Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

przez infolinie 12 MB/s dostałem w cenie 34,99 czyli 5 zl roznicy niż placilem wcześniej a promocja jakas "Wynegocjuj swoja cene". Znaczenie tez ma to z ilu już usług korzystamy i jak długo korzystamy.

Np. u mnie sasiadka która ma analog i Internet, zaproponowano jej 12 MB/s w znacznie wyższej cenie niż mnie.

Czyli np. jakbym u nich teraz chciał wziasc telefon, ale jest mi niepotrzebny , to tez na pewno taniej bym miał, bo mam u nich tv cyfrowa MaxBox + pakiet HD i Internet.

 

W czerwcu kolejny raz przedłużałem umowę na Internet 12 Mb/s (umowa na 12 m-cy za 30 zł miesięcznie). Ta cena obowiązuje od kilku lat.

Promocja o nazwie "Internet 12Mb+ STOP EF".

30 Mb/s dają za 40 zł (umowa na 12 m-cy). Modem z Wi-Fi za 1 zł miesięcznie.

Oczywiście trzeba złożyć wypowiedzenie w terminie i czekać na telefony od nich z numeru (24) 357 50 35.

 

Z płacenia za TV wyleczyłem się dawno temu.

Nawet nie ogarniam tych 24 kanałów, które mam za friko w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, wziąłeś? Czy przechodzisz do NC+? Ja bym zamienił tylko FilmBoxy na HBO GO, bo na nich prawie nic ciekawego nie ma. Dużo 2 okienek z HBO i Canal+. Na HBO Go przynajmniej można w dowolnej chwili pooglądać ciekawe serie - np. remasterkę Rodziny Soprano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle. Wszyscy narzekają, a nikt w następstwie tego nie przechodzi do konkurencji. :roll: Wniosek? Multimedia nie jest taka zła jak ją malują. ;)

 

Inea również udostępnia kanały za darmo dla swoich klientów i jakość jest zdecydowanie lepsza.

A MM dodatkowo udostępnia te kanały dla osób spoza sieci za dodatkową opłatą, więc...

To sobie do niej idź. :P To jest jak z książkami, niby wydawca dostaje tyle samo, a ceny na rynku różne. :D Inea ma chyba lepszą technologię emisji tych kanałów do sieci. Ale najbardziej prawdopodobne, że jednak płaci nadawcom za reemisję programów. Bo wielu z tych nadawców nie godzi się na darmowe emisję w aplikacji internetowej. Opłata dla klientów jest jakoś wkalkulowana, ale zrobione to tak, że nie wrzuca się w oczy jak w UPC. :P

 

P.S. Aplikacja mmtv.pl z tego co pamiętam, jest tylko dla klientów Multimedii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcisnąć? Ale przecież ten szary jest głównie używany. Tamten czarny jest dopiero teraz wprowadzany. Jest chyba jeszcze w fazie testów. Mają podobno niewiele egzemplarzy i głównie dla nowych klientów. W moim mieści nie mają go na stanie, dlatego go jeszcze nie dostałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ma chyba lepszą technologię emisji tych kanałów do sieci. Ale najbardziej prawdopodobne, że jednak płaci nadawcom za reemisję programów. Bo wielu z tych nadawców nie godzi się na darmowe emisję w aplikacji internetowej. Opłata dla klientów jest jakoś wkalkulowana, ale zrobione to tak, że nie wrzuca się w oczy jak w UPC. :P

 

P.S. Aplikacja mmtv.pl z tego co pamiętam, jest tylko dla klientów Multimedii?

Inea płaci i to na pewno sporo, bo kanałów jest mało i możesz je oglądać tylko jak masz adres IP od Inei, czyli poza domem tego sobie nie obejrzysz, co jest dla mnie słabe, zdecydowanie wolałbym rozwiązanie z mmtv.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzo.TV i Stopklatka HD poszerzyła dziś ofertę UPC . Zastanawiam się czy w Multimedii pojawił się w dniu startu jakikolwiek nowy kanał ?

Czy to jest takie istotne? Wolę mieć lepszą cenę, niż drożyznę jak w UPC. I zabieranie kanałów, jak w Vectrze. Wszystkie najważniejsze kanały i tak są. A mnie interesują głównie premium, sport i seriale. Nowe kanały powinny pojawić się niedługo. Na pewno Polsat, a być może i Discovery (ale to zależy :P). Ciekawie może też być po konferencji PIKE. TVP chce funkcji HbbTV w kablówkach i będzie za nią lobbowała. Szykuje się najbardziej dochodowy okres w roku dla kablówek, więc na pewno coś dodadzą. Tak, żeby powalczyć o nowych klientów. Powinni zainicjować jakąś większą kampanię, zachęcającą do oferty cyfrowej i porzucenie analoga. To by przyspieszyło rozwój oferty DTV. Z drugiej strony, wszyscy teraz stawiają na usługi dodatkowe. Więc to one będą najbardziej rozwijane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...