Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część . Mam problem z nagrywaniem sezonów na dysk twardy. Próbowałem nastawić nagrywanie sezonu "Niezwykły dr Pol" nowy sezon 17 marca 16:00 kanał Wild HD. Dostaje informacje o błędzie :Nie udało się utworzyć nagrania.  Na innych sezonach tego programu działa to prawidłowo. Gdy przełączam dekodery w tryb npvr nagranie zostaje przyjęte, rozumiem że na wirtualny dysk. Na innych kanałach też miałem ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wczoraj została wydana aktualizacja oprogramowania. Proszę Was o sprawdzenie funkcjonowania dysków i dekodera najpierw po odłączeniu go z prądu i ponownym uruchomieniu. Następnie po przywróceniu jego fabrycznych ustawień, instalując kanały za pośrednictwem opcji Satelita+Internet. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Polsat Box Nadal mam oprogramowanie 1.11.11 czy więc aktualizację otrzymała garstka abonentów a nie wszyscy? Czy aktualizacja oprogramowania wyeliminuje problem resetowania się dekodera przy próbie ręcznego nagrywania na dysk twardy? Czy będzie można ustawić jednocześnie tryb timeshift (internet) z jednoczesną obsługą dysku twardego, bo obecnie włączając obsługę dysku wyłącza się tryb timeshift?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daro1 napisał(a):

@Specjalista Polsat Box Nadal mam oprogramowanie 1.11.11 czy więc aktualizację otrzymała garstka abonentów a nie wszyscy? 

Kolejne sprzęty będą otrzymywać aktualizacje na bieżąco, w możliwie najszybszym terminie. Kwestia resetu została rozwiązana. Timeshift nie jest dostępny przy podłączonym dysku. Alternatywą jest opcja Livepause. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem aktualizacje. 

Przy trybie nagrywania: Dysk, funkcje;

1. Timeshift - cofanie do 3h wstrcz nie działa,

2. Livepause - cofanie do godziny, w której zaczęto oglądać dany kanał działa. Pauza działa automatycznie, nie trzeba uruchamiać początku pauzy na pilocie.

3. Restart (oglądaj od początku) na wybranych kanałach działa,

4. CathUp (wybór programów w EPG do 7 dni wstecz) na wybranych kanałach działa.

Niestety aktualizacja w dalszym ciągu nie nalrawila funkcji Ustawiania kolejności kanałów Ulubionych. Wcześniej można było przesuwać kilka kanałów i zatwierdzić zmiany. Obecnie po przesunieciu pojedynczego kanału na liście system wraca do menu, a nie umożliwia segregowanie kolejnych kanałów i zatwierdzenia zmian. Usterka występuje od czasu problemów z przechodzeniem między listami ulubionymi.

Edytowane przez truszek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od kilku tygodni miałem problem z odbiorem programów przez satelitę - chwilowe zaniki obrazu i dźwięku,ale od kilku dni to prawdziwa tragedia informacja  " o braku sygnału i sprawdzeniu instalacji oraz podłączeniu sygnału " jest na porządku dziennym.Siła i jakość sygnału  jest na poziomie 88 -92. Resetowanie i wgrywanie na nowo wszystkich programów nie nie dają.

Problem dotyczy w chwili obecnej większości programów.Ciekawi mnie czy tylko ja mam podobny problem bo na chwilę obecną nie mam pomysłu co z tym mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zet21 napisał(a):

Witam.

Od kilku tygodni miałem problem z odbiorem programów przez satelitę - chwilowe zaniki obrazu i dźwięku,ale od kilku dni to prawdziwa tragedia informacja  " o braku sygnału i sprawdzeniu instalacji oraz podłączeniu sygnału " jest na porządku dziennym.Siła i jakość sygnału  jest na poziomie 88 -92. Resetowanie i wgrywanie na nowo wszystkich programów nie nie dają.

Problem dotyczy w chwili obecnej większości programów.Ciekawi mnie czy tylko ja mam podobny problem bo na chwilę obecną nie mam pomysłu co z tym mogę zrobić.

