Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W mojej lokalizacji jest tyle kablówek, że jakaś na pewno się pokusi o ofertę dla mnie. Jeżeli chodzi o cenę to 80 PLN przy rocznej umowie to koszt sumaryczny 960 PLN, przy 90 już dobrze ponad 1.000 zł. Mówi to samo za siebie. Podwyżki cen - ok, ale czemu bez poprawy jakości albo konkretnego kontentu. Bynajmniej nie mówię tu o bajkach, które MM chce dołożyć w ramach maxboxa. Kilka lat temu zrezygnowałem z maxboxa, bo paczka jaką mam teraz jest bardziej optymalna dla mnie niż to co konsultant zaproponował. Trzeba jeszcze poczekać co będzie z Polsatami. Każdy mówi o paczce dodatkowej z kanałami, ale nikt tej paczki jeszcze nie widział. Kwestia poczekania co wprowadzi operator. Gdybym miał mieć to samo co teraz mam z wyrzuconymi Polsatami to już naprawdę bezsens płacić 90 PLN / miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem po telefonie z wypowiedzeniem. Rozmowa oczywiście przekazana do DUK.

Po 25 min rozmowy otrzymałem taką ofertę:

 

Pakiet  Maxbox

Pakiet  hd

Pakiet eleven

Pakiet cinemax

internet 150

MM go

HBO go i Hbo max (gratis na 5 miesięcy) bez przedłużania

Dysk Verbatim 1TB gratis

3x cam

Umowa na 24  miesiące.

68 zł

Edytowane przez hanys32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 12:57, michal007 napisał:

Wczoraj otrzymałem takiego maila z MM:
 

 

Umowę aneksowałem pod koniec sierpnia 2020 r. W kanałach gwarantowanych nie było wtedy Polsatów, więc teoretycznie, ze względu na obecne zmiany i wycofanie Polsatów, nie powinno być możliwości wypowiedzenia umowy bez zwrotu ulgi. A jednak...

Czyli na podstawie tego e-maila dali jednak możliwość złożenia wypowiedzenia w ciągu 1 miesiąca od daty otrzymania wiadomości? Też dostałem tego e-maila 12 stycznia, umowę aneksowalem 13 lipca 2020 i kiedy dzwoniłem w grudniu do działu rezygnacji powiedziano mi że nie mam możliwości złożenia wypowiedzenia bez ponoszenia kary. To jak w końcu wygląda sprawa z tymi co podpisali umowę w drugiej połowie 2020? Czy jest ktoś może zorientowany w temacie, bardzo bym prosił o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pukus napisał:

A mówili coś o cenie za paczkę Polsatów?

Nie powiedziała mi tylko że dwa kanały będę miał jako gwarantowane. Do wyboru był jeszcze m.in Polsat Film oraz News ale o dziwo nie było mowy w ogóle  tych co brakuje w Vectrze czyli PSNews czy PSFifght. Czyli tak jakby mogły wylecieć całkowicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcą w ten sposób (po cichu) poprawić błędne umowy. Ja w okolicach października aneksowałem na rok TV i za miesiąc (godzinę przed informacją o polsatach) zwiększyłem Internet do 300Mbps. W efekcie Internet mam do końca 2021. TV kończy się wcześniej. W momencie zawierania aneksu na całość, to maksymalną dostępną prędkością u mnie był pakiet 150Mbps. W umowie mam listę kanałów z gwarantowanymi Polsatami i na innej stronie jest info o gwarantowanych bez Polsatów. Do tej pory nie było u mnie żadnej oficjalnej informacji o zmianach w kanałach gwarantowanych.  Dziś telefon z MM z "prezentem". Cena bez zmian, ale proponują wyrównanie dat (całość na rok) i dorzucają coś do TV. Pewnie dlatego do TV, że TV i Internet są u mnie na osobnych promocjach. Wiele nie mogą dodać, bo sporo już mam.  Dawali Eleveny i Cinemaxy. Oficjalnym powodem prezentu jest zmiana numeracji po przejściu na muxy z Vectry. :) 
Ja nic na razie nie zmieniam i obserwuję sytuację. Wg tego co mam w umowie, to mogę bezkarnie rozwiązać umowę jak zniknie mi chociaż jeden gwarantowany kanał Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą , zwłaszcza dla niewymagających , jest DVB T. Sytuacja ulegnie poprawie w maju 2022 roku , gdy przejdziemy na DVB T2 i HEVC. Prawie wszystko ma być w HD , a może jeden kanał 4K też dadzą. Czyli darmowa naziemna + pakiecik internetu od Multimedia i mieścimy się w 50 zł a nawet niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, thommy18 napisał:

Rozmawiałem o tym, rzekomo oczekuję niemożliwego. Utrzymanie tej samej ceny przy dokładnie takim pakiecie jak teraz też jest niemożliwe. Ukierunkowałem się na przejście do Vectry, uzyskałem odpowiedź, że będzie znacznie drożej.

