Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o te moduły, to gdzieś tu czytałem, że oferują 3 modele różnych marek.

Mam pytanie, czy one wszystkie są CI+, czy może da radę któryś uruchomić w gnieździe CI? 

Obecnie mam tylko 1 dekoder zewnętrzny, ale zastanawiałem się nad multiroomem z przejściem na moduły. 

Niestety tylko w jednym nowszym odbiorniku mam gniazdo CI+, a w drugim tylko CI,

dlatego obawiam się, czy nie musiałbym pozostać przy 2 dekoderach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a tak narzekaliście, że niczego nie dodają ;) Jeszcze nie sprawdzałem, ale sądząc po profilu tej stacji, posiadanie MaxBoxa raczej nie wystarczy do jej oglądania:P

 

Zakładając że kanał ten zastąpił FightKlub SD, który był w MaxBoxie i FunClubie, to ten nowy kanał też powinien być w tych dwóch pakietach. Ale to czas pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dekoderze pod pozycją 306 również "zameldował się" Reality Kings TV. Jednak wyświetla się komunikat o treści: " BŁĄD E02, Ten kanał jest niedostępny. Proszę wybrać inny kanał ". Posiadam Fun Club ale wygląda to tak jakbym nie miał do tego kanału jeszcze uprawnień.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Przecież kanały FunClub MMP udostępnia dopiero po 23, więc chyba wtedy trzeba próbować oglądać. Ciekawe, czy to będzie kanał w stylu Playboy TV (w końcu ten sam nadawca) czy coś konkretniejszego ;) Swoją drogą ciekawe, czemu MMP dopiero od 23 udostępnia te kanały skoro chronione są dodatkowym PINem. Inni operatorzy chyba nie stosują takich obostrzeń (w NC+ np. kanał Hustler nadawany jest całą dobę.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi Wiem że dostępne od 23. Na pozostałych kanałach erotycznych jest plansza z logo MM i z informacją, że kanał jest dostępny od 23:00 do 6:00. Natomiast ten komunikat że kanał jest niedostępny pochodzi z dekodera, a to różnica. Po drugie MM powołuje się na artykuł 18 ustawy o RTV. Moim zdaniem też to jest paradoks, bo przecież jest blokada rodzicielska z dodatkowym PIN. Ja i tak będę rezygnował z końcem maja z pakietu Fun Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Przecież kanały FunClub MMP udostępnia dopiero po 23, więc chyba wtedy trzeba próbować oglądać. Ciekawe, czy to będzie kanał w stylu Playboy TV (w końcu ten sam nadawca) czy coś konkretniejszego ;) Swoją drogą ciekawe, czemu MMP dopiero od 23 udostępnia te kanały skoro chronione są dodatkowym PINem. Inni operatorzy chyba nie stosują takich obostrzeń (w NC+ np. kanał Hustler nadawany jest całą dobę.)

Dokładnie,inni operatorzy chronią treści kodem PIN.  Dostęp do tych kanałów powinien być całodobowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pomieszali, aż miło....

REALITY KINGS TV jest w HD według infolinii, nie ma w pakiecie MAXBOX jak wskazano na stronie MMP!

Ma też być u mnie ale brak! (według pracownika) Informacje zerowe w tej firmie!

Tragedia!

 

Dostęp do nowego programu uzyskają abonenci pakietu FunClub, w którym znajdują się także: FightKlub HD, Adult Channel, Brazzers TV Europe, Hustler TV, Blue Hustler oraz Private TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...