Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat z tymi nowymi serialami to właściciel zapowiadał na forum nie dawno, że bedą pod koniec czerwca lub na początku lipca. Założe się, że to samo było pisane o ATM Rozrywce po ich starcie. A teraz wszyscy nagle tesknią za tą stacją. A o programach własnych nawet w maju było zapowiadane, że w wrześniu zaczną się pojawiać. Narazie mają jeden program własny. ATM Rozrywka nie miała od razu programów własnych musiało minąć wiele lat. Oraz zrobili denny serial komediowy który wcale nie jest śmieszny "Zameldowani".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, A&G napisał:

Co do zasady powinno się mówić "w telewizji Antena HD", ale "na kanale Antena HD".

 

I stwierdzenie "na kanale" nie jest stricte rusycyzmem, ponieważ w anglosaskim świecie istnieje przecież forma "on the Universal Channel", co w dosłownym i znaczeniowym (sensownym) znaczeniu brzmi "na kanale Universal".

 

A przy okazji chciałbym powtórzyć pytanie z innego wątku - tym razem kieruję je bezpośrednio do @PowerTV:

 

Takie pytanie, które "odżyło" po pojawieniu się kanału Antena na satelicie. Jak to jest, że na wybranych kanałach MWE jest EPG, a na innych nie? Na przykład na Biznes24 - jest, na Adventure - nie, na TVC jakie jest, takie jest, ale - jest, na Power - nie, na Home - jest, na Gold TV - nie?

 

O co chodzi??? Przecież niektóre z nich nadają z tego samego transpondera (11,393 i 10,892) i dla jednych jest dostępne, dla innych nie (informacja  dekodera - Brak EPG). Ja nie mam pojęcia.

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

U mnie na wszystkich kanałach FTA od MWE jest EPG na tydzień na dekoderze. 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 17:42, PowerTV napisał:

Dopiero zaczynamy. Na czerwiec mamy już zakontraktowanych kilka dodatkowych seriali (nawet z Hollywood), a na wrzesień to już naprawdę same blockbustery oraz szereg produkcji własnych.

Wielkie wytwórnie filmowe nie było gotowe tak szybko nam udostępnić hitowych produkcji.

Przypomne jeszcze raz co pisał właściciel tutaj. Na czerwiec były zapowiadane dwa seriale w czym właściciel na początku czerwca sprostował, że to bedą dwa seriale komediowe jeden z USA a drugi z Polski pod koniec czerwca albo na początku lipca. A to o czym piszesz to od początku było zapowiadane na wrzesień. Zresztą jeszcze wcześniej pisali, że jak bedą mieli program na kablówce i satelicie to i wtedy bedą produkcje własne.

Godzinę temu, AtleticoM napisał:

 

To był błąd przyznanie miejsca na MUX1 dla MWE. Myślę, że inny nadawca zagospodarowałby to miejsce lepiej.

A moim zdaniem to był dobry wybór czemu mają być  na Muxie tylko programy tych samych ludzi. Przynajmniej wiadomo, że ta stacja nie sprzeda się Polsatowi albo TVN. Komuś nowemu trzeba dać szanse. ATM Rozrywka to wiadomo było jak skończy bo to kanał od Polsatu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena HD jest o niebo lepsza od tego [beep]go ATM Rozrywka. Oglądam "Tajemnice Brytanii" i rano programy dokumentalne, szkoda że nie lecą w ciągu dnia. Wczorajsze dwa filmy jedynie szkoda że tak późno. Nagrałem sobie i zobaczę w inny dzień o dogodnej porze. Filmy fabularne powinny lecieć wieczorami a nie nocą 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Przypomne jeszcze raz co pisał właściciel tutaj. Na czerwiec były zapowiadane dwa seriale w czym właściciel na początku czerwca sprostował, że to bedą dwa seriale komediowe jeden z USA a drugi z Polski pod koniec czerwca albo na początku lipca. A to o czym piszesz to od początku było zapowiadane na wrzesień. Zresztą jeszcze wcześniej pisali, że jak bedą mieli program na kablówce i satelicie to i wtedy bedą produkcje własne.

