Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, zerojedynkaX napisał:

 Rząd nasz chce "unarodowić" media prywatne. Obciążyć chcą ich dodatkowymi podatkami aby sami się wykrwawili. W ten sposób pozostanie jedyna słuszna TVP jak za Gierka. I nasz premier będzie się chwalił 770 miliardami euro które "dostał" z Unii. Dla "naszego dobra".

Te plansze na znak protestu popieram. Jeszcze chwila i zabiorą nam wolny internet.

Ja nie pisałem czy popieram czy nie.I nie interesuje mnie polityka. Jak chcesz to twój wybór i masz prawo nawet przez całą umowę płacić za czarne planszę. Chodziło mi o to że jak zapłacisz za np. galę MMA a zamiast tego jest czarna plansza to ktoś się nie wywiązał z umowy. I tylko o to chodziło w moim poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brtk napisał:

Jakbyś wykupił PPV to tak, jeżeli to jest zwykły program, to niestety się mylisz.. ;)

No raczej nie. Bo za każdy pakiet premium np c+ płacisz dodatkowe pieniądze. Gdyby tam nie było treści które są mi potrzebne to bym nie kupił.

Edytowane przez hanys32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie poperam protestu w takiej formie. Płacę za określone treści. Nadawcy oburzyli się na rząd i postanowili ukarać odbiorców, którzy płacą za abonament. To nie jest normalne, w ten sposób także napędza się oglądalność TVP, bo w tej chwili 30 mln. ludzi ma włączony telewizor na TVP 1 i 2.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hanys32 napisał:

Ja nie pisałem czy popieram czy nie.I nie interesuje mnie polityka. Jak chcesz to twój wybór i masz prawo nawet przez całą umowę płacić za czarne planszę. Chodziło mi o to że jak zapłacisz za np. galę MMA a zamiast tego jest czarna plansza to ktoś się nie wywiązał z umowy. I tylko o to chodziło w moim poście

grunt że polityka interesuje się tobą, np. polityka dyktuje ci jakie i kiedy masz płacić podatki, jakie kary zapłacisz jeśli spóźnisz się chodź jeden dzień z zapłaceniem podatku, to polityka określa granice twojej wolności, czy coś co zrobisz, lub nie jest przestępstwem lub nie.. itd...    , więc mimo wszystko warto nie być amebą, w społeczeństwie obywatelskim siła, władza demokratyczna to nie monarchia ale służba dla społeczności, a a najgorszym przypadku administracja.  W dniu jak dzisiaj z mediami, warto mieć chwilę refleksji nad obecną sytuacją polityczną...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marko42 napisał:

grunt że polityka interesuje się tobą, np. polityka dyktuje ci jakie i kiedy masz płacić podatki, jakie kary zapłacisz jeśli spóźnisz się chodź jeden dzień z zapłaceniem podatku, to polityka określa granice twojej wolności, czy coś co zrobisz, lub nie jest przestępstwem lub nie.. itd...    , więc mimo wszystko warto nie być amebą, w społeczeństwie obywatelskim siła, władza demokratyczna to nie monarchia ale służba dla społeczności, a a najgorszym przypadku administracja.  W dniu jak dzisiaj z mediami, warto mieć chwilę refleksji nad obecną sytuacją polityczną...

i tracić swoje pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rafmik napisał:

 

 

Multimedii płacisz za dostarczanie sygnału TV - i MM to robi, nie ma ŻADNEGO wpływu, na to co nadaje nadawca. 

Chyba każdy to wie. Ale dlaczego mają akurat na tym tracić klienci a nie operatorzy. Najłatwiej wszelkie koszty prawdziwe czy nie zrzucić na klienta. Jak kupujesz np telewizor i ustalasz termin dostawy i montażu na konkretną godzinę i dzień, to co klienta obchodzi czy kurier stoi bo jest strajk na drodze. Ty tracisz czas i pieniądze biorąc np wolne w pracy. Te czasy kiedy każdy mówił jakoś to będzie już minęły. Każdy dba o swój interes.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hanys32 napisał:

Chyba każdy to wie. Ale dlaczego mają akurat na tym tracić klienci a nie operatorzy. Najłatwiej wszelkie koszty prawdziwe czy nie zrzucić na klienta. Jak kupujesz np telewizor i ustalasz termin dostawy i montażu na konkretną godzinę i dzień, to co klienta obchodzi czy kurier stoi bo jest strajk na drodze. Ty tracisz czas i pieniądze biorąc np wolne w pracy. Te czasy kiedy każdy mówił jakoś to będzie już minęły. Każdy dba o swój interes.

 

Operatorzy mają akurat tylko tyle pieniędzy ile wpłacą abonenci. Nie mają drukarek do drukowania dodatkowych pieniędzy, więc w oczywisty sposób obciążą kosztami abonentów. A poza tym, jeśli będzie na przykład pożar, powódź, trzęsienie ziemi, to też klienta ma to nie obchodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skylab21 napisał:

Operatorzy mają akurat tylko tyle pieniędzy ile wpłacą abonenci. Nie mają drukarek do drukowania dodatkowych pieniędzy, więc w oczywisty sposób obciążą kosztami abonentów. A poza tym, jeśli będzie na przykład pożar, powódź, trzęsienie ziemi, to też klienta ma to nie obchodzić?

Ja nie napisałem że multimedia ma oddawać kasę. Wystarczył by ruch nadawców w przyszłości np 1 dzień odkodowanie wszystkich kanałów bez kosztów dla klientów i operatora lub dzień bez reklam. Jakiś ruch w stronę klienta.A przykłady losowe które podałeś różnią się od tego że komuś nie podoba się opcja rządząca.

