Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem w sprawie Multimedia Go i oferowali mi to za 10zl na 12 miesiecy

 

Nie wiem co ci zaoferowali ale na pewno nie opłatę za Multimedia Go.

https://www.multimedia.pl/getattachment/115715af-f69c-45a8-838e-3d5b5521beb6/Cennik-Uslugi-Radia-i-Telewizji-Kablowej-MMP.aspx druga strona, Multiscreen 7zł - to jest cena standardowa ale mirolop pisał, że mają promocje na to.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam 2 dekodery IPS3000, chciałbym wymienić je w trakcie trwania aktualnej umowy na karty Ck+.

Znam już 3 wersje kosztów : 1.za free 2.jednorazowo 29PLN za 1 kartę (aktywacja) 3. jednorazowo 29PLN i 10PLN co miesiąc.

Co o tym sadzicie i czy ktoś z Was wymienial ostatnio sprzęt na cam? Jakiś są realne koszty?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Działu Sprzedaży. Po tym jak spytałem się jaka cena bedzie od 1 lipca przełączono mnie do Działu Posprzedaży. Tam kosultant podał mi cenę 3 zł miesięcznie w promocji za Multimedia GO. Być może do każdego klienta podchodzą z ceną indywidualnie w zależności od ilości posiadanych usług i ceny za pozostałe usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie na internet. Do tej pory 120 mb za 50 zl miesięcznie. Dzisiaj telefon i propozycja - 3 miesiące po 1 zł i 9 miesięcy za 35 zł. Oferta na rok. Wziąłem od razu :) nie wiem czy można było wyciągnąć wiecej, ale dla mnie super

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie na internet. Do tej pory 120 mb za 50 zl miesięcznie. Dzisiaj telefon i propozycja - 3 miesiące po 1 zł i 9 miesięcy za 35 zł. Oferta na rok. Wziąłem od razu :) nie wiem czy można było wyciągnąć wiecej, ale dla mnie super

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zawsze można więcej, lepiej, szybciej, wyżej,mocniej itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dzisiaj wyklócilemm z dwoma konsultantkami i uzyskałem Cinemax HD i Cinemax 2 HD za 7 zł zamiast za 20 i HBO HD,HBO2 HD, HBO 3 HD za 14 zl zamiast za 29 ,90 a pierwsza konsultantka zaproponowalo taą wyzsza cene na szczescie mnie rozlaczylo. Szkoda ze mam HBO Go za 29,90 bo moglbym uzyskac za 7 zl tyle ze mam kontrakt podpisany na 2 lata i musialbym zaplacic kare. Ile wreszcie kosztuje to multimedia Go 3 zl czy 7 zl bo sie zarejestrowalem i jutro chce zadzwonic i wiedziec o ile mam walczyc za oplate o ile wogóle placic   Bede wdzieczny za porady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wreszcie kosztuje to multimedia Go 3 zl czy 7 zl bo sie zarejestrowalem i jutro chce zadzwonic i wiedziec o ile mam walczyc za oplate o ile wogóle placic Bede wdzieczny za porady..

Normalna cena bez promocji 7zł. Na pewno mają jakieś promocje ale trzeba wtedy podpisać umowę na czas określony. Będę dzisiaj dzwonił do nich to się dowiem jak to wygląda. Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakis sens zakladanie Multimedia GO skoro mam HBO GO net i pakiet HBO. Będę wdzieczny za odpowiedzi. I jeszcze jedno w Multimedia  Go nie mogę wlączyć nagrywania mimo ze jestem zarejestrowany na stronie ale nie zglosilem tego na infolini 244 244 244 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie, pakiet Multiscreen kosztuje na standardzie 7zł, w promocji jest za 3zł. Multiscreen daje możliwość oglądania kanałów w Multimedia Go. Nie będzie można oglądać 7 dni wstecz ani nagrywać, te dodatkowe bajery wprowadzą do sprzedaż później i co najlepsze mają być dostępne na niektórych dekoderach. Jak się zakupi opcje nagrywarki sieciowej to zadziała to na niektórych dekoderach oraz w Multimedia Go. Na pytanie kiedy to wprowadzą, usłyszałem nie mają konkretnego terminu, cały czas testują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Go  kosztuje w promocji 3 zl , mozna na bieząco ogladac - od jutra wyłączaja nagrywanie na ich serwerze i nie wiedza kiedy to wlacza - facet z pomocy technicznej  powiedzial mi ze nie wiedza jak sie to potoczy. Na razie mozemy na biezaco ogladac programy w kompie lub przez hdmi na telewizorze. Za 3 zlote to sie mozna bawic .