Dość wysublimowana metoda naganiania klientów. Zniechęcać do droższej swojej oferty (Vectra) i jednocześnie namawiać do swojej tańszej oferty (Multimedia). Byleby złapać sztukę na kolejne 12 - 24 miesiące. Ale w końcu wszystko zostanie w rodzinie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rkrainski napisał:

Czy na te dwa kanały polsat po jeden grosz każdy trzeba się gdzieś zapisywać, czy będzie na ten temat jakaś oficjalna informacja i czy dotyczy to wszystkich chętnych?

Zadzwoń że dostałeś maila i wiesz o możliwości zagwarantownaia dwóch kanałów tematycznych z ich listy bo tam wszystkich nie ma np. Polsat Sport Fight czy Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 10:11, piotreksuchy90 napisał:

Zadzwoń że dostałeś maila i wiesz o możliwości zagwarantownaia dwóch kanałów tematycznych z ich listy bo tam wszystkich nie ma np. Polsat Sport Fight czy Polsat Sport News.

 

Te kanały nie pojawiają się w żadnych komunikatach. Czy to oznacza, że one nie były nigdy gwarantowane, czy może po prostu na nie Multimedia ma dłuższą umowę z Polsatem i na razie zmiany ich nie dotyczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca nie wiadomo jak to jest z Polsatami. Gdy dostawaliśmy maile odnośnie zmiany oferty programowej i możliwości rezygnacji wynikało z tego, że od Stycznia 2021 Polsaty wypadną (przynajmniej ja tak rozumiałem). Nic w tej kwestii nie robiłem, ponieważ w najbliższym czasie tak czy siak kończy mi się umowa "promocyjna". Kilka razy rozmawiałem z DUK i poruszałem kwestię tego, że oferta jest niepewna jeśli chodzi o TV cyfrową. Konsultantka tłumaczyła mi, że te informacje nie są już aktualne i w najbliższym czasie Polsat będzie jako dodatkowa paczka. Nikt jednak tej paczki nie widział ani ceny za nią. O Polsatach za 2 gr. nic nie słyszałem od żadnego pracownika. Co do gwarantowania kanałów to w przypadku MaxBoxa gwarantowanych jest tylko 63 kanały spośród 154. Większość w tym Polsaty gwarantowana nie jest, bodaj dawniej były gwarantowane Polsaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, thommy18 napisał:

Do końca nie wiadomo jak to jest z Polsatami. Gdy dostawaliśmy maile odnośnie zmiany oferty programowej i możliwości rezygnacji wynikało z tego, że od Stycznia 2021 Polsaty wypadną (przynajmniej ja tak rozumiałem). Nic w tej kwestii nie robiłem, ponieważ w najbliższym czasie tak czy siak kończy mi się umowa "promocyjna". Kilka razy rozmawiałem z DUK i poruszałem kwestię tego, że oferta jest niepewna jeśli chodzi o TV cyfrową. Konsultantka tłumaczyła mi, że te informacje nie są już aktualne i w najbliższym czasie Polsat będzie jako dodatkowa paczka. Nikt jednak tej paczki nie widział ani ceny za nią. O Polsatach za 2 gr. nic nie słyszałem od żadnego pracownika. Co do gwarantowania kanałów to w przypadku MaxBoxa gwarantowanych jest tylko 63 kanały spośród 154. Większość w tym Polsaty gwarantowana nie jest, bodaj dawniej były gwarantowane Polsaty.

Ja zadzwonilem po tym mailu i dostałem po rozmowie z konsultantem SMS o treści potwierdzamy przyjęcie zamówienia na wybrane pakiety Polsatu. Pozdrawiamy Multimedia. Wybrałem PS i PSE oraz upgrade Int z 300 na 600 w tej samej cenie abonamentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwonilem po tym mailu i dostałem po rozmowie z konsultantem SMS o treści potwierdzamy przyjęcie zamówienia na wybrane pakiety Polsatu. Pozdrawiamy Multimedia. Wybrałem PS i PSE oraz upgrade Int z 300 na 600 w tej samej cenie abonamentu
Dzwoniłeś normalnie na infolinię ,czy do DUK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grigorios Quedin napisał:
17 godzin temu, piotreksuchy90 napisał:
Ja zadzwonilem po tym mailu i dostałem po rozmowie z konsultantem SMS o treści potwierdzamy przyjęcie zamówienia na wybrane pakiety Polsatu. Pozdrawiamy Multimedia. Wybrałem PS i PSE oraz upgrade Int z 300 na 600 w tej samej cenie abonamentu

Dzwoniłeś normalnie na infolinię ,czy do DUK?

Dałem plamę... na infolinię, ale był problem, ponieważ miałem umowę do końca maja a oni nie chcieli mi w takim wypadku dać dwóch Polsatów Ale chyba nie jest tak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...