Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To więcej ludzi obejrzy mszę na TVP 1. @PowerTVpomyślcie o tym, ilu na wschodzie Polski jest prawosławnych, którzy nie wiedzą o istnieniu Waszego kanału. Choć jestem grekokatolikiem, ale domyślam się, że trochę osób oglądałoby prawosławną Boską Liturgię, czy jak to się u nich nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ANTENA w DVB-T

 

4+:

0,91% - wrzesień

0,82% - październik

 

16-49:

0,93% - wrzesień

0,76% - październik

 

za: wirtualnemedia_pl

 

W DVB-T stacja wygrywa w obu grupach z kanałami MUX-8 i MUX-5. W gr. ogólnej jest także minimalnie przed Eska TV

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PowerTV napisał:
 
 

Żadna inna ogólnoposlka naziemna stacja nie transmituje Mszy z Jasnej Góry w niedziele o 7.

Transmisja z Jasnej Góry jest realizowana bardzo profesjonalnie i powinno być OK.

Na tej zasadzie, to można dać Mszę o 9:00, 9:30, 11:00, czy 13:00, tylko z innego miasta, niż o tej porze jest transmitowana w innej stacji. Przecież nie o to chodziło. Przecież w takim wypadku przykład z Aniołem Pańskim można by odbić na zasadzie - puśćcie Anioł Pański z innego miasta, żadna ogólnopolska tv z tego miasta nie transmituje xD.

19 godzin temu, kisiel95 napisał:
 
 

To więcej ludzi obejrzy mszę na TVP 1. @PowerTVpomyślcie o tym, ilu na wschodzie Polski jest prawosławnych, którzy nie wiedzą o istnieniu Waszego kanału. Choć jestem grekokatolikiem, ale domyślam się, że trochę osób oglądałoby prawosławną Boską Liturgię, czy jak to się u nich nazywa.

Antena HD ma śladowe ilości programów religijnych zapisane w koncesji, więc jej zapisy wypełnia w zasadzie jeden czy dwa programy. Naturalne jest, że ten niewielki czas, jaki mają na takie programy przeznaczone, wypełniają programem dla wyznania mającego większość w Polsce. Nie są kanałem skierowanym do jakiejś grupy niszowej. Druga sprawa, że liturgia prawosławna jest zdaje się dłuższa niż katolicka, to nie wiem, czy zmieściłaby się w tym czasie, jaki Antena chce przeznaczać na programy religijne. Na programy dla niszowych w Polsce religii jest miejsce w TVP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pavl6 napisał:

Druga sprawa, że liturgia prawosławna jest zdaje się dłuższa niż katolicka, to nie wiem, czy zmieściłaby się w tym czasie, jaki Antena chce przeznaczać na programy religijne.

Tak, jest dłuższa, z dwie godziny trwa. Ja to rozumiem, ale mogliby się czymś wyróżnić. Nawet mogliby nie z Polski nadać, ale musieliby dostosować napisy, bo nie każdy wyznania prawosławnego zna staro-cerkiewno-słowiański.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj Antena HD dali jeden odcinek "Bonanzy" taki jak zwykle i jeden w poprawnej formie. Profesjonalna stacja tak nie robi, że raz tak raz tak bądzcie konsekwentni :) Tak jakbyście byli niezdecydowani. Wogóle zastanawiam się jakby wyglądała Antena HD w Hevc.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena czy Silver tv jest profesjonalną stacją? A gdzie ty widzisz profesjonalizm oni jako jedyni nie potrafią nadać programów filmów w prawidłowym formacie i te ich HD nadawane w SD. jedynie co potrafią to pokazywać blok reklamowy. Totalna amatorka i brak szacunku dla widza. Zobacz na Red Carpet jak się robi profesjonalną tv skromnymi środkami az się chce oglądać taka tv

  • Popieram 7
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sky021 napisał:

Antena czy Silver tv jest profesjonalną stacją? A gdzie ty widzisz profesjonalizm oni jako jedyni nie potrafią nadać programów filmów w prawidłowym formacie i te ich HD nadawane w SD. 

