Skocz do zawartości

Polsat GO


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Go to nowy serwis i aplikacja, dzięki którym będzie można oglądać treści Telewizji Polsat bezpłatnie w modelu z reklamami. Użytkownicy znajdą w Polsat Go bez żadnych opłat najlepsze treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dzięki temu wszystkie wyemitowane odcinki i sezony ulubionych seriali i programów dostępne będą w jednym serwisie, z którego można korzystać na wielu urządzeniach - komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach. Serwis Polsat Go wystartuje w sierpniu.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/polsat-go-aplikacja-jak-pobrac-oferta-cena-opinie-polsat-box-go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2021 o 17:56, Telewizja Urbanski napisał:

Ja marzę o tym bym zobaczył w Polsat Go archiwalne audycje Polsatu jak np. Bar czy Idol (od 1 do 4 sezonu).

Dodam jeszcze od siebie: Życiową Szansę, Disco Relax, Disco Polo Live, czy np. Na każdy temat.

Nie ma na to szans. Polsat nie jest właścicielem tych programów i nie przedłużył licencji. Podobnie jest z taką Wyspą Przetrwania Polsatu czy programów tj. Ananasy z Mojej Klasy czy Chwila Prawdy TVNu.

A szkoda, bo też bym wrócił do starych produkcji

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja pojawiła się w sklepie dla telewizorów LG oraz AppStore.

Wymagane jest logowanie, konto można już utworzyć w aplikacji mobilnej. Sama aplikacja wyglada i chodzi dużo lepiej od Ipli. A sama strona usługi (gdzie przenosi po aktywacji konta w mailu) również wygląda znacznie porządniej.

Póki co nie działają reklamy, można oglądać na żywo kanał Polsatu i TV4, a materiały mają w prawym dolnym rogu logo Ipli.

Edytowane przez DominoDoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz biorąc Polsat Go to 1:1 darmowa część Ipli. Chyba nic nie przybyło i nie ubyło. Nowa aplikacja na plus, przejrzysta i dużo ładniejsza od Ipli. Player działa o wiele lepiej niż ten, który jest obecnie w Ipli czy CP Go.

Edytowane przez tomik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Apple tv 4k jest też aplikacja, ale nie mogę się zalogować dotychczasowymi danymi z Ipla 

 

Musiałem założyć nowe konto. Wszystko działa. Trzeba przyznać, że technicznie wygląda to wszystko lepiej niż przestarzała IPLA. Widać inspirację Netflixem, ale to on wyznaczył standard.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przydała by się opcja pauzowania i odtwarzania przez naciśnięcie spacji, co do kanałów przydały by się te, które są naziemnie, ale w wersji HD: Polsat HD, TV4 HD, TV6 HD, Super Polsat HD, Fokus TV, Nowa TV, Eska TV, Polo TV. W kanałach na żywo brakuje też czasu odtwarzania, w sensie aktualnej godziny, jest widoczny tylko pasek a to troszkę za mało.

 

Ale zarówno wersja desktopowa serwisu jak i mobilna wyglądają bardzo dobrze :)

Edytowane przez aw22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...