Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, zerojedynkaX napisał:

Przed chwilą zglosiłem problem na czacie. Sprawę znają ,rzeczywiście przyznają że obraz jest obcięty. Służby techniczne uruchomione , będą poprawiać w najbliższym czasie.  Nikt tego na bieżąco nie kontroluje dlatego takie wady wychodzą. Tylko widz czuwa. ☺️

Ale z jakiego powodu?  Skoro nie wszedzie tak jest 

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls HD popsuł się równocześnie z awarią Discovery HD, przedwczoraj na czacie zgłaszałem że tylko Puls HD ma źle ustawiony format ekranu to konsul upierał się że to tylko u mnie, infolinia czas oczekiwania 2 godziny 🙃 więc odechciewa się zgłaszać. A nawet ciekawie wygląda obraz bez logo tylko brakuje części obrazu i części belki teraz, za chwilę w lewym górnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni odczuwam pewna niedogodność, mianowicie na kilka razy w ciągu dnia, o ile nie częściej wyłącza się sygnał internetowy, dosłownie na sekundę/dwie. Jest to dosyć (....) zwłaszcza przy streamingowych usługach. Dot. Warszawy.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam poprawny odbiór Puls HD.

Na 118 teraz okno otwarte BBC Brit HD a EPG nadal z National Geographic.

Playboy 908 nadal czarny ekran.

Trochę dziwne że nikt w temacie Vectry nie zauważył tego błędnego formatu obrazu Puls HD tylko my w MM i dlatego czekaliśmy jak technicy Vectry to poprawią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomekjot napisał:

Od kilku tygodni odczuwam pewna niedogodność, mianowicie na kilka razy w ciągu dnia, o ile nie częściej wyłącza się sygnał internetowy, dosłownie na sekundę/dwie. Jest to dosyć (....) zwłaszcza przy streamingowych usługach. Dot. Warszawy.

Jaki posiadasz modem od dostawcy i czy posiadasz własny router WIFI ? Może być to spowodowane wieloma czynnikami i nie musi być to wina po stronie dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś oficjalny komunikat że ten Playboy wyłączyli , awaria czy coś tam jeszcze ?  Nie ma i koniec. Swoich abonentów traktują zupełnie niepoważnie. To samo aMazing. Jest na liście , nie ma na ekranie.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2021 o 06:07, MrB napisał:

Ponawiam swoje zapytanie. 

Ktoś pomoże?

MrB, moja mama korzysta z komórki w MM. Wcześniej miała Heyah na kartę. Przy przedłużaniu umowy TV rok temu, dobrałem jej komórkę, żeby miała wszystko na jednym rachunku. Numer przeniesiony. Za komórkę na rachunku płaci bodaj 19 zł. Wszystko nolimit, oprócz internetu, którego jest bodaj 2GB. Umowa cały pakiet (TV+komórka) na 24 miesiące. Komórka działa na nadajnikach Plusa. Z tego co wiem, wszystko działa dobrze bez zarzutu, nic nie narzekała do tej pory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było żadnej fuzji pomiędzy podmiotami. Dnia 31 stycznia 2020 roku (tj. 21 miesięcy temu) firma Vectra kupiła 100 % udziałów firmy Multimedia. Od tego dnia firma Vectra stała się właścicielem firmy Multimedia. Obie marki jak na razie funkcjonują pod swoimi szyldami. Czy to się kiedyś zmieni ? To jest pytanie do właściciela obu marek handlowych, czyli do firmy Vectra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrozumiałem jeśli chodzi o prędkość. Generalnie gościa słuchać do końca nie chciałem, bo mnie zwiększenie prędkości nie interesuje. Jak wpisałem numer w Google to kilka lat temu dzwonili spod tego numeru z nc+. Jak słyszę teksty, że przyjadą z modemem w dogodnym dla mnie terminie i tryb oznajmujący, a nie pytanie czy jestem zainteresowany to od razu mi się lampka zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...