Skocz do zawartości

Polsat GO


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, aw22 napisał:

Jak dla mnie przydała by się opcja pauzowania i odtwarzania przez naciśnięcie spacji, co do kanałów przydały by się te, które są naziemnie, ale w wersji HD: Polsat HD, TV4 HD, TV6 HD, Super Polsat HD, Fokus TV, Nowa TV, Eska TV, Polo TV. W kanałach na żywo brakuje też czasu odtwarzania, w sensie aktualnej godziny, jest widoczny tylko pasek a to troszkę za mało.

 

Ale zarówno wersja desktopowa serwisu jak i mobilna wyglądają bardzo dobrze :)

 

Niektórych z kanałów które podałeś nie ma nawet... w płatnych pakietach Ipli! A Ty byś chciał w bezpłatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, michael112 napisał:

 

Niektórych z kanałów które podałeś nie ma nawet... w płatnych pakietach Ipli! A Ty byś chciał w bezpłatnym.

 

Podałem tylko propozycje jakie kanały grupy mogły by się znajdować w ofercie bezpłatnej, oczywiście pozostałe kanały w płatnym Polsat Box GO. To że nie ma teraz, nie oznacza że nie będzie w przyszłości 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie wyglądała aplikacja zastępująca CyfrowyPolsat Go i wszystkie kanały jakie były tam dostępne będą działać na smart tv. To rewelacja. Znając jednak cyfrowy Polsat coś będzie przekombinowane. Nie może być za dobrze abonentom.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że tego nie da się używać(Android TV). Wczoraj próbowałem obejrzeć dwie produkcje i za pierwszym razem już na dzień dobry 13 reklam na liczniku, a za drugim 12.  Na dzień dobry, czyli zanim zobaczyłem czołówkę programu, zanim cokolwiek zobaczyłem.

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie 88 Na szczęście jest Polsat Go możesz tam stworzyć konto i oglądać Kiepskich z reklamami.

A tak w ogóle chciałem napisać na messengerze do nich z prośbą aby wstawili wszystkie poprzednie sezony i odcinki programów i seriali Polsatu na Polsat Go.

Czekam na odpowiedź chociaż Polsat Go zajeżdża "przynajmniej na razie" Iplą.

Napisałem też że jeśli po 31 sierpnia nie dodadzą np. Trudnych Spraw z Dariuszem może to oznaczać ze dalej będzie ona zajeżdzać Iplą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów Plusa jest jakaś oferta kanałów za  free zastępująca wcześniejszą promocję?

Oprócz tego, że 

zmieniają  sie dla  klientow a Plus ma nowe logo i kolory. 😀 😉.... 

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...