Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, aquarius said:

Macie może problem ostatnio z zewnętrznym IP?

 

Coś kombinują bo dwa dni temu w nocy miałem taki sam problem - z DHCP na interfejsie WAN routera dostawałem jakiś adres prywatny typu 192.168.100.1 zamiast (dynamicznego) publicznego. Do (wczorajszego) rana się samo naprawiło.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kiler napisał(a):

U mnie w Gdyni w ogóle nie widzi żadnej sieci po 5Ghz. Mam 2.4 tylko i strasznie muli. Na routerze normalnie pokazuje, że moja sieć w 5Ghz jest i świeci na zielono, ale na liście sieci się nie pojawia. Dotyczy wszystkich urządzeń w domu. 

 Coś pewnie w Twojej okolicy robią z siecią,miałem dziwne akcje jakieś 2 miesiące temu kilka dni z rzędu,ale już teraz spokój.

 

Mam tvp 4k,hdr się załącza sam,ale dżwieku to nie mam żadnego. Macie dźwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aquarius napisał(a):

Macie może problem ostatnio z zewnętrznym IP?

Wczoraj internet stacjonarny działał mi bardzo wolno (choć IP zewnętrzne jeszcze działało), pewnie coś przekonfigurowali.

Dzisiaj, po restarcie modemu otrzymuję adres IP w zakresie 100.*.*.*, a z zewnątrz jestem widziany jako 77.*.*.*.

I nie mogę się połączyć z zewnątrz, pomimo wykupionej usługi zewnętrznego IP.

Tak, parę dni temu dostałem adres z początkiem 100. Po analizie historii DNS wyszło mi, że na koniec października zacząłem otrzymywać IP z zakresu Vectry. Przy zakresie od MM nigdy mi się taki problem nie zdarzył.

Tak czy inaczej poradziłem sobie z tym zmieniając MAC mojego routera. Po tym działaniu dostałem z DHCP już adres publiczny. Nie mam wykupionego IP publicznego, ale po tym wydarzeniu grzecznie zadzwoniłem i zamówiłem. Niemiła niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tomi8181 napisał(a):

Spróbujcie przełączyć na pcm w ustawieniach audio w TV 

Ja mam na automat 2 w Sony bo na 1 nie ma dźwięku 

 

Próbowałem. Bez zmian. Brak dźwięku na wszystkich ustawieniach audio w TV. Co ciekawe ten problem mam tylko na TVP 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaceksobczak napisał(a):

Próbowałem. Bez zmian. Brak dźwięku na wszystkich ustawieniach audio w TV. 

U mnie też już nie ma dźwięku na każdym ustawieniu,coś robią,przynajmniej w Vectrze 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze nie ma dźwięku dzisiaj ,nie ma nawet możliwości wyboru ścieżki audio a wcześniej były dwie ,trzeba do Nich napisać,najlepiej na FB lub messengerze bo jutro otwarcie a jest weekend i cos mi się wydaje żeby nie było że zaczną to naprawiać od poniedziałku ,napiszę do Nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, tomi8181 said:

W Vectrze nie ma dźwięku dzisiaj ,nie ma nawet możliwości wyboru ścieżki audio a wcześniej były dwie ,trzeba do Nich napisać,najlepiej na FB lub messengerze bo jutro otwarcie a jest weekend i cos mi się wydaje żeby nie było że zaczną to naprawiać od poniedziałku ,napiszę do Nich...

W MMP w Łodzi jest obraz z HDR (HLG) i jest dźwięk, aczkolwiek na obu ścieżkach tylko stereo.

Leci w kółko oficjalna zajawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, klosz007 napisał(a):

W MMP w Łodzi jest obraz z HDR (HLG) i jest dźwięk, aczkolwiek na obu ścieżkach tylko stereo.

Ja korzystam też w Łodzi ale u mnie dźwięku brak bezpośrednio z telewizora oraz z głośnikiem przez bluetooth 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasiak napisał(a):

Czy TVP Sport 4k będzie włączone w każdym pakiecie?? Mam SuperBox i na pozycji 111 nie mam tego kanału. Jeśli to ważne mam jakiś stary dekoder od MM.

Dekodery multimedii nie obsługują 4K. Oficjalnie nawet na stronach czy fb MM nie ma informacji o dostępności TVP 4K. Trochę taka przysługa dla abonentów aby nie musieli podłączać anteny naziemnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...