Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że przeczytałem wiadomość z eboka i dzięki temu dowiedziałem się że maksymalna prędkość pod moim adresem to 900 a nie 600, szybka rozmowa i Pani chciała mi to wcisnąć za 69,99zł miesięcznie, przedstawiłem szybko że roczna opłata to 729,99zł co wychodzi prawie 61zł za co miałem płacić za 600mb, konsultantka sprawdziła szybko i raz dwa zmieniła ofertę z 600 na 900 w kwocie niespełna 61zł. Dla mnie bomba :D 

https://www.multimedia.pl/getattachment/ebb7eaca-1dc6-44f3-ab05-e8acf8683141/Multimedia-Capital-Two-Cennik-internet-plus-01-03-2021.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką rzecz jak są kanały bez nazwy jak te w tej chwili to LG sam je znalazł i zapisał na końcu listy, natomiast Samsung widzi tylko kanały które mają nazwę przypisaną i nic nie pomoże dopóki Operator nie przypisze im nazwy. Niezależnie czy szukanie ręczne czy automatyczne Samsung po prostu  ich "nie widzi" bez nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem na eBOK info, że w kwietniu będzie zmiana listy na dekoderach od numeru 101 i nową listę z datą 1.05.2021. Jest tam kilka nowych kanałów: TVP Polonia HD, Dizi HD, TVP Dokument HD, Silver TV HD, TVP Kobieta HD, Top Kids Jr HD, DocuBox HD.

 

Jest jeszcze na końcu listy tabelka "Programy a'la carte", w której są uwzględnione kanały: Polsat 2 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Polsat Film HD, Polsat News HD. Oczywiście wszystkie kanały też są uwzględnione w pakietach podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Golbi84 napisał:

usunąć ta propagandę ze 103 dać tam Polsat i TV4 na 106, TV6 na 125 

Bierzesz moduł i możesz sobie usuwać co chcesz i kiedy chcesz.

Chyba nie przypuszczałeś, że największa kablówka w Polsce będzie układać listę zgodnie z preferencjami przypadkowych "nonejmów" z internetu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, strzala napisał:

Bierzesz moduł i możesz sobie usuwać co chcesz i kiedy chcesz.

Chyba nie przypuszczałeś, że największa kablówka w Polsce będzie układać listę zgodnie z preferencjami przypadkowych "nonejmów" z internetu? ;)

Z modułem przy tym ułożeniu kanałów jest jeszcze gorzej. Układanie kanałów w TV Samsung przesuwasz po kolei jak kanałow na 800 przesuń go na 100 lub niżej i tak parę dziesiąt kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...