Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie czy dostaliście umowy papierowe pocztą po przedłużeniu umowy telefonicznie? Od 01.04 wchodzą umnie nowe warunki a do tej pory nic pocztą nie przyszło...

W EBOK też nie ma żadnej informacji, ale widnieją zamówione nowe pakiety...

 

U mnie też od 1 kwietnia nowe warunki a na tą chwilę nic, pocztą to za szybko bo umowę dopiero co przedłużyłem. W eBOKi na mailu żadnego info, zobaczymy jutro czy będą zmiany.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja analogowa w Gdyni zredukowana. Tak na szybko naliczyłem 19 plansz z informacją, że ten kanał jest dostępny tylko w ofercie cyfrowej. W cyfrze na razie bez zmain.

Potwierdzam redukcję analogu w Gdyni. 20 plansz informacyjnych świeci. 10 programów analogowych jeszcze nie zmieniło swojej częstotliwości. Oferta cyfrowa bez zmian. No to czekamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w analogu żadnych zmian. Żadnych informacji też nie ma....Nie ma też żadnych nowych kanałów cyfrowych.

Od dzisiaj nowa oferta już aktywna (chociaż na stronie w EBOK jeszcze zmiany nie aktywowane). Kanały świecą, internet coś nie może osiągnąć deklarowanych 120Mbps. Wiem, że jest do..., ale wcześniej zawsze było OK. Jak miało być 20Mbps, 30Mbps, czy ostatnio 60Mbps to zawsze tak było. 

http://www.speedtest.net/result/6180829775

Co do dostarczenia umowy papierowej to umowę przedłużałem na początki marca, także przez trzy tygodnie to już poczta powinna ją dostarczyć...

No nic trzeba jeszcze poczekać, nie pali się...

 

Przy okazji na drugim TV (multiroom) musiałem ponownie wyszukać kanały cyfrowe, bo zniknęły, ale tylko na tym drugim.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...