A moim zdaniem to był dobry wybór czemu mają być  na Muxie tylko programy tych samych ludzi. Przynajmniej wiadomo, że ta stacja nie sprzeda się Polsatowi albo TVN. Komuś nowemu trzeba dać szanse. ATM Rozrywka to wiadomo było jak skończy bo to kanał od Polsatu.

ATM rozrywka nigdy nie należała do Polsatu. Mieli jedynie kilkanaście % udziałów znawco rynku sat 😂🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, A&G napisał:
 
 

Co do zasady powinno się mówić "w telewizji Antena HD", ale "na kanale Antena HD".

 

I stwierdzenie "na kanale" nie jest stricte rusycyzmem, ponieważ w anglosaskim świecie istnieje przecież forma "on the Universal Channel", co w dosłownym i znaczeniowym (sensownym) znaczeniu brzmi "na kanale Universal".

 

A przy okazji chciałbym powtórzyć pytanie z innego wątku - tym razem kieruję je bezpośrednio do @PowerTV:

 

Takie pytanie, które "odżyło" po pojawieniu się kanału Antena na satelicie. Jak to jest, że na wybranych kanałach MWE jest EPG, a na innych nie? Na przykład na Biznes24 - jest, na Adventure - nie, na TVC jakie jest, takie jest, ale - jest, na Power - nie, na Home - jest, na Gold TV - nie?

 

O co chodzi??? Przecież niektóre z nich nadają z tego samego transpondera (11,393 i 10,892) i dla jednych jest dostępne, dla innych nie (informacja  dekodera - Brak EPG). Ja nie mam pojęcia.

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

Ale rozmawiamy o stwierdzeniu w języku polskim, a nie angielskim, rosyjskim czy jakimkolwiek innym. Choć też bym się skłaniał do takiej formy - w telewizji/na kanale. Jakoś tak naturalnie brzmi. Zaznaczam tylko, że zapożyczenie z angielskiego to też zapożyczenie.

6 godzin temu, AtleticoM napisał:
 
 

I Ty w to wierzysz, że będą jakieś nowości, które podniosą jakość programu? Nadawca sam nie dotrzymuje tego o czym informuje, a to jest przykład:

 

Mamy 19 czerwca i gdzie te nowości? Nie oglądam tego kanału, ale sprawdzałem ramówkę i nie widziałem, żeby zaszły jakieś zmiany.

 

To był błąd przyznanie miejsca na MUX1 dla MWE. Myślę, że inny nadawca zagospodarowałby to miejsce lepiej.

No, jeżeli ktoś oglądał głównie wieczorną emisję "Świata według Kiepskich", to na następcy ATM Rozrywki nie znajdzie nic dla siebie. Jednak myślę, że Polsat ma na tyle stacji w NTC i elastyczności w ramówkach, że jeżeli byłoby odpowiednio duże zainteresowanie, to byliby w stanie nadawać "ŚwK" od rana do wieczora, przerzucając po różnych stacjach swojej grupy.

42 minuty temu, Pihał102 napisał:
 
 

Od 24 czerwca o 18:30 będzie pokazywany serial "Święta wojna" (po trzy odcinki dziennie).

No i to jest pewnie jeden z tych dwóch zapowiadanych seriali. Drugi będzie amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to super uwielbiam "Świetą wojne", ale zastąpi pewnie "Tata, a Marcin powiedział" ?

Bedą mógł znowu oglądać szalonego Bercika jak psuje wszystkie biznesy Ernesta 😍

Czyli Bonanza też zniknie.

Chociaż zobaczymy jak to rozłożą w tygodniu może pół na pół i dlatego dopiero od 24 czerwca.

Akurat od 24 czerwa jest przerwa na Mistrzostwach Europy to sobie obejrze.

