Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam internet w MM i chcę wziąć telewizję cyfrową. Zadzwoniłem na infolinię i podpytałem czy jak mam internet to mogę zrobić z tego pakiet z TV cyfrową i trochę zjechać na cenie. Pani powiedziała, że internet jest w promocji, a ich nie możną łączyć. Także będę musiał wziąć TV jak nowy klient. Czekam do 1 października i biorę na 24 miesiące z 3 miesiącami za darmo. Już się boję MM, ale innego wyjścia nie mam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z dwoma osobami na infolinii, co mi mogą zaproponować. Za każdym razem cena 79 zł z dekoderem PVR za pakiet MaxBox. Jak pytałem o pakiety to za każdym razem śpiewka, że internet jest świadczony promocyjnie, a promocji nie można łączyć.

 

Ktoś z Was, może dobierał jakąś usługę i łączył to w pakiet ?

 

EDIT: Wystarczył telefon do przedstawiciela w Gdyni i powiedział, że jest pakiet 3w1 z MaxBox za około 90 zł i podłączenie 1 zł. Czekam na konkretną ofertę na maila. Cena wygląda super, bo normalnie płaciłbym 79+44=123 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się orientuje to nie można laczyc promocji. Na Internet obowiazuje Cie taka promocja która dotyczy tylko samego Internetu. Wg mnie na chłopski rozum musialbys czekac do chwili az skończy Ci się promocja na Internet i wtedy wlasnie mialbys możliwość wziasc taka promocje gdzie razem w pakiecie jest i Internet i TV razem. Co innego jak ktoś ma np. 2 MB/s Internet to podobno nie czekając do końca danej promocji może zwiekszyc Internet na większą predkosc i wtedy umowa liczy się jakby od nowa. Mogę się mylic, jeśli tak to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też mówili mi na infolinii, ale przedstawiciel powiedział, że wygasi mi promocję na Internet (mam do 12 mega) i uruchomi pakiet 3w1. Ma przesłać ofertę na maila, więc zobaczę co i jak. Mówi, że to promocja tylko dla Gdyni.

 

EDIT:

 

Internet 30 mb bez limitów pobierania

Telefon 2 godz. Na połączenia stacjonarne + 30min na komórkę

Tv Maxbox dekoder z pvr

 

84 zł.

 

Dla mnie bomba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler Właśnie różne są promocje. U mnie w punkcie technicznym kobieta ma promocje na przykład tylko dla mojej miejscowości, na infolinii są jeszcze inne, a np. w lokalnym BOK jeszcze inne. Właśnie najlepiej przed podjęciem decyzji trzeba dowiedzieć się gdzie najbardziej się opłaca. Pewnie dostaniesz promocje typu "STOP". Ja miałem np. DTV i początkowo nie było możliwości przejścia na NDTV bo mówili ze trzeba czekac do końca umowy która się miało, a mi brakowało pol roku. Potem pojawila się możliwość przejścia z DTV na NDTV i dostałem promocje typu "STOP" ze nie musialem placic kary proporcjonalnej do końca trwania poprzedniej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń jeszcze kilka razy aż trafisz na bardziej kompetentną osobę, a jeśli się nie uda, to odwiedź lokalny BOK. Tam zrobią Ci na nowo umowę na neta i dokooptują TV - bądź zrobią z tego pakiet. Nie ma rzeczy niemożliwych - tym bardziej w MM. Mnie za 4 miesiące kończy się TV i sam chcę sobie zrobić pakiet z internetem i TV. Myślę, że jeśli zrezygnuję z TV (w przypadku braku możliwości), to nagle z trzydziestej czwartej szuflady pani konsultantka wyciągnie magiczne papiery, dzięki którym migracja do pakietu jest możliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest śmieszne, że są różne oferty. Na stronie inna, na infolinii inna, w boku inna, a u przedstawiciela jeszcze inna. Według mnie w ogóle nie opłaca się dzwonić po tych infoliniach, bo w różnych miastach i tak dają swoje oferty. W Gdyni jest duża konkurencja (chociaż w moim bloku jest tylko MM :P), więc muszą zjeżdżać z cenami maksymalnie. Pewnie w innym mieście o takiej ofercie można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco ostatnio napisał że MM bardziej stara zatrzymać starych abonentów proponując im dobre ceny niż nowych.

 

Kiler dzwoń do nich i męcz:) Ja za net 12mb placilem 48PLN,kończyła mi się umowa i zadzwoniłem z pytaniem co mi proponują to Pani na infolinii powiedziała że taka samą prędkość ale za 5PLN mniej hahahaha.Poszedłem do mojego BOKu i chciałem napisać wypowiedzenie i Pani od razu dała mi ofertę 12Mbps za 34 PLN.Czyli trzeba z nimi walczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taka promocja z prądem, że można zrywać stare promocje mając jedną usługę: net lub TV.

