkim wzroście ceny lub nawet w tej samej. Z wypowiedzeniem dzwoniłem pod numer 244244244, tam zostałem przełączony. Przed złożeniem wypowiedzenia składają też jakieś oferty, ale są one ciut gorsze od tego co zaproponuje dział utrzymania.
×
×
 • Create New...