3 godziny temu, Mati06 napisał:

ATM rozrywka nigdy nie należała do Polsatu. Mieli jedynie kilkanaście % udziałów znawco rynku sat

No i pewnie dlatego wylecieli. Był okres, że ATM Rozrywka miała seriale wyłącznie z Polsatu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić Antena, to jak na razie słaby kanał. Zobaczymy na jesieni.

19 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:
No i pewnie dlatego wylecieli. Był okres, że ATM Rozrywka miała seriale wyłącznie z Polsatu.


Co Ty za bzdury wypisujesz? Nie wiesz, to zapytaj.
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Co Ty za bzdury wypisujesz? Nie wiesz, to zapytaj

Czego nie wiem. To była ironia jakbyś nie zauważył. Chodziło mi o to, że nie należeli do Polsatu i dlatego wylecieli, bo widze, że nie załapałeś. Chociaż czy ja wiem czy nienależeli polomizował mi ( to ironia jakby ktoś nie skumał).

Godzinę temu, Pawop napisał:

Co tu dużo mówić Antena, to jak na razie słaby kanał. Zobaczymy na jesieni.

Słaby, bo nie ma paradokumentów, Kiepskich i innej chały na pseudo lepszych kanałach.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że od 22 czerwca w paśmie porannym są też dwie nowe pozycje "Magiczne zakątki" i "Projekt kawa". A program "Tajemnice Brytanii" ma też pasmo wieczorne o 23:45 a o 00:50 "Szeroki Świat"

A z ramówki programu wylatują "Wróżka prawde ci powie", "Duchołapy", "Cięcie w Atlancie". 

Czyli nie można powiedzieć, że ciągle jest to samo bo ramówka regularnie jest zmieniana, ale co by nie robili jak się nie starali to zawsze ludzie bedą narzekać nie docenią, że ktoś się stara urozmaicić ramówke.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta wojna to taki uśmiech w kierunku Śląska, propagowanie gwary śląskiej myślę będzie mile widziane na Antenie ogólnopolskiej. Jako mieszkaniec Śląska jestem ogromnym wielbicielem tego serialu mimo że już parę razy go oglądałem. Będzie to z pewnością pozycja która będę oglądał obok programu dokumentalnego "Tajemnice Brytanii".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujecie kanał ANTENA HD do stacji naziemnych istniejących od wielu lat. To tak jakby porównywać 10 lat temu Stopklatkę do TVN czy Fokus TV do TVP1.

Dajcie czas, bardzo mocno staramy się jednocześnie pracować nad pozyskaniem wartościowego contentu zagranicznego (światowe marki serialowe typu CSI powinny wejść od września), a także realizujemy produkcje własne tutaj w Polsce. Proces ten jednak trwa i czasu nie przeskoczymy.

  • Popieram 2
  • Dzięki 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie część najstarszych odcinków serialu „Święta wojna” swego czasu nadawała TVS. W ramówce mają wpisany "Serial komediowy", więc może dalej serwują. W TVP ostatnimi laty powtarzano tylko ostatnie odcinki z lat 2006-2009. W ANTENIE także nie spodziewałbym się wszystkich odcinków, a zaledwie z lat 2000-2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, gdybyście wprowadzili cykl rozmów z przedstawicielami ZUSu o rentach i emeryturach. Wielu seniorów gubi się w tym temacie.

 

Antena przypomina mi telewizję z lat dziewięćdziesiątych. Czyli z czasu, gdy było na czym oko zawiesić. Oby tak dalej!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

(światowe marki serialowe typu CSI powinny wejść od września)

Mam nadzieję, że to nie będą CSI, bo już są tak przewałkowane, że omijam je szerokim łukiem... Były i jeszcze są emitowane na tylu kanałach, że naprawdę szkoda czasu na emisję na kolejnym - czasu, który można przeznaczyć na emisję innego serialu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nie podoba ci się to nie oglądaj proste.

Oczywiście, że nie oglądam - bo tam nie ma co oglądać. A od tej piksolozy to oczy bolą. "Matki, żony i kochanki" sprzed 25 lat to w lepszej jakości na TVP Vod obejrzę. Nie jest mi do tego Antena TV potrzebna. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...