Można dostać Miniboxa z 30Mb za 59 zeta / m + do tego prąd od Multimedii

lub Superboxa z 60Mb za 69 zeta + prąd oczywiście.

Się to nazywa Energetyzujący Pakiet Stop.

 

Głównym warunkiem zerwania starej promocji jest właśnie zakup prądu.

 

A i tak najlepsza promka jakiej ostatnio regulamin czytałem to Startbox z Canal+ Platyna za 49 zeta na miesiąc / umowa na rok - może to sobie dokup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że opłaca się dzwonic pod 345 345 345, bo potem poszedłem u siebie do punktu technicznego i wyszlo na to ze nie miała takiej promocji, okazało się ze przez infolinie wyszlo mi taniej. Miałem 2 MB/s w promocji w cenie 29,99 i konczyla mi się ona, przez infolinie 12 MB/s dostałem w cenie 34,99 czyli 5 zl roznicy niż placilem wcześniej a promocja jakas "Wynegocjuj swoja cene". Znaczenie tez ma to z ilu już usług korzystamy i jak długo korzystamy. Np. u mnie sasiadka która ma analog i Internet, zaproponowano jej 12 MB/s w znacznie wyższej cenie niż mnie. Czyli np. jakbym u nich teraz chciał wziasc telefon, ale jest mi niepotrzebny , to tez na pewno taniej bym miał, bo mam u nich tv cyfrowa MaxBox + pakiet HD i Internet.

 

Na temat prądu w Multimedia to slyszalem rozne opinie, jedni mowia ze jest taniej a drudzy ze drożej. U mnie tutaj swoim zasięgiem dominuje PGE (Polska Grupa Energetyczna), mam taryfe G 12 czyli dzienna i nocnai place miesięcznie około 62 zł to teraz ciekawe ile bym np. w takiej Multimedii placil. Tyle tylko ze wtedy dwie faktury, dla Multimedia za sprzedaż pradu a dla PGE za dosył, a po co mi więcej papierów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U przedstawiciela dostałem: Internet 30 mb bez limitów pobierania, Telefon 2 godz. Na połączenia stacjonarne + 30min na komórkę, Tv Maxbox dekoder z pvr za 84 zł, więc biorę to. Ogólnie to jest chore, że wchodzisz na stronkę, wybierasz sobie coś z oferty, zamawiasz, a okazuje się, że u przedstawiciela dostajesz taniej i więcej. Nieźle ludzi w bambuko robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska udostępniły 8 nowych kanałów telewizyjnych w swoim serwisie mmTV.pl . W sumie abonenci Multimediów mogą oglądać online i mobilnie 53 kanały z każdego miejsca w Polsce. MTV, Comedy Central, Comedy Central Family, Nickelodeon, Nick Jr., AXN Spin, France 24, Viasat History/Nature to nowe kanały, które wzbogaciły ofertę mmTV.pl, internetowego serwisu z telewizją i VoD Multimedia Polska.

 

źródło: http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 04306c6e77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Viasat Nature/History HD wyróżnia się pośród innych znakomitą jakością obrazu,lepszą niż na innych programach HD/przynajmniej na moim telewizorze/.

Choćby dla tego programu warto mieć pakiet HD.Również zawartość merytoryczna jest całkiem,całkiem...Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPLRZ Przecież Viasat Nature HD/Viasat History HD jest w tv cyfrowej dostępny, ale tylko i wyłącznie w "pakiecie HD" , cena promocyjna za pakiet 9 zł miesięcznie. Tylko pewnie nie jest dostępny we wszystkich lokalizacjach.

 

Chodziło mi głównie o to, że nie jest dostępny w pakiecie, a jak się okazuje online tak. Ale przecież Multimedia nie przestaje zaskakiwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w końcu rozszerzyli mmtv.pl. Na to właśnie czekałem, bo coraz częściej korzystam. ;)

 

Odnośnie pakietu "HD". Ja go mam głównie dla Ale Kino+ HD i TVP HD. Ale bardzo dobre są też Viasat Nature/History HD i Animal Planet HD. Szkoda, że reszta (oprócz kanału o produktach luksusowych) jest w pakiecie MaxBOX. Podobno mają go przebudować, ale takie plotki to ja już słyszałem w zeszłym roku. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też i dla mnie jest to super sprawa, ale szkoda że idą jakimś dziwnym schematem. Właściwie to brakuje podstawowych kanałów jak Polsat czy TVN, ale może wkrótce. A propos DTV, właśnie przed momentem wyskocyzł mi błąd E01 czyli Brak sygnału no i lista programów mi się pozmieniała, czy to wszechogarniająca zmiana częstotliwości? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...