Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem, IP przypisuje się do MAC adresu naszej karty sieciowej/routera lub urządzenia, które mamy podpięte bezpośrednio pod modem. Jeżeli MAC nie zmienia się i pula adresów w danym mieście jest spora to możemy mieć tego samego IP-ka przez długie miesiące. Jak tylko podłączycie inne urządzenie (inny adres MAC) to dostaniecie inny adres IP (trzeba zrobić restart modemu. Nie zmienia to faktu, że adres IP może się zmienić w każdej chwili nawet jeżeli mamy cały czas ten sam MAC adres urządzenia. Na starej lokalizacji miałem wykupiony stały adres IP (musiałem we wniosku podawać adres MAC - oni do niego na sztywno przypisali IP, który nigdy się nie zmienił). Taki stały IP kosztował mnie miesięcznie 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie w sobotę i wczoraj u teściów w "małej telewizji kablowej Sp.Mieszkaniowej" programy TV4 HD,Polsat 2 HD, Discovery Science HD i kilka innych których u nas nie ma. Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Zwłaszcza Pulsy wyglądały b.dobrze a i skalowane "lata miodowe" na Polsacie 2 HD nieżle. Z tego co mi zademonstrowali to wszystko mają w HD z wyjątkiem Cinemaxów których nie ma wcale.Oczywiście mają też NGC HD,Foxy HD i BBC HD.Po co o tym pisze ?

Bo przestałem wierzyć w to,że Multimedia kiedykolwiek dogoni konkurencję. A nawet jak kiedyś dogoni to konkurencja wypłynie znów daleko przed nimi.

Zadzwonili dziś czy nie chcę ubezpieczyć mieszkania.A ja na to że nie, ale chcę Cinemaxy,Pulsy,Stopklatki w HD.Cisza w słuchawce,po czym ponowne namawianie mnie na ubezpieczenie.To jest chore albo ja żyję w innym świecie.

Mieszkania nie zmienię , ale jeśli kiedykolwiek na naszym osiedlu powstanie "mała telewizja kablowa Sp.Mieszkaniowej" to będę klientem nr.1.

I tyle. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej posiadacze superboxa. Macie odkodowany Da Vinci Learning ?? Bo ja wciąż nie,a mamy już 13 grudnia (po winien być odkodowany od 11tego).

Co to za jaja? :sad:

A ja mam maxboxa więc dla takich jak ja nic nie ma odkodowane dodatkowo. Dzięku MM za promocję na Święta? Dobrze że pamiętasz o wszystkich...

Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da Vinci Learning wreszcie dzisiaj u mnie odkodowane. 3 dni poślizgu. Refleks szachisty. Ale co tam . Mam nadzieję że mi o 3 dni przedłużą promocję,tzn. do 3 stycznia.

Nie dzwoniłem na infolinię nauczony doświadczeniem kiedy Pani Konsultantka kilka minut szukała na liście programów pozycję o którą pytałem.

Szkoda nerwów.

A te Da Vinci owszem ciekawy program, szkoda tylko że jakość kasety VHS (zdartej). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dekoder bez kanału zwrotnego (nie działa VoD np. HBO OD). Czyli podobnie jak moduł CI z kartą. Jest stosunkowo nowy, więc powinien działać szybciej od tych ADB (przełączanie itp.). Ma też inne oprogramowanie niż to niebieskie w ADB - patrz filmik https://m.youtube.com/watch?v=FIFXXDcmQzc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chwalił ofertę Orange, ale z tego co widzę to za pakiet 133 programów + internet cena wynosi około 90 zł na dwa lata (pierwszy rok 60, drugi 120zł). Oferta programowa moim zdaniem gorsza niż w MM.  DODATKOWO trzeba płacić 30 zł za podtrzymanie łącza telefonicznego (bzdura rodem z tepsy). Ja płace 90 zł za maxbox'a + internet + HBO.... lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jego instrukcje obsługi tego IPS 3000

http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/2b277cb40d3fdec19f392cff455c3fe9

albo

http://www.dekodery.mm.pl/docs/IPS_fav.pdf

 

Trudno powiedzieć, czy jest bezawaryjny? Nie miałem go nigdy z umową. Ma chyba wciąż zablokowany port USB, więc nic własnego nie podlączysz.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty nie powiesz? Przecież sam niedawno tu o tym pisałem. :P

 

To był skrót myślowy. Nie miałem czasu na napisanie, że Multimedia nie zwraca uwagi swojemu dostawcy, bo to nie pierwszy taki przypadek. A teraz byli jednymi z nielicznych z tym błędem. Np. Vectra też korzysta, a jakoś potrafiła się dogadać z dostawcą bez nadmiernych skarg użytkowników. Jeszcze trochę, a ten ich dostawca będzie wprowadzał zmiany raz na miesiąc. Coraz więcej pozycji nie ma opisów, tylko rok produkcji. Zrezygnowano całkowicie z numerowania odcinków seriali. Wcześniej na części kanałów były. Także opisy wprowadzające do konkretnego odc. - teraz tylko do całej fabuły serialu (nawet nie sezonu :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...