Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

kondzik23

Na obecne czasy to niezła oferta. Może szybszy internet dałoby radę uzyskać?

 

radier

Nie wiem, czy w sieci komórkowej MM można korzystać z tych usług.

Mam przy okazji pytanie czy wifi calling działa korzystając z internetu z MM.

W pracy mam internet z Orange i działa. W domu niestety nie. Mam swój router Asus z obsługą wifi 6, które działa bardzo dobrze. Wifi calling jednak nie.

Sieć Play abonament, VoLte śmiga bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Dzisiaj zniknęły mi wszystkie programy DVB T w kablu MM.  Ma to pewnie związek z nocną zmianą nadawania na DVB T2.  Jak w innych rejonach kraju , naziemne wrócą do kabla Multimedii czy to już koniec ?

Niestety nie wiem dlaczego i takiej informacji nie udalo mi się uzyskać w multimedii ale z chwilą przełączeniu sygnalu dvb-t na t2 w Szczecinie zniknął sygnał cyfrowej telewizji naziemnej. Wygląda mi to na koniec dvb-t2 w kablu multimedii 🤬🤬🤬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, zerojedynkaX napisał:

Nie wydaje się Wam że takie wyłączenie DVB T w kablu MM powinno być poprzedzone jakąś informacją-komunikatem dla widzów ?  Totalne lekceważenie abonentów i totalny bałagan z wiedzą na ten temat u konsultantów naszego operatora. 🙁

Oni gdziekolwiek się chwalili tymi kanałami w paśmie DVB-T ?Bo w ulotkach czy to Vectry czy wcześniej MM jakie widuje w skrzynce nie znalazłem nigdy informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji zawsze była DVB T w kablu.  I to od początku istnienia cyfry naziemnej.  Najpierw były muxy 1,2 i 3 a potem dodali mux8.

Działała mi na tym HbbTV. A w kanałach kablowych śladu nie ma telewizji hybrydowej.

Jest to teraz swoiste kuriozum , że bezpłatne naziemne mają wyższą jakość techniczną niż płatne kablowe.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZerojedynkaX, bo niestety wielu bardziej ceni ilość a nie jakość. Ważne żeby mieć 200 kanałów. To nic, że połowa to delikatnie mówiąc mało interesujące zapchaj dziury...

A i z tych pozostałych oglądanych jest kilkanaście. 

Ludzie chcą mieć dużo i tanio. Niestety to oznacza kiepską jakość.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas skanowania mojego telewizora zauważyłem że Multimedia/Vectra nadaje jeszcze osiem programów analogowych.

Zastanawia mnie czy są jeszcze odbiorcy tych ośmiu archaicznych programów. Na moim 65 calowcu wielka kolorowa plama bez kontrastu i biegające piksele. Po jakiego to jeszcze nadają ? Analogową TV wyłączyli w Polsce 11 lat temu....😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji czyli w Malborku, zmiana standardu nadawania nastąpiła miesiąc temu. Na początku po przełączeniu, w kablu był tylko mux 3.  Po kilku dniach włączono mux  1 i 2. Natomiast muxa 8 nie ma do tej pory. Mux 1 i 2 jest nadawany w 1080p i dźwięku DD+, więc widać i słychać różnicę w porównaniu z kanałami retransmitowanymi przez Multimedię/Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...