Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/123310/multimedia-polska-polacy-wybieraja-pakiety-uslug.html

 

"Jak wynika z badań zrealizowanych przez agencję badawczą TNS Polska na zlecenie Grupy Multimedia Polska, korzystnie oceniamy połączenie pakietów usług telekomunikacyjnych z prądem.

Jako raczej lub zdecydowanie sensowne rozwiązanie uznaje to ponad 70 proc. respondentów posiadających 1 - 4 usługi telekomunikacyjne. (...)

 

Badanie przeprowadzono przez TNS Polska metodą CAWI (ankieta online) na ogólnopolskiej próbie reprezentatywnej gospodarstw domowych, korzystających z usług telekomunikacyjnych.

Wzięły w nim udział osoby decyzyjne w zakresie zakupu usług telekomunikacyjnych i energii dla domu oraz posiadające wiedzę na temat wydatków na te usługi.

Wielkość próby: N=600. Termin realizacji: wrzesień 2015 roku."

 

Multimedia Polska S.A. naprawdę myśli, że po opublikowaniu wyników tej ankiety (zrobionej zresztą na zlecenie Multimedii) klienci rzucą się do podpisywania umów abonenckich ?  :wink: 

Frytka puka od spodu dna. 

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w BOK w Szczecinie złożyć wypowiedzenie. Nagle bez problemu dało radę zaproponować kwotę 89 zł za 60 Mbps, MaxBox z PVR i Multiroomem.

Konsultant był trochę mało gadatliwy, ale wydaje mi się, że tą cenę to dałoby jeszcze obniżyć.

Promocja "Wynegocjuj swoją cenę" - konsultant długopisem wpisywał cenę za usługi do aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa na Internet 12 Mb/s kończy się z końcem marca i w tej chwili płacę 34,99 zł, natomiast umowa na pakiet MaxBox kończy mi się z końcem maja i w tej chwili płacę 59 zł ( 49 zł+10 zł opłata za dostęp do pakietów programowych czyli inaczej mówiąc opłata ze dekoder). Nigdy nie składałem wypowiedzenia jeszcze, ale chyba w przyszłym roku złożę. Jeśli dobrze rozumuje to już na początku lutego muszę złożyć wypowiedzenie z obydwu usług ? Ciekawe jakie ceny by zaproponowali ? Przykładowo sąsiad złożył wypowiedzenie i za Internet 12 Mb/s płaci 30 zł. Już teraz życzę wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem bardziej leniwy. Wysyłam wypowiedzenie na adres lokalnego BOKu a oni do mnie oddzwaniają i zaczynamy przeciąganie liny ;)

Za to co mam w podpisie z umową na 12 miesięcy płacę 79,90zł. Także mogłeś ich jeszcze przeciągnąć.

Rok temu tak zrobiłem. Teraz trochę mi się śpieszyło, bo jak się okazało już w styczniu kończyła mi się promoacja na 1 z usług.

Na przyszły rok zaznaczę sobię w kalendarzu odpowiednie powiadomienie i lepiej się przyszykuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumuje to już na początku lutego muszę złożyć wypowiedzenie z obydwu usług ?

Dobrze. Ale nie musisz koniecznie na początku, masz czas do końca lutego. Jeżeli chcesz tylko MaxBox + Net 12, powinieneś celować w ok. 80zł. Radzę od początku naciskać, żeby to było razem z pakietem "HD".

 

Dostrzegam, że w podpisie masz też "FilmBox Extra" i "Fun Club". Na ten pierwszy wciąż jest promocja za 5,99. A na drugi - 9zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox Extra za 5,99 zł warto po zdobyciu praw do Disneya przez SPI. Ale szkoda, że MMP nie oferuje pelnej paczki filmowej tzn z kanałami Action i Arthouse.

 

FunClub zyskał na wartości po dodaniu RK TV i poprawie jakości kanałów Hustlera. Ale nadal razi brak jakiegokolwiek kanału HD z taką ofertą w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita  Z pakietu "FilmBox Extra" zrezygnowałem i wyłączą mi go z końcem grudnia, bo z końcem grudnia kończy mi się promocja na owy pakiet. Z "Fun Club" też będę rezygnował gdzieś w lutym bo tu też musi być zachowany 3 miesięczny okres wypowiedzenia  a  mam go do końca maja. Natomiast pakiet "HD" kończy mi się gdzieś dopiero w lipcu - sierpniu, ale z niego nie będę rezygnował bo zależy mi na Animal Planet HD oraz Viasat Nature/History HD. Zastanawiam się nad wzięciem w promocji pakietu "Cinemax" bo cena  9 zł jest do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest dopasowana do klienta indywidualnie. Ja po wejściu i zalogowaniu mam propozycję Cinemax na 12 miesięcy ( 2 miesiące po złotówce + 10 miesięcy po 9 zł ). Aktywacja z poziomu strony. Moje dane są wyświetlane.Trzeba kliknąć "akcja".

To chyba będzie rozwijane i w przyszłości BOK będzie odwiedzany rzadko.Dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się szykuje :!: (większa akcja czyżby?)

Z oficjalnej strony, przy poszczególnych nazwach kanałów, nagle zniknęły napisy "NOWOŚĆ"!

Zaistnieją zapewne zmiany kanałowe na przełomie Starego/Nowego Roku!  :wink: (będzie czytelnie widać "nowości" w ofercie)

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...