Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat 2 czerwca będę mógł przedłużyć internet na korzystniejszych warunkach.

W tej chwili pakiet euro kosztuje 99zł.

Po przedłużeniu zadowolę się mistrzostwami w IPLI (które nie były złe jeśli chodzi o mecze eliminacji ME - dobra jakość bez zacięć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od roku ponad mam umowę na neta w Plusie w której już nie mam Ipli Mix (a wcześniej miałem z pakietem w cenie) i cały czas mi śmiga, więc normalne :D Ale ciiii, bo wyłączą... :D I pakiet aktywny do bezterminowo rzecz jasna.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo z Ipla Premiery. Kupiłem dawno temu raz pakiet na miesiąc, potem sprawe olałem, a seriale TVP nadal mam za darmo mimo, że sa płatne. Dziwne to, ale ja się nie znam. :) 

 

Poza tym najpewniej we wrześniu seriale TVP nie powróca już na Iplę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały w Ipli są opóźnione o 3-4 minuty. Najłatwiej to sprawdzić na kanałach informacyjnych Polsat News HD, Polsat News 2 czy Polsat News Sport. Na tych stacjach jest widoczny cały czas zegar w lewym dolnym rogu. U mnie jest różnica w czasie kilku minut. Chyba największe opóźnienie jest na Polsat News HD (tam różnica dochodzi do 5 minut). 

Jeśli będzie chcieli oglądać mecze Euro w Ipli, to o golach dowiecie się nieco później niż inni widzowie oglądający w tradycyjny sposób.

 

Oglądam Iplę na laptopie podłączonym do internetu stacjonarnego 60mps, więc to na pewno nie jest problem mojego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-4 minuty? U mnie od zawsze jest 1,5 minuty około, co nie zmienia faktu że to i tak dość dużo...
EDIT: Opóźnienie 4 minuty jest tylko na Polsacie News, sprawdziłem Polsat Sport News i Superstację i jest 1,5 minuty.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ciekawe jaką pakietyzację zrobią pod te wszystkie nowe kanały?

 

PS. Na FB- to chyba jakiś automat siedzi i bzdury wypisuje. Stwierdził, że licencja na Euro blokuje emisję meczy na LG a na Samsung-u już powala.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się naciąć. Kupiłem sobie pakiet Ipla Sport 24  za 4,90 zł i ten pakiet miał mi dać relacje live z tenisa przez 24 godziny. Aktywowałem pakiet,ale okazuje się,że nic w jego ramach nie mam. Dosłownie NIC- myślałem,że dadzą RG czy coś. Nie rozumiem dlaczego oni sprzedają No właśnie NIC. No cóż dałem się naciąć jak [beep]. 5 zł wyrzucone w błoto.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok W tym pakiecie dawali tylko transmisje z tenisa które miał Polsat, transmisji innych nadawców nie dają w takich opcjach, a poza tym gdzie kupiłeś ten pakiet? Przez aplikację w której często są pozostawione nieaktualne pakiety? (swego czasu był jeden taki jeden ciekawy z F1, który dawał niektórym nadzieję na Eleveny w CP :D), bo na www nie widzę... To już bym wolał 10zł wydać (prepaid Plusa) i mieć RG do końca :D

@MojNick Równocześnie oglądać kanały można tylko na jednym a używać ogólnie konta w Ipli na 3 urządzeniach.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się naciąć. Kupiłem sobie pakiet Ipla Sport 24  za 4,90 zł i ten pakiet miał mi dać relacje live z tenisa przez 24 godziny. Aktywowałem pakiet,ale okazuje się,że nic w jego ramach nie mam. Dosłownie NIC- myślałem,że dadzą RG czy coś. Nie rozumiem dlaczego oni sprzedają No właśnie NIC. No cóż dałem się naciąć jak [beep]. 5 zł wyrzucone w błoto.. 

Przecież, żeby oglądać mecze RG to musiałbyś kupić Eurosport Player tam są transmisje z wszystkich kortów.  Ten opis dotyczy praw tenisowych które posiada Polsat i są tam pokazywane mecze które nie są w TV bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, jednakże w aplikacji nie powinno być takich pakietów, które mogą wprowadzać w błąd . W opisie nie było informacji,że dotyczy to jedynie relacji z anteny Polsatu. No nic, moja strata,a napisałem to ku przestrodze dla innych,że trzeba uważać by nie popełnili mojego błędu. 

Teraz pytanie do @Swoja Drogą- czy istnieje jakaś ewentualnie szansa reklamacji?? że kupiłem pakiet jakby nieaktywny, którego nie było w ofercie na stronie www,a zostało w aplikacji?? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...