Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, PsA napisał:

Przecież ma dysk. I to chyba coś piszą ze to jest kieszeń na dysk wiec możesz włożyć swój. Może nawet SSD jak chcesz…

Skoro jest kieszeń na dysk to pewnie będzie można nagrywać. Npvr jako funkcjonalność chyba nie zależy od dekodera a raczej kto komu daje jakie prawa do używano kontentu wiec jeżeli czegoś się nie da nagrywać to raczej należy krytykować dostawce tego kontentu…

No to cały ten kontent jest do kitu, i po co on w ogóle jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, andrzejgratis napisał:

o ma dysk czy mogę włożyć własny dysk ?

Jest miejsce na dysk, ale na obecną chwilę nie ma opcji uruchomienia go. Podobno trwają testy tej funkcjonalności a ona sama dla klientów jest programowo zablokowana i zostanie uruchomione w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cały ten kontent jest do kitu, i po co on w ogóle jest? 
Źle to ująłeś. Płacisz abonament i powinieneś mieć nieograniczony dostęp do audycji nadawanych na danym kanale czyli możesz oglądać i zapisywać na własny użytek (bo z dysku na dekoderze Polsatu i tak nie można tego nagrania wyciągnąć). A jeśli nadawcza kanału się nie zgadza to proszę go wycofać z oferty lub przestać naliczać opłatę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kfm877 napisał:
11 godzin temu, Jerzykowski napisał:
No to cały ten kontent jest do kitu, i po co on w ogóle jest? 

Źle to ująłeś. Płacisz abonament i powinieneś mieć nieograniczony dostęp do audycji nadawanych na danym kanale czyli możesz oglądać i zapisywać na własny użytek (bo z dysku na dekoderze Polsatu i tak nie można tego nagrania wyciągnąć). A jeśli nadawcza kanału się nie zgadza to proszę go wycofać z oferty lub przestać naliczać opłatę.

Dysk oczywiście jest zaszyfrowany ale to żaden problem zgrać obraz z dekodera. Wystarczy grabber za 50zł i mamy materiał w bardzo dobrej jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 09:25, lakiman napisał:

W jaki sposób działa funkcjonalność przełączania miedzy żródłami sygnału IPTV a sat?

 

 

W trakcie pierwszej instalacji określasz z jakich źródeł sygnału będziesz korzystał do wyboru są:

  • Satelita
  • Satelita+Internet
  • Internet

Dalej dekoder Polsat Box 4k sam skonfiguruje zestaw usług dostępnych dla danego źródła/źródeł sygnału.

 

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

Każdy może wymienić dekoder - ale obowiązuje nowy aneks do umowy 24mce oplata startowa za dekoder i być może czynsz najmu co miesiac 

No nie każdy ja mając umowę 4 miesiące nie mogę wymienić tak mi w punkcie dziś powiedzieli na kogoś co już ma umowę mają w doopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gombejWszystko się da. Specjalnie tak mówią bo mają premie za podtrzymywanie umów. Podobną sytuację miałem jak chciałem mieć 1Gbps od INEA. Wkręcali że nie mogę podpisać nowej umowy po zakończeniu obecnej a jak poszedłem do salonu to bez pytania mogłem, nawet zawiesić inne usługi i zostawić sam Internet. Idź do innego salonu bo widocznie same nieogary tam siedzą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Godzinę temu, gombej napisał:

No nie każdy ja mając umowę 4 miesiące nie mogę wymienić tak mi w punkcie dziś powiedzieli na kogoś co już ma umowę mają w doopie :)

Weź w punkcie z nikim nie gadaj. MI jakiś czas temu powiedzieli, że też nie mogę przedłużyć z zachowaniem modułu i MR do modułu. Odczekałem bo mi się odechciało. Wczoraj z infolinii zadzwonili i mam MR do modułu bez wymiany sprzętu i do tego jeszcze pełna oferta 15 zł drożej a miało być 30 zł drożej. Da się? Da się! Ale na infolinii musi być dobry znawca sprawy, a nie [beep]yk bo takich też tam mają.

No i w ramach nowej pakietyzacji mam Insight UHD. Bo w Familijnym z dodatkami nie śmigał nic a nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gombej napisał:

No nie każdy ja mając umowę 4 miesiące nie mogę wymienić tak mi w punkcie dziś powiedzieli na kogoś co już ma umowę mają w doopie :)

W jakichkolwiek tematach związanych z przedłużeniem czy zmiana umowy trzymaj się zdala od punktów CP/PB te sprawy zawsze z DUK-iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dzien czekałem aż nie będzie komunikatu na tym dekoderze że niby nie mam kanałów bo te ponowienia sygnałów ICOK nic nie dawały dopiero dział techniczny na infolini to zrobil. Gdy natomiast kanału wróciły kolejne błędy. Zacinanie obrazu przez 5 sekund na każdym kanale oraz 3 sekundowy komunikat na TVP 2 że niby nie ma zasięgu z anteny a potem kanał normalnie działał bez zacięcia. Dodatkowo podczas wymiany w salonie dekoder nie  był wyrkywalny przez ich telewizor może dlatego że miał zapisana rozdzielność z mojego telewizora 4k xD także nie było weryfikacji tych błędów niestety. Pani podłączyła ich dekoder 4k i tych zacięć nie było cóż trzeba testować w praktyce dekodery na klientsch równiez. Dodatkowo dostałem również wadliwego evobox lite podczas pierwszej wymiany z evobox pvr bo niestety nie puściło i trzeba było wymienić z lite na lite który później nie znajdował głównego dekodera. Jeden wielki cyrk xDD20210904-183927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu planowana jest aktualizacja oprogramowania część opisywanych problemów może być już rozwiązana 🙂

W każdym sprzęcie zawsze są problemy wieku dziecięcego, najważniejsze aby szybko były usuwane 😉

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ma nazwę Polsat Box 4K. W dokumentach najważniejszy jest tzw. Numer karty (unikatowy).

W nowych dekoderach warto samemu sprawdzać co jakiś dostępność aktualizacji, które w pierwszym okresie życia produktów są dość często dostępne. Menu Ustawienia / Ustawienia sprzętowe / Aktualizacja oprogramowania.

Dekoder również co jakiś czas sam sprawdza dostepność aktualizacji.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...