Tak jak pisałem wyżej, że to nie jest raczej profesjonalne to co robią. Napisałem poważna stacja tak nie robi. Jak np. Dawanie połowe odcinków zamiast całego co to za praktyka cięcie odcinków. Czemu dają  "Bonanze" raz w tym raz w innym formacie. Żadna stacja nie robi takich praktyk.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 12:01, kisiel95 napisał:
 
 

Tak, jest dłuższa, z dwie godziny trwa. Ja to rozumiem, ale mogliby się czymś wyróżnić. Nawet mogliby nie z Polski nadać, ale musieliby dostosować napisy, bo nie każdy wyznania prawosławnego zna staro-cerkiewno-słowiański.

Mogliby też cały dzień nadawać pieśni gregoriańskie, aby się czymś wyróżnić, ale co innego mają zapisane w koncesji.

W dniu 28.11.2021 o 16:09, neo_patryk napisał:
 
 

Wyniki oglądalności, jakie osiąga Antena HD nie są powodem do dumy, bo dla kanału ogólnego to żadna sztuka wygrać z kanałami tematycznymi, a tym bardziej  z kanałami o mniejszym zasięgu.

Wygrywa z nadającymi dłużej i bardziej znanymi kanałami nadającymi w NTC. Już się toczyły w tym temacie o tym dyskusje i pojawiało się wiele głosów o osobach, które nie orientują się za specjalnie, że taki kanał istnieje, mimo bycia w zasięgu tego MUX-a. Wynik jest zaskakująco dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co hity z Hollywood, napisy w DVB-T i ścieżki dźwiękowe? Oglądalność: jest. Więc to wystarczy. Każdy ma swój model biznesowy. To nie przeinwestowany TVN lat 90, który na początku zaszalał i dzięki temu zyskał popularność. Teraz ważne aby kaska wpadała z reklam przy minimum nakładu i każdy zadowolony. No może oprócz wymagającego widza. Ale wymagający nie ma DVB-T. Koło zamknięte. Dziękuję 😀

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 19:45, pavl6 napisał:

Jakich wyników można oczekiwać od stacji, która ruszyła w tym roku, przy już dosyć silnej konkurencji?

W ogóle po co oczekiwać od osoby, która nie ma pojęcia jak robić dobrą stację? 

 

22 godziny temu, pavl6 napisał:

Napisy w DVB-T czy wybór ścieżek dźwiękowych, to powinien być standard, przynajmniej w NTC

A czego oczekujesz od Winnickiego? Obiecuje, obiecuje, ale nic z tym nie robi. Niestety i tak nadal się znajdą naiwniacy, którzy w to uwierzą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które programy mi się podobają po tytule jutro to:

 

07:15 Fascynujące Miasta Świata |

14:15 Skąd to się wzięło? |

17:10 Drogi Śmierci |

18:00 Drogi Śmierci |

22:50 Na Lodowym Szlaku |

 

 

Z całego dnia znalazłem w programie telewizyjnym na dzień jutrzejszy tylko 5 propozycji, które są warte obejrzenia. Brakuje sporo programów naukowych, przyrodniczych, podróżniczych itp... Zniknęły niestety Odlotowe Parki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Misiek7 napisał:
 
 

W ogóle po co oczekiwać od osoby, która nie ma pojęcia jak robić dobrą stację? 

 

A czego oczekujesz od Winnickiego? Obiecuje, obiecuje, ale nic z tym nie robi. Niestety i tak nadal się znajdą naiwniacy, którzy w to uwierzą.

Ja od nadawców oczekuję określonych standardów niezależnie od tego, co dotychczas robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc domowa na Polsacie Romans kilka lat temu też była w 4/3 i oglądało się znacznie lepiej, niż teraz. Szkoda tylko, że wyemitowali równe 100 odcinków.

 

Ciekawe, jak wczoraj nadali Gildę na Filmaxie. Film po rekonstrukcji cyfrowej jest w 4/3, bo taką wersję emitował Polsat Film kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, filmy z ogólnodostępnej domeny z 1936, no może 1956 roku. Hity, że odpuszczę sobie w tym roku Kevina i świątecznego Detektywa Murdocha żeby je obejrzeć :lol2: , nawet kosztem zarwanej nocy, ponieważ domyślam się, że ich emisja odbędzie się w godzinach 1:15-2:55.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...