Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Od zadnego operatora nigdy nie wzialbym routera, wole kupic we wlasnym zakresie solidny sprzet i miec pelny dostep do konfiguracji niz szajs jaki oferuja UPC, MM, Vectra. 3925 to chyba modem z WiFi, jezeli tak to wspolczuje ;). Z drugiej strony ilosc sieci WIFi jest w tej chwili tak duza, ze nie ma sie co dziwic, ze cos zrywa. 2,4GHz juz nie wyrabia, doszly routery dual band i 13 kanalow to dzisiaj smiech na sali. Zreszta sygnal WiFi nigdy nie bedzie tak stabilny jak polaczenie kablowe :]. Zrywa wam na kablu czy po WiFi?

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten co napisałeś miałeś lub masz jakieś problemy? teraz mi dali  EPC3925

Nie ma z nim żadnych problemów, ale mam pod niego podłączony router TP-Linka.

 

Od zadnego operatora nigdy nie wzialbym routera

To MMP daje jakieś routery? Myślałem, że tylko modemy. Czy masz na myśli "modemy/routery" od Cisco?

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wiem czy to odpowiedni dział

chciałbym skorzystać i podłączyć się do internetu od multimedi  gdzie u nas na wsi  mamy zarobiony światłowód oferta 60 MB/s za 49 + wi-fi wydaje się być atrakcyjna cennik obowiązuje do końca miesiąca marca .Czy można się spodziewać ciekawych promocji -nie znam tego operatora więc kieruje pytanie do Was  

Ps drona nie chcę i żarówek też:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia świadczy swoje usługi w małych miejscowościach po kilka tyś. mieszkańców. To, że kolega @sw6 piszę o wsi wcale nie musi oznaczać, że jest ona strasznie mała. Są wsie po kilka tysięcy mieszkańców, a największą ma ponad 12 tyś. :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia to nie Netia, która świadczy usługi na łączach innych operatorów. Wątpię czy  gdzieś na wsi jej usługi są dostępne.

malutka wioska  ludności  ok 300 mieszkańców podkarpacie światłowód w 2015 na słupie jest:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się nie odzywałem, przepraszam. Natłok obowiązków. ;)

 

Tak jak mi poradziliście na drugi dzień poszedłem do BOKu i wypowiedziałem wszystko. Pani proponowała mi cenę 169 złotych za to co mam obecnie. Powiedziałem jej, że taka cena jest nie do przyjęcia. Nie nalegała żeby z tej opcji skorzystać, ale próbowała zachęcić mówiąc że mogą nie zadzwonić z DUKu, powiedziałem że jak nikt nie zadzwoni to skontaktuje się z nią po świętach. Poprosiłem ją jeszcze żeby moje wypowiedzenie od razu wprowadziła w system.

Telefon z DUKu otrzymałem już w autobusie wracając do domu... :) Zaproponowali mi tę samą ofertę za taką samą cenę jaką mam, czyli 144 złotych. W związku z tym, iż byłem podstawiony "pod ścianą" przyjąłem ją bez wahania. Chciałem przy przedłużaniu umowy wziąć sobie jeszcze PVR i HBO GO, ale nie chcieli zejść z ceny za PVR a o HBO GO zapomniałem. No trudno... Przy następnym przedłużaniu umowy będę musiał wszystkiego pilnować.

 

Nowa zaczyna się od 1 kwietnia br., myślicie że da się jeszcze dołączyć to HBO GO? Ile to kosztuje i na czym dokładnie polega ta usługa świadczona przez Multimedię?

Edytowane przez jackie :-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu multimedia dostanie jakieś dofinansowanie, a potem kopnie się porządnie w [beep]ę i ujednolici wszędzie swoją ofertę, a nie tak jak teraz robi wyjątki i dodaje tylko kanały tam gdzie im to odpowiada, a reszta 100lat za murzynami niech abonenci płacą i cierpliwie czekają aż jakiś prezes podpisze odpowiedni papierek o rozszerzenie oferty do pełnej.


Długo się nie odzywałem, przepraszam. Natłok obowiązków. ;)

 

Tak jak mi poradziliście na drugi dzień poszedłem do BOKu i wypowiedziałem wszystko. Pani proponowała mi cenę 169 złotych za to co mam obecnie. Powiedziałem jej, że taka cena jest nie do przyjęcia. Nie nalegała żeby z tej opcji skorzystać, ale próbowała zachęcić mówiąc że mogą nie zadzwonić z DUKu, powiedziałem że jak nikt nie zadzwoni to skontaktuje się z nią po świętach. Poprosiłem ją jeszcze żeby moje wypowiedzenie od razu wprowadziła w system.

Telefon z DUKu otrzymałem już w autobusie wracając do domu... :) Zaproponowali mi tę samą ofertę za taką samą cenę jaką mam, czyli 144 złotych. W związku z tym, iż byłem podstawiony "pod ścianą" przyjąłem ją bez wahania. Chciałem przy przedłużaniu umowy wziąć sobie jeszcze PVR i HBO GO, ale nie chcieli zejść z ceny za PVR a o HBO GO zapomniałem. No trudno... Przy następnym przedłużaniu umowy będę musiał wszystkiego pilnować.

 

Nowa zaczyna się od 1 kwietnia br., myślicie że da się jeszcze dołączyć to HBO GO? Ile to kosztuje i na czym dokładnie polega ta usługa świadczona przez Multimedię?

wypowiedzenie umowy zawsze dobrze skutkuje i od razu jest inna rozmowa z operatorem. Robią się przyjaźni i ugodowi dla klienta. Wcześniej nie da rady bo są zamurowani.


Tak to jest swiatlowod firmy mm innych tu nie ma

widzisz sam w twojej wiosce jak sam napisałem z ludnością 300 mieszkańców MM założyła światłowód i może świadczyć swoje usługi. W mojej wiosce co umownie nazywa się miastem mieszka około 14tyś mieszkańców a MM nie zakłada światłowodu i ofertę mamy okrojoną tylko 11kanałów HD. Czy MM opanuje kiedyś swoją sieć i ujednolici ofertę u wszystkich? Prędzej zmienię operatora niż MM cokolwiek zrobi w mojej miejscowości. Prezesi muszą mieć na premię dla siebie, a abonent musi ich utrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...