Proszę o sprawdzenie jaka jest moc i jakość sygnału w momencie kiedy jest komunikat o braku sygnału z anteny, należy tego dokonywać na kanale na którym jest dany komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 18:02, kolos22 napisał(a):

Przedwczoraj, jak wszedłem na menu NAGRANIA to pokazało, że coś tam zaktualizowało i nagrania nagrane przed aktualizacją dekodera nagle zaczęły działać.

 

W dniu 9.03.2024 o 10:52, kolos22 napisał(a):

Dzisiaj znowu nie działają NAGRANIA... Co tu się dzieje, bo już nic z tego nie rozumiem?

Od wtorku po aktualizacji do wersji 1.11.14 NAGRANIA znowu działają.

 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Polsat Box 

Mam pytanie o kanał 103 TTV, zniknęła mi możliwość oglądania programów z ostatniego tygodnia. Brak jest w menu pozycji "OGLĄDAJ" lub "odtwórz od początku". Kilka dni temu funkcje ta działają. Czy jest to wina mojego dekodera czy dzianie Polsatu. Czy przywrócenie ustawień fabrycznych coś zmieni. Czy u was też nie ma tej możliwości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, opolsky napisał(a):

Czy technologicznie one mocno się różnią?

Czy taka wymiana ma sens - i czy oprócz dysku coś się zyskuje? [procesor? szybkość? technologia?]

Zyskasz obsługę dysku, i możliwość podpięcia anteny naziemnej (nie wiem czy to już działa, czy nadal wyłączona obsługa anteny naziemnej). Nic ponadto się nie zmieni.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodatkowe pytanie. Czy dysk działa, gdy odbieram sygnał "po światłowodzie Plusa", czyli IP. 

 

Na stronie jest informacja,  że dysk działa tylko przy odbiorze satelitarnym. Ale może ktoś przetestował sygnał internetowy.

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mariuszpk napisał(a):

@Specjalista Polsat Box 

Mam pytanie o kanał 103 TTV, zniknęła mi możliwość oglądania programów z ostatniego tygodnia. Brak jest w menu pozycji "OGLĄDAJ" lub "odtwórz od początku".

Na TTV nie są dostępne funkcje CatchUP, Timeshift, Restart, nPVR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Polsat Box Czy poprawicie szybkość przełączania kanałów satelitarnych? Trwa to około 2 do 4 sekund. Czy nie możecie zrobić tak aby kanały przełączały się natychmiastowo? Oczywiście na konwerterze unicable. Z tego co wiem obecnie macie ustawione tylko na trzy częstotliwości, czy nie możecie ustawić na obsługę co najmniej 6 częstotliwości, tak aby np. kanały przełączały się błyskawicznie. Poprawcie to przy kolejnej aktualizacji dekodera. W menu dekodera przydała by się funkcja wpisania ręcznie kanałów częstotliwości konwertera unicable, bo obecnie nie podajecie tych informacji ani nie można ich wpisać ręcznie. Korzystając z innego dekodera na tej samej instalacji trzeba się domyślać z jakich częstotliwości konwertera unicable korzysta wasz dekoder.

Druga sprawa odtwarzam sobie nagranie z dysku ale niestety nie mam możliwości zatrzymania nagrania i szybkiego przejścia na oglądanie telewizji, aby to zrobić muszę przejść przez menu i wybrać sobie listę. Powinna być opcja stop a następnie np. strzałką cofnij przejść do oglądania telewizji.

Trzecia sprawa, kiedy udostępnicie ponownie odbiór telewizji naziemnej? 

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie jest lista zaprogramowanych nagrań? Jeżeli nastawie nagrania wg czasu z powtarzaniem przez  40 tygodni to gdzie mogę to zmienić, podglądnąć? W evobox pvr była taka zakładka. 

Edytowane przez mariuszpk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisz zielony domek na pilocie 

strzałka w lewo 

nagrania 

strzałka góra 

wyświetli się lista NAGRANIA - wszystkie , najnowsze , nieobejrzane, ostatnio oglądane , ZAPLANOWANE 

 

tam masz ZAPLANOWANE i tam możesz je usunąć - wtedy znikną i nie będą się w kółko nagrywać 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...