Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.telko.in/parkiet-zagadka-sprzedazy-sieci-przez-vectre

20 godzin temu, Kleofas11 napisał:

Nigdy nie było żadnej fuzji pomiędzy podmiotami. Dnia 31 stycznia 2020 roku (tj. 21 miesięcy temu) firma Vectra kupiła 100 % udziałów firmy Multimedia. Od tego dnia firma Vectra stała się właścicielem firmy Multimedia. Obie marki jak na razie funkcjonują pod swoimi szyldami. Czy to się kiedyś zmieni ? To jest pytanie do właściciela obu marek handlowych, czyli do firmy 

U mnie dali możliwość rezygnacji  tylko na co jak jest vectra i multimedia i tyle Vectra kupiła multimedie czyli ma monopol u mnie w mieście A monopolu nie mieli czasem likwidować? Całe te przejęcie brzydko pachnie na kilometr bo  jaki interes ma tak naprawdę w tym Vectra.

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki z dniem 30 listopada kończy mi się umowa na Internet światłowodowy w Multimedii. Do tej pory płaciłem 40 PLN na 120 MB. Ofertę na przedłużenie otrzymałem następującą: prędkość 150 cena 59,99 co od razu odrzucilem. Wysłałem również listownie wypowiedzenie. Ale przez miesiąc nikt nie zadzwonił, dostałem tylko maila że przyjęli moje wypowiedzenie. W związku tym chciałbym się dowiedzieć czy jeszcze dzwonią w DUK czy muszę sam zadzwonić oraz w jakich pieniądzach chodzi teraz sam Internet (transfer 150-300 MB). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zadzwonić, no chyba że będzie już końcówka miesiąca, to sam zadzwoń. Zawsze możesz powiedzieć, że w Play masz ofertę 150 Mbps za 40 zł i 6 miesięcy za darmo (więc wychodzi 30 zł za miesiąc przy umowie na 2 lata) i jeśli nie dadzą Ci takiej oferty to bierzesz modem od Play i masz ich z głowy - oni świadczą internet na tym samym łączu bo dzierżawią je od Vectry (i od czasu fuzji również Multimedii).

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marivsh napisał:

Powinni zadzwonić, no chyba że będzie już końcówka miesiąca, to sam zadzwoń. Zawsze możesz powiedzieć, że w Play masz ofertę 150 Mbps za 40 zł i 6 miesięcy za darmo (więc wychodzi 30 zł za miesiąc przy umowie na 2 lata) i jeśli nie dadzą Ci takiej oferty to bierzesz modem od Play i masz ich z głowy - oni świadczą internet na tym samym łączu bo dzierżawią je od Vectry (i od czasu fuzji również Multimedii).

Ja sam internet przedłużałem kilka miesięcy temu. Płaciłem wcześniej 36 zł za 120 Mb. Przedłużyłem za 50 zł za prędkość 300 Mb. Za kolejne 10 zł więcej oferowali mi 600 Mb. Ale już na to się nie zgodziłem i zostałem przy 300 Mb. Umowa na 24 m-ce. Wiązało się to też z wymianą modemu na nowszy.

P.S. Odpowiedź do EdekEdek, nie do marivish, pomyłka w cytowaniu :)

Edytowane przez bartzt
Pomyłka w cytowaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 19:29, Marek_Gdynia napisał:

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/90f738e5-9544-4ed4-9901-21c54da7f1f1/Pakiety-telewizyjne-cyfrowe-n-k-MMP-(HFC)_02-11-2021.aspx

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 21:00, zerojedynkaX napisał:

TVP HD nigdy nie było w superboxie tylko w w pakiecie HD. Teoretycznie. 

https://www.multimedia.pl/przydatne-dokumenty-2

Miałem do końca października pakiet HD i nie wiedziałem, że inni poza tego pakietu mają ten program.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

TVP HD nigdy nie było w superboxie tylko w w pakiecie HD. Teoretycznie. Bo praktycznie to ja mam go w superboxie od 2 lat.

W powyższym wykazie nadal udają że nadają w SD Polsat Seriale i Sci-Fi. a faktycznie nadają w HD.  I po co komu taki wykaz ?

 

Multimedia nie ma tych programów w HD oprócz TVP HD macie je z vectry na liście i tylko dla tego je oglądacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przedłużyłem umowę,po złożeniu wypowiedzenia. Cena taka jak dotychczas,czyli 55 zł za MaxBox/PakietHD/Eleven/Multiroom(w koncu wymiana na moduły CAM,obym nie żałował) i internet 300mb.Na 24 miesiące.

 

Z netem od kiedy jest vectra jest dużo gorzej,no ale cena usług MM mnie jednak przekonuje.Do tego nie mam zbyt wielkiego pola manewru jeśli chodzi o konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...