Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

To niech podnoszą te ceny, na pewno nie będą to wielkie ceny, skoro większość tych kanałów się powtarza. A w końcu skończyłoby się dziadowanie a ludzie uzyskaliby dostęp do nowych kanałów, które nie są żadnym towarem luksusowym, a jednak w MM trzeba za nie dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podnosi się cen w dobie spadku klientów. Mieli się tym problemem zająć, ale jakoś ciężko im to idzie. :roll: Prawdopodobne są dwie możliwości:

1 - Likwidacja paczki "HD" i gruntowna przebudowa pakietów; rozbicie na 5 zamiast 4. Ceny: 29zł, 39zł, 49zł, 59zł i 69zł.

2 - Rozbudowa paczki "HD", bez ruszania pakietyzacji. Wylatują z niej Discovery HD, Animal Planet HD (do pakietu MaxBox), AXN HD, FightBox HD i MTV Live HD. Zostają TVP HD, V. Nature/History HD, Luxe TV HD i AleKino+ HD. Wraz z nimi dodatkowo 11 innych kanałów HD za około 20zł.

 

Na razie chyba "HD" zostanie, jako paczka przeznaczona głównie dla klientów StarBoxa i MiniBoxa. Nadal nie ma miejsca, na tyle nowych kanałów HD. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX A zwróciłeś uwagę że Animal Planet SD, a Animal Planet HD mają różne ramówki? Więc dopóki nie będzie jednolitych ramówek nie wyobrażam sobie tego że wersję Animal Planet SD nagle Multimedia wyłączy, a zostawi tylko wersję Animal Planet HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem za opcją #1, z racji tego że jestem skłonny dopłacić więcej do głównego pakietu za większą ilość kanałów - w zasadzie to jest normalne, że gdy chcemy więcej kanałów musimy się liczyć z podwyżką cen. A opcja #2 kusi tylko większą ilością kanałów, 11 nowych... tylko jakie to byłyby kanały, skoro w dodatkowym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietów podstawowych, jest obecnie za dużo. Powinny być góra 3. Opcja z 5-cioma jest mało prawdopodobna i możemy ją włożyć między bajki. Ja wolę opcję 2).

 

Co was tak nagle wzięło na podnoszenie cen? :roll:

 

@jackie :|:

Nie wiem. Pewnie typu Stopklatka HD i innych, których brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Ostatnio kupiłem sobie moduł niemieckiej platformy HD+. I chciałbym, żeby wszystkie kanały miały taką jakość jak Das Erste HD, ZDF HD, RTL HD, ProSieben HD czy Sat1 HD na Astrze. Nawet niemiecki MTV HD czy Disney Channel HD to poezja w telewizyjnym obrazie. Niestety, kanały HD w Multimedii wydają się gorsze na ich tle. :P

 

Wracając do Multimedii... W obecnej sytuacji, jest mało prawdopodobne dodanie aż tylu kanałów HD. To są tylko plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wczesniej goscilem dosc aktywnie w temacie o Inei bo taka mam kablowke u siebie. Natomiast dziewczyna za kilka dni podpisuje umowe z multimedia. Do tej pory miala NC+ i neta LTE z plusa.

Dostalismy oferte na tv 120 programow w tym 20 hd (pakiet Superbox) z dekoderem z nagrywarka + net 60 z modemem wifi.

Cena 81 pln/24 miesiace + 3 miesiace za 1 pln. Wydaje mi sie ze to dobra oferta zwyazywszy ze ja u siebie za podobne rozwiazanie płace bliksko 130 zł (net 50). Czy na cos powinienem zwrócić uwage przy podpisywaniu umowy?

 

Ktory z dekoderów/modemow dostepnych wybrac?

 

Ze wzgledu na okres wypowiedzenia w nc w sypialni zostanie satelita przez 3 miesiace i stad moje pytanie - czy da sie podłaczyc pozniej 2 telewizor na krótko - tzn bez kolejnego dekodera (mialem tak u siebie jakis czas - wiem bede miał mniej programow bez hd itp)

 

Czy istnieje aplikacja mobilna pozwalajaca planowac nagrywanie w dekoderze i/lub ogladanie tv na urzadzeniach mobilnych tak jak to mamy w imei?

 

Rozumiem ze internet nie podlega limitowi pobranyc/wys;anych danych?

Jak wyglada kwestia zewnetrznego adresu IP?

 

Bardzo dziekuje za odpowiedz - z miła checia zrewanzuje sie informacjami o inea

 

pozdrawiam

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od kilku dni zauważyłem dziwną przypadłość...

objawia się ona zniekształceniem (charczeniem z pogłosem) dźwięku w TV na dosłownie 5 czy 6 sekund a później mija na kilkanaście lub kilkadziesiąt minut....i ma to miejsce na każdym z programów.... :roll:

czy ktoś z Was ma podobnie, czy zaczyna mi się TV lub dekoder sypać ?? :/

 

pozdr.

horas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mecenas1981

- jeśli chodzi o PVRy to masz 2 opcje: 5810cdx i 3831cdx obydwa ADB jak możesz to wymuś na nich 3831cdx jest nowszy, mniejszy, szybszy, ma wiekszy dysk...

- w mm jesli masz DTV to równiez za free masz analog więc możesz w jednym OTV miec DTV a w kolejnym, kolejnych analog.

- niestety nie ma aplikacji zarządzającej dekoderem :( jeśli chodzi o ogladanie TV na mobilnych lub komputerze stacjonarnym to jest mmtv.pl

- nie ma limitu danych w usłudze internetowej, stałe IP możesz sobie kupić, jaka cena niewiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...