Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Ale my nie emitujemy powtórek wprost po Polsacie, TVP czy TVN, tak jak to robią obecnie Nowa TV, TVP Rozrywka czy Metro.

Zapewniamy unikalną ofertę programową w DVB-T2.

Dajcie wreszcie coś czego nie ma obecnie w tv - Airwolf , Cobra , Renegat albo Jastrząb ulicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ponownie to samo, to ja tylko przypomnę poniższe:

W dniu 8.05.2023 o 11:17, A&G napisał(a):

Jestem widzem, moje życzenie to:

1. "The A-Team",

2. "Knight Rider",

3. "Air Wolf",

4. "Remington Steele",

5. "Nowhere Man" (z Brucem Greenwoodem),

6. "Nikita" (z Petą Wilson),

7. "Święty" (z Roger'em Moore),

8. "I Dream Of Jeannie" (z Barbarą Eden) - sitcom emitowany w latach 90. na PRO7.

 

A poza tym jak tam z obietnicą z 2022 roku?

W dniu 15.11.2022 o 20:29, A&G napisał(a):

Mam tylko jedno pytanie do właściciela - co z wersją HD na satelicie, która według informacji z połowy 2022 roku, a pochodzącej od samego @PowerTV, miałaby pojawić się w 2023 roku? Czystki i przetasowania na transponderach Canal+ temu sprzyjają.

Mamy 2024 rok. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Gliniarz i Prokurator odc Seryjny morderca cz1 byl dwa razy. A w niedziele na TVC xena odc 17 zamiast z drugiej serii byl z pierwszej . a co tam - kto to ogląda

Edytowane przez ppm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Power Tv mam ważne pytanie w jakich dniach marca będą takie zapowiedziane przez Wasz kanał takie filmy jak "Król Huzarów", "Szkoła bandytów", "Węże szkole", "Król węży" i "Snajper"? Bo z chęcią te filmy obejrzę na Waszej antenie, mam też pytanie czy wiosną 2024 planujcie zakupić jakiś nowy serial? Ja proponuje byście z sitcomu zakupili "Skrzydła" lub "Alfa" a z polskich to poproszę o Świętą Wojnę i Lokatorów a z sensacyjnych i kryminalnych to poproszę o emisję "Renegata", "Cannon", "Adam 12" czy "Dempsey i Makpeace" lub "Nieustraszony" a czy skoro Xenne obecnie emitujecie to czy kiedyś na waszej stacji pojawi się Herkules?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie skaczą z tymi odcinkami teraz znowu w drugim sezonie przeskoczyli kilka odcinków. A za tydzień mają być ostatnie odcinki 4 sezonu. Pewnie znowu się doszukali za mocnych scen.

Chodzi mi oczywiście o Xene.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W najbliższych tygodniach będą 3 premiery nowych filmów na Antenie TV np już w czwartek 07.03 "Węże w akademiku" o 23.05 a 11.03 film "McCanick"  o 21.40 a 13.03.2024r o 21.35 "Król Huzarów", z pewnością te 3 filmy obejrzę na Antenie choć ten horror to nie wiem czy dam radę w całości bo jest póżno a rano 8 trzeba wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tomik1 napisał(a):

największych wytwórni

Nie tylko z największych wytwórni są najlepsze firmy, również z małych są świetne, zależy od gustu i gatunku filmu niezależne czy duża czy mała wytwórnia. 

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeQ38Film "McCanick" ma być 

12 marca o 21:40.

Mają być też w marcu premiery takich filmów jak:

18 marca "Szkoła bandytów" 21:40  produkcji Wielka Brytania

22 marca "Królowie wojny" 22:55

Produkcji chińskiej 

26 marca "Król sniperów" 21:40. Produkcji chińskiej

28 marca "Krwawe zaćmienie" 22:40

Produkcji czeskiej, przynajmniej tak jest podane w programie TV.

 

28 minut temu, tomik1 napisał(a):

Bardzo interesujące filmy, normalnie blockbustery z największych wytwórni

Nie wiem czego się spodziewasz od kanału z praktycznie zerową oglądalnością. Filmów Klasy B 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Nie wiem czego się spodziewasz od kanału z praktycznie zerową oglądalnością. Filmów Klasy B 🤔

Ta cała Antena jest na muxie1, więc zerowej oglądalności nie mają. Zamiast doinwestować ten kanał i budować sobie lepszą oglądalność to idą na łatwiznę i puszczają totalny szrot.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że co mają puszczać filmy które już puszczają inne stacje na naziemnej.

Według mnie wydawać kasę na lepszy film mając nadzieję, że ktoś to obejrzę im się nie opłaca. 

Na pewno takie gnioty nowsze są tańsze niż takie klasyki z lat 70 czy 80.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic prostszego - wystarczy pójść do właściciela Anteny, dać mu odpowiednio dużo pieniędzy i wtedy za te pieniądze kupi lepsze filmy. Sam chętnie bym obejrzał na tej stacji np. netflixową wersję "Znachora", ale zdaję sobie sprawę, że gdybym dysponował jednak dość ograniczonymi funduszami w porównaniu do większych nadawców, to pewnie niewiele więcej, niż jest obecnie na Antenie, bym z tego kanału nie wykrzesał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pavl6 napisał(a):

Nic prostszego - wystarczy pójść do właściciela Anteny, dać mu odpowiednio dużo pieniędzy i wtedy za te pieniądze kupi lepsze filmy.

Nie ma obowiązku startowania w konkursach.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...