Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję skorzystać z tej oferty "Wymień dekoder SD na HD za 0zł" i po wpisaniu numery karty wyskakuje mi, że jest błędny albo nie spełnia kryteriów promocji.

Numer na pewno jest prawidłowy, ponieważ można dla niego sprawdzić ważność doładowania na stronie telewizjanakarte.pl. Karta była doładowywana ciągle przez kilka lat,

i ważność ostatniego doładowania wygasła pod koniec lipca 2015r., co oznacza że w 2015 roku był na niej dostęp do pakietu płatnego przez okres dłuższy niż 120 dni

kalendarzowych. Zatem warunek udziału w promocji również jest spełniony. Czy ktoś również spotkał się z tego typu problemem i udało się to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na inny pomysł. Zakupiłem na znanym portalu ogłoszeń lokalnych używaną kartę. Sprzedający wcześniej wysłał mi numer karty, żebym sam sprawdził.

Okazało się, że pomimo ważności konta do początku kwietnia 2015 roku tamten numer wszedł. Teoretycznie żaden z warunków skorzystania z oferty nie był tam spełniony.

Niezły maja bałagan w systemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie za 0 zł? 199 zł + koszty przesyłki. Niby 12 miesięcy pakietu w cenie, ale to wciąż 199 zł!

[...]

NC+ jak widać wróciło do najgorszych praktyk rodem z C+, gdzie sprzedają wybrakowane pakiety w cenie premium. Cały czas można migrować z TNK SD na SmartHD+, gdzie pakiet podstawowy jest znacznie bogatszy niż Start+ i cały czas mamy nieparowaną kartę.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mam dwa pytania, przed euro planuję się doładować po ok. 5 latach TNK SD (dekoder TechniSat),
-Zapodziałem gdzieś widoczną na poniższym obrazku dużą kartę z napisem "zachowaj ten numer" jednak na samej karcie "sim" widnieje również 12 cyfrowy numer, czy mógł by ktoś z posiadaczy sprawdzić czy te numery są takie same? 
-Zależy mi na czasie, bo jak wiemy w piątek rozpoczęcie, czy jest różnica w szybkości między sposobami doładowań? 

31b87dd5b7328.jpg
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te numery są takie same. Doładować TNK SD możesz już tylko w jeden sposób - przelewem na indywidualny numer konta (numer był na papierach z kartą, a jeśli zgubiłeś, to sprawdzisz tu, wpisując numer karty: https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php )

 

Punkty obsługi nie realizują już doładowań kart TNK SD od jakiegoś czasu, bo oferta jest wygaszana, tu info: https://satkurier.pl/news/122308/zmiana-zasad-doladowan-tnk-sd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobi - mamy rozumieć, że nie masz DVB-T dlatego chcesz doładować swoją Tnk SD. Pamietaj, że oferta jest aktualna tylko do 31.10.2016. Jeśli chodzi o samo Euro to mecze pooglądasz tylko na TVP1 i/lub Polsat. W tej ofercie nie masz szans na dostęp do Polsat Sport2 i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Panie Orbita,

Proximus to prawda ale do tego dochodzi jeszcze TVP Sport, myślę że i tam się coś pojawi. Ogólnie nie oglądam tv, sport śledzę w internecie ale to nie ta jakość i komfort jaki sobie życzę na Euro. Wracając do kanałów to zagraniczne FTA typu ZDF mimo komentarza w obcym języku też mnie zadowolą więc myślę że na HB13 będę mógł obejrzeć wszystkie, albo chociaż większość meczów Francuskiego Euro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita: Mam prośbę - moglibyście się dowiedzieć czy po 31.10.2016 r. na starych kartach TNK SD pozostaną uprawnienia do bezpłatnego odbioru podstawowych kanałów SD: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls?

Z tego co przeczytałem na SATKurierze wynika, że duble SD po 31.10.2016 r. pozostaną na satelicie, tyle że od 3.11.2016 r. będą nadawane w MPEG-4.

Pytanie - czy pozwolą nadal korzystać z tych przekazów widzom pozbawionym dostępu do NTC (którzy oczywiście chcąc nadal oglądać te kanały musieliby we własnym zakresie wymienić dekodery na MPEG-4), czy zabiorą uprawnienia i przekazy na satelicie będą utrzymywane jedynie dla kablówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-kę kiedyś i NC+ teraz bardzo kłuje ten nielimitowany/roczny dostęp do podstawowych kanałów w TNK SD i TNK HD. Nie sądzę, że da się nadal oglądac pakiet darmowy na dotychczasowych, korzystnych zasadach. Ja widzę dwie możliwe opcje:

  • Wszystkie karty TNK SD zgasną
  • Wszystkie karty TNK SD z automatu zmigrują do Smart HD+. Tu darmowe oglądanie trwa miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. W sumie Cyfrowy Polsat też ma bezpłatny pakiet (w którym dają za darmo nawet kanały HD) i jakoś go nie kłuje. Bez sensu byłoby utrzymywać przez TVN przekazy SD tylko dla kablówek i samemu pozbawiać się potencjalnych widzów kanałów TVN i TVN 7. Zresztą nawet kablówki do dziś korzystają z kart TNK SD w celu zapewnienia sobie sygnału TVP 1 i TVP 2 do analogu (brak wersji SD w NTC). Teraz musieliby im specjalnie wymieniać karty.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowałem, tego samego dnia uