Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kanał TVR HD od wtorku jest dostępny w najtańszym pakiecie telewizji cyfrowej Multimedia. Zapraszamy do oglądania :)

Najpierw musi być coś ciekawego do oglądania.

 

PS Rozwiązał się u mnie problem dot.WP. Otóż była cały czas wersja SD tego kanału

Edytowane przez StasiuZIrkucka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli MUX8 w kablu MM (u mnie) to Metro,WP,Zoom i Nowa w SD. I muszę się chociaż tym zadowolić. Rozumiem,że Wy to macie w HD w ramach DTV.

Pytanie: Czy Ci co mają już full ofertę też mają wszystkie muxy w kablu MM ? Czy tylko tym bez cyfyzacji dali na otarcie łez ?    :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miejscowość jest bez cyfryzacji, bez modernizacji, bez żadnych kanałów naziemnych, bez pakietów: eleven, hd, funclub itd. Może u Ciebie to wyjątek z kanałami naziemnymi, reszta niestety musi czekać z rekordową ilością kanałów w jakości HD bo tylko 10 :wink: i bez żadnych informacji na poprawę oferty. Nic tylko płacić i czekać, i słuchać tej samej śpiewki przy przedłużeniu umowy, że już za moment zostanie udostępniona pełna oferta. Taka to właśnie jest kablówka Multimedia Polska!

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli MUX8 w kablu MM (u mnie) to Metro,WP,Zoom i Nowa w SD. I muszę się chociaż tym zadowolić. Rozumiem,że Wy to macie w HD w ramach DTV.

Pytanie: Czy Ci co mają już full ofertę też mają wszystkie muxy w kablu MM ? Czy tylko tym bez cyfyzacji dali na otarcie łez ?    :wink:

U mnie nie ma MUXu ósmego w kablu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli MUX8 w kablu MM (u mnie) to Metro,WP,Zoom i Nowa w SD. I muszę się chociaż tym zadowolić. Rozumiem,że Wy to macie w HD w ramach DTV.

Pytanie: Czy Ci co mają już full ofertę też mają wszystkie muxy w kablu MM ? Czy tylko tym bez cyfyzacji dali na otarcie łez ?    :wink:

W Gdyni wraz z cyfryzacją udostępniony został sygnał MUX8. MUX1-3 były udostępnione wcześniej ( od lipca 2015 odkąd zawarłem umowę już były ).

W ofercie cyfrowej Zomm HD był dostępny od samego początku nadawania w miejscowościach, które były już po udostępnieniu pełnej oferty, Natomiast wp hd i nowa tv hd włączono do oferty 04.04.2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodanie mux8 nastąpiło 3 tygodnie temu bez żadnych zmian w DTV i analogu. Przesunięto tylko dwa programy w analogu na inne częstotliwości.

Nie wiem czy to zaczątek jakiś większych zmian,czy to tylko dla uzupełnienia poprzednich mux-ów. Szlag mnie trafia,ale czekam dalej.   :angry:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Metro jest?  :)

 

Jeszcze nie ma. Pewnie wkrótce dołączy.

 

EDIT: Coś mnie podkusiło i napisałem do nich na FB czy zarejestrowane jest moje zamówienie, bo 3 dzień i w sumie cisza z ich strony. Okazuje się, że nie zarejestrowali jeszcze tego !!! Teraz próbuję dojść czy ktoś to ma czy gdzieś zginęło. Dobrze, że mam potwierdzenie.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxBox, PVR, Multiroom, HD, Sport Champions, HBO, HBO GO, C+ Prestige, Net 120 - całość na 24 miesiące = 130 zł.

O dziwo w BOK, ale sytuacja była oryginalna, bo osobiście jak byłem to nie otrzymałem dobrej oferty (więc złożyłem wypowiedzenie), natomiast po paru dniach zadzwonili z BOK i tu już było to co chciałem (ale też dopiero za drugim telefonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MM to jeden wielki [beep] na kółkach. Teraz Pani dzwoni, bo otrzymali moje wypowiedzenie i czego pan oczekuje, żeby z nami zostać. :D Profil na FB cały czas twierdzi, że wypowiedzenie niezarejestrowane jest. :)

 

Wynegocjowałem i Pani ma dzwonić z numer rejestrującego rozmowy: MaxBox, HD, Sport Champions, Canal+, HBO, Cinemax, Internet 60 mega, Telefon za 101.90 zł. Umowa na 12 miesięcy. Plus wymiana dekodera na PVR 500 giga.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pojawiła się kwota najbliższej faktury mogę stwierdzić, że póki co wynegocjowane warunki cenowe są takie jakie miały być. Muszę jeszcze sprawdzić za 3 miesiące. Dostałem takie warunki:

 

MaxBox + PVR + pakiet HD + Canal+ Prestige + HBO HD Max + Pakiet Sport Champions HD + internet 120Mb/s

 

3 miesiące za 17,90

9 miesięcy za 99,90

Średnio 79,40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o testach z planszami kontrolnymi? Są to kanały przygotowane dla nadawcy TVP, który ma uruchomić swoje kanały, ale kiedy to nastąpi nic nie wiadomo. Te testy są również przy odbiorze telewizji naziemnej z własnej anteny naziemnej.


Multimedia zrobiła super promocje: https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Discovery-Channel-HD-w-oknie-otwartym-dla-abonento :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:  Tylko dla kogo skoro kanał ten jest dostępny od pakietu StartBox. Czy oni jeszcze ogarniają swoją kablówkę? :lol2: :lol2: :lol2:  takie rzeczy tylko w multimedia :brawo:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC,Vectrze odkodowany weekend Z Eleven oraz na CP. U nas niema :(

Jeśli Ci bardzo zależy, to otwarte okno dotyczy też strony internetowej. Tutaj są szczegóły https://satkurier.pl/news/158452/otwarte-okno-kanalow-eleven-sports-w-jakich-sieciach.html

Udostępniają tam wszystkie trzy kanały, a jak wiadomo u nas nadal są tylko dwa, więc jest jakiś bonus.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o testach z planszami kontrolnymi? Są to kanały przygotowane dla nadawcy TVP, który ma uruchomić swoje kanały, ale kiedy to nastąpi nic nie wiadomo. Te testy są również przy odbiorze telewizji naziemnej z własnej anteny

Faktycznie zapomniałem o TVP. :) Tylko jakoś dużo tych kanałów mi wyszukało, na niektórych łowickie pasy, a na niektórych czarny ekran i zgłupiałem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie czarny ekran, a jest ich dość sporo, firma emitel prowadzi jakieś swoje testy. Zaśmiecają tylko w ten sposób listę kanałów. Przy indywidualnym odbiorze kanały te można usunąć, gorzej z operatorem który transmituje kanały nadawcy.

Na trzech testach z pasami to kanały przeznaczone dla TVP, a reszta to testy emitel.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Multimedia zrobiła super promocje: https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Discovery-Channel-HD-w-oknie-otwartym-dla-abonento :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:  Tylko dla kogo skoro kanał ten jest dostępny od pakietu StartBox. Czy oni jeszcze ogarniają swoją kablówkę? :lol2: :lol2: :lol2:  takie rzeczy tylko w multimedia :brawo:

DC HD w startboksie? Pogratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...