Edytowane przez hanys32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hanys32 napisał:

Ja nie napisałem że multimedia ma oddawać kasę. Wystarczył by ruch nadawców w przyszłości np 1 dzień odkodowanie wszystkich kanałów bez kosztów dla klientów i operatora lub dzień bez reklam. Jakiś ruch w stronę klienta.A przykłady losowe które podałeś różnią się od tego że komuś nie podoba się opcja rządząca.

Spokojnie, jeszcze troszkę i nie będziesz musiał w ogóle płacić za internet i telewizję kablową. Dostaniesz dekoder od TVP ze wszystkimi potrzebnymi kanałami, za rok zapłacisz ok. 200 zł. Zobacz jaka oszczędność....

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P0kahontaz napisał:

Ktoś się orientuje jak skorzystać z kanałów Eleven Sports 4 i Eleven Sports 1 4k? Mam je na liście kanałów (moduł CI) ale nie mam dostępu mimo, że pakiet wykupiony.

Dokładnie, przejdź z Multimedia do VECTRA wykup pakiet i wtedy powinieneś mieć te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 19:49, hanys32 napisał:

Ja nie napisałem że multimedia ma oddawać kasę. Wystarczył by ruch nadawców w przyszłości np 1 dzień odkodowanie wszystkich kanałów bez kosztów dla klientów i operatora lub dzień bez reklam. Jakiś ruch w stronę klienta.A przykłady losowe które podałeś różnią się od tego że komuś nie podoba się opcja rządząca.

Musiał byś sobie urlop wziąć gdyby multimedia na jeden dzień wszystkie kanały odkodowala 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chcą żeby jak najwięcej klientów (i jak najszybciej) przeszło do VECTRY. Taki myk biznesowy. Ale na razie Multimedia Polska ma się jeszcze dobrze.

 

Zmienił się tylko jej status (ze spółki S.A. na spółkę z o.o. https://www.telko.in/vectra-zmienia-multimedia-w-spolke-z-o-o

 

Właśnie przedłużyłem umowę z Multimedia Polska na kolejne 24 miesiące.

Internet 120 Mb/s zwiększyłem na ciut szybszy 150 Mb/s, usługa Wi-Fi w cenie, wszystko za 29 PLN miesięcznie (tyle samo płaciłem do tej pory).

Usług DTV nie posiadam żadnych. Za opcję internet 300 Mb/s chcieli +10 PLN.

Promocja dokładnie nazywa się " 2020/215 "Wynegocjuj swoją cenę - Internet+ STOP 24 D E5FS /S ".

Wypowiedzenie było złożone. Oczywiście wcisnęli przymusowo jakiś "SaveMedia" z którego można zrezygnować zaraz po wejściu umowy w życie.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Też przedłużyłem niedawno umowę z MM korzystając z tej samej promocji ale w moim przypadku to 25 zł za 60 mega. Zapytałem z ciekawości o wyższą prędkość ale wtedy 15 zł więcej więc zrezygnowałem pozostając na dotychczasowej opcji. O savemedia nie było mowy ale kto wie czy gdzieś na kolejnym rachunku nie doliczą. Pierwszy jest z prawidłową wysokością abo. Umowa oczywiście dalej z siecią MM choć negocjacje prowadziłem z Konsultantka która przedstawiła się jako Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedłużyłem umowę na internet - 300 Mb/s w cenie 30 zł miesięcznie. Wcześniej płaciłem 26 zł za łącze 60 Mb/s. Z innych usług nie korzystam. Pierwsza oferta jaką oferował konsultant dzwoniąc z nr 24 357 50 37 to 46 zł za łącze 300 Mb/s. Nie zgodziłem się i zadzwoniłem na infolinię, aby złożyć wypowiedzenie umowy. Zostałem przełączony do innego działu i po pytaniu dlaczego chce zrezygnować (za wysoka opłata) od razu zaproponowano mi opłatę 30 zł. Miałem do wyboru okres trwania 1 rok lub 2 lata. Dodatkowo będę miał zmieniony modem, teraz mam Cisco i wg konsultanta nie obsłuży wyższej prędkości. Nie wiem czy będę miał wifi (w umowie nie ma nic o tym, a w rozmowie też nie podejmowałem tego tematu), ale mam własny router i to mnie nie interesowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darek1512 napisał:

Witam

Przedłużyłem umowę na internet - 300 Mb/s w cenie 30 zł miesięcznie. Wcześniej płaciłem 26 zł za łącze 60 Mb/s. Z innych usług nie korzystam. Pierwsza oferta jaką oferował konsultant dzwoniąc z nr 24 357 50 37 to 46 zł za łącze 300 Mb/s. Nie zgodziłem się i zadzwoniłem na infolinię, aby złożyć wypowiedzenie umowy. Zostałem przełączony do innego działu i po pytaniu dlaczego chce zrezygnować (za wysoka opłata) od razu zaproponowano mi opłatę 30 zł. Miałem do wyboru okres trwania 1 rok lub 2 lata. Dodatkowo będę miał zmieniony modem, teraz mam Cisco i wg konsultanta nie obsłuży wyższej prędkości. Nie wiem czy będę miał wifi (w umowie nie ma nic o tym, a w rozmowie też nie podejmowałem tego tematu), ale mam własny router i to mnie nie interesowało. 

Ja też będę miał wymieniony modem,mam taki sam i dokładnie nie jest on przystosowany do wyższych prędkości... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...