Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu nie wyzywacie nadawcy PŁATNEGO kanału Comedy Central, że w ogóle nie emituje tyłówek seriali? Jak rozumiem wycinają je z szacunku do widza, aby się nie nudził je oglądając?

My jako kanał DARMOWY tylko przyspieszamy niektóre tyłówki, żeby oczywiście szybciej puścić reklamy, które są jedynym źródłem finansowania tej stacji.

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Comedy Central nie oglądam. Poza tym o ile mi wiadomo to nie jest nadawca polski. I jeśli o mnie chodzi to zawsze wykłócam się o prawidłowy format obrazu, ucinane i zagadane autopromocją napisy końcowe. Żeby nie było: dwukrotnie skarżyłam do KRRiT - w przypadku Pulsu kara została nałożona, w przypadku TVP pod rządami Kurskiego zlali skargę (choć w tym przypadku powołałam się już na konkretny przepis i paragraf ustawy). Fakt, że jeszcze nie złożyłam skargi w przypadku Anteny, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że jest to kanał nowy i daję czas na poprawienie tego, co zgłaszamy. Zresztą zawsze zaczynam załatwianie takich spraw od forum lub profili stacji - skarga do KRRiT to ostateczność, jak wszystko inne zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PowerTV napisał:

A czemu nie wyzywacie nadawcy PŁATNEGO kanału Comedy Central, że w ogóle nie emituje tyłówek seriali?

 

Nie oglądam tej tv, podobnie jak Paramount Channel która jest nakreślona u mnie za ucinanie napisów końcowych. Poza tym nie mają oficjalnego konta na forum i narzekanie niewiele da.

Odnośnie Antena HD na satelicie nie odniosłeś się do usunięcia usunięcia dopiska z logo, nie wymagam wersji HD z satelity, wiadomo to kosztuje jednak drażni HD w wersji SD i brak tych dwóch literek nie jest przymusowy by wiedzieć co oglądamy.

Podobnie to uparte "dla dobra widza" powiększanie obrazu podobnie robi Comedy Central tyle że ustawia emisję 4/3 na 14/9 i do również powód do ignorowania tej stacji telewizyjnej jak każdej która zmienia format. Sam mam ustawiony odbiornik tv aby pokazywał materiał w pełni nawet jeśli dana telewizja emituje nieudolnie linie WSS  nie rezygnuję z ustawienia 1:1 piksel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jantar napisał:

Żeby nie było: dwukrotnie skarżyłam do KRRiT - w przypadku Pulsu kara została nałożona

Masz powody do dumy. Taki telewizyjny konfident kapuś który widocznie nie ma innych obowiązków i nic ciekawszego do roboty niż kapować i donosić i pisać skargi. Ojjj szare musi być Twoje życie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy obowiązują wszystkich nadawców. Jeśli chcę coś oglądać, jest to coś czego u innego nadawcy nie ma, a nadawca przepisy ma w czterech literach, mam prawo złożyć skargę. I nie widzę powodu, żeby z tego prawa nie skorzystać. Jeśli ty na coś takiego się zgadzasz to jest to twoja sprawa. A od mojego życia się odczep - ja twojego nie komentuję.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2021 o 13:38, PowerTV napisał:
 
 

Dokładnie tak. Nie będziemy nadawać tej samej Mszy, co TVP i Trwam, aby nie robić im konkurencji.

Dobra decyzja.

W dniu 11.11.2021 o 13:45, Widz naziemnej telewizji napisał:
 
 

@PowerTVale telewizję nawzajem prowadzą konkurencję o najlepszą widownie, a TVP i trwam to wasza konkurencja, Antena HD nie jest własnością tvp czy trwam, a należy do @PowerTV

Media nie są od tego, żeby za wszelką cenę dogryźć konkurencji, tylko dla widzów. Z perspektywy widza obecna sytuacja, gdzie co prawda Msze Św. są na kilku stacjach, ale o bardzo podobnej porze, a o innych porach nie ma na żadnej, nie jest najlepsza. Już dawno sugerowałem, że sensowne byłoby transmitowanie Mszy Św. o takiej porze, kiedy nie ma jej w innych stacjach.

7 godzin temu, exmartino napisał:
 
 

Masz powody do dumy. Taki telewizyjny konfident kapuś który widocznie nie ma innych obowiązków i nic ciekawszego do roboty niż kapować i donosić i pisać skargi. Ojjj szare musi być Twoje życie.

Przepisy nie są po to, żeby sobie były. Jeżeli uważasz, że dane przepisy są niesłuszne, ok, masz prawo, ale wobec tego stawiaj zarzut ustawodawcy, a nie osobom poważnie traktującym prawo. Jesteś właścicielem jakiejś telewizji? Bo Twoja postawa jest wygodna dla koncernów medialnych, a niekorzystna z perspektywy widza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PowerTV napisał:

A czemu nie wyzywacie nadawcy PŁATNEGO kanału Comedy Central, że w ogóle nie emituje tyłówek seriali? Jak rozumiem wycinają je z szacunku do widza, aby się nie nudził je oglądając?

My jako kanał DARMOWY tylko przyspieszamy niektóre tyłówki, żeby oczywiście szybciej puścić reklamy, które są jedynym źródłem finansowania tej stacji.

Masz 100% racji. Szlag mnie trafia jak widzę sposób emisji "Co ludzie powiedzą" na Comedy Central - nawet nie wiem kiedy skończył się poszczególny odcinek.

 

Pamiętasz o Adventure? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, A&G napisał:

Masz 100% racji. Szlag mnie trafia jak widzę sposób emisji "Co ludzie powiedzą" na Comedy Central - nawet nie wiem kiedy skończył się poszczególny odcinek.

Dlatego Co ludzie powiedzą oglądałam na Pulsie i Zoom Tv (odc. specjalne), a na CC miałam wielką ochotę na Latający Cyrk Monty Pythona, ale z wiadomego powodu dałam spokój. Polską wersję Pomocy domowej też oglądałam na kanałach Polsatu, bo tu był właściwy format obrazu w sezonach 1-5.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzisiaj dają odcinek "Bonanzy" w innym formacie chyba jakiś nowy odcinek kupili. Pierwszy raz widze tutaj bonanze w takim formacie. Chociaż nie chyba już był ten odcinek, ale nie pamiętam w jakim formacie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...