A swoja droga to maja tam [beep] ci technicy - zamówiłem wczoraj Cinemax HD i Cinemax 2 HD bo leca dobre filmy - a ze 06.06.2017 zmienilem dekoder a do nich to jeszcze nie dotarło ze nie mam iPS 3000 tylko ADB przez miesiac. Facio mi mówi ze wczoraj uprawnienia zostaly przekazane ale na IPS-a który Bóg wie gdzie jest a teraz musza odkrecac żeby przesłac na ADB i nie wiedza kiedy to sie uda - totalny [beep]. Utargowalem na 7 zl pakiet  Cinemaxa ze chcialem zamowic sobie HBO HD, HBO 2 HD , HBO 3 HD  to tym razem wykłóciłem sie z pierwsza kobieta która pakiety hBO chciala mi sprzedac za 29,90 a Cinemaxy za za 20 zł razem za 49,90 zl. Na szczescie mnie rozłaczyło i druga konsultantka od razu zaproponowala Cinemaxy za 7 zł a HBO za 14 - razem za 21 zł. - Kurde ta pierwsza chciala mnie wyrobic na 29 zł. Trzeba sie klócic i dzwonic po kilka razy az sie trafi na rozumnego konsultanta i mozna z nim cos utargowac. Jak chodzi o pakiety mam wszystko co mnie interesuje bo  pakiet Eleven nie jest w moim typie - nie interesuje sie sportem wole dobry serial czy film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa jakies informacje w koncu na temat eleven extra? Top ligi ruszaja w sierpniu na pewnie beda transmisje na 3 kanalach a bylo by wielka wtopa gdybysmy nie mogli ogladac np bundesligi w nowej oprawie przez to ze nie dodadza nam tego kanalu

Mr Chiquita pisał pod jakimś artykułem na Sat Kurierze, że rozmowy zakończone, Eleven Extra nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Eleven Extra to trochę słabo, bo Eleveny mam głównie dla Serie A. Po zakupie praw do Bundesligi obawiam się, że sporo meczów ligi włoskiej wyląduje od nowego sezonu właśnie w tym trzecim kanale. Dotąd nie odczuwałem jakoś specjalnie jego braku.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę. Czy ktoś z użytkowników dekodera IPS3000 byłby mi w stanie podać sekwencję wciśnięć przycisków na pilocie tego dekodera, aby dotrzeć do zmiany rozdzielczości na wyjściu? Mam dostęp do niego na obcym mieszkaniu i za dużo w nim gmerałem. :) Zmieniłem rozdzielczość na 1080p, której, jak się okazało, leciwy telewizor nie obsługuje i obecnie jest tylko czarny ekran. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet 60Mbits + LTE 5GB za 45zł.

Dostałem propozycję 60Mbits + LTE 5GB + StartBox za 66zł na rok lub dwa (czyli tv za 21zł dodatkowo).

Bez wypowiedzenia.

 

Za 67zł/miesiąc (średnio) wynegocjowałem internet 120Mb/s + Superbox + Sport Champions HD + dekoder z nagrywarką + CanalPlus Prestige na pół roku.

Umowa na 12 miesięcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę. Czy ktoś z użytkowników dekodera IPS3000 byłby mi w stanie podać sekwencję wciśnięć przycisków na pilocie tego dekodera, aby dotrzeć do zmiany rozdzielczości na wyjściu? Mam dostęp do niego na obcym mieszkaniu i za dużo w nim gmerałem:) Zmieniłem rozdzielczość na 1080P, której jak się okazało leciwy telewizor nie obsługuje i obecnie jest tylko czarny ekran;)

 

Daj resetuj ustawienia, PIN to: 1234 (domyślny), a jak nie to menu-ustawienia-zmień rozdzielczość. Chyba, że nie pokazuje się menu dekodera to lipa. PS. Przeczytaj instrukcję dekodera.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...