Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że jest tu paru magików, co mogą pomóc...

Kończy mi się umowa z końcem października i miałem telefon z BOK z taką "promocją:"

 

Proponujemy następujące rozwiązanie.

 

Maxbox -38zł

Internet 12Mb-20zł

Telefon -4,99zł

Internet mobilny -9,99zł

Canal + Platunium- 39zł

 

Maxbox -38zł

Internet 12Mb-20zł

Telefon -4,99zł

HD pakiet -9,00zł

Canal + Platunium- 39zł

 

Maxbox -38zł

Internet 12Mb-20zł

Telefon -4,99zł

HBO HD MAX -24,90zł

Canal + Platunium- 39zł

 

Można coś jeszcze targować ?

 

Teraz mam NDTV, internet 6, multiroom, telefon(5zł), Canal + Platunium i za wszystko płace 123 zł

 

Telewizja, internet, telefon i canal+ muszą być. Multiroom tylko wtedy jeżeli cena pakietu będzie mnie satysfakcjonowała

Internet mobilny i HBO jest mi zbędne

 

Miejscowość Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twój największy problem? Podłącz sobie antenę do DVB-T i będziesz miał kilkadziesiąt podstawowych i bezpłatnych kanałów. Ale nie powinieneś mieć obaw. Kablówki mają teraz nie najlepszy okres, i bardziej im zależy na zatrzymaniu klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wysłanie wypowiedzenia to podstawa. Wtedy pojawiają się rozsądne oferty. Naprawdę trzeba mieć dużo niechęci, żeby nie przedłużyć umowy i zostać bez płatnej TV. Nawet jeśli słabo się będą Tobą interesować to można ostatniego dnia samemu zadzwonić i zacząć coś czarować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron Ten typ tak ma, to się nazywa głęboki Standby (wymagania unii odnośnie zużycia energii). Nie musisz restartowac dekodera, poprostu naciśnij czerwony przycisk poczekaj i dekoder sam Ci wstanie niestety ale wygląda to identycznie jakbyś wyłączył go z prądu i trwa to dość długo. Jak nie chcesz oszczędzać i chcesz mieć aktywny Standby to wejdź w menu->ustawienia- Oszczędność energii i zmien z maksymalna na standard.

PS Ja akurat korzystam z tej opcji, ponieważ w niczym ona nie przeszkadza w nagraniach również. Jeżeli jest ustawione nagranie gdy dekoder jest wyłączony to jakiś czas przed jego rozpoczęciem dekoder sam się wybudza :) A jeśli chodzi o czas wybudzania to zdążyłem się przyzwyczaić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem... Dzięki temu oszczędza się energia i nie trzeba wyłączać na noc z prądu. Ja mam dekoder prawie przy samej ziemi i niewiele go widać. Dlatego proponuję, postawić sobie jakiś stylowy zegar obok TV w formie ozdoby. Albo powiesić na ścianie. Ten bajer w dekoderze zupełnie niepotrzebny i tylko generuje w dekoderze spore użycie prądu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron:

Comedy Central to jeden z najchętniej oglądanych tematycznych kanałów, także w Multimedii. Będzie wkrótce, podobnie jak Discovery, Polsaty i coś jeszcze. Kiedy dokładnie? Na to pytanie nikt nie udzieli ci odpowiedzi. ;) Dużo zależy od postępów rozbudowy sieci.

 

Ogólnie tej jesieni/zimy pojawi się jeszcze kilka kanałów HD na Polskim rynku medialnym. Zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet HD miałby sens gdyby były tam programy których nie ma w Maxboxie.A tak,zdublowane Discovery,Fightbox,AXN,MTV Live.

Gdyby nie TVP HD i Nature/History HD to bym nie kupił.Na miejscu Multimedii zlikwidowałbym ten pakiet dając TVP HD do Miniboxa,Nature/History do Superboxa,Animal Planet HD i Ale Kino HD zastąpiłbym wersje SD w Superboxie.Program Luxe TV dałbym do Funclubu.

Najwyższy czas,aby programy HD były normą a nie luksusem.Luksusem jest/na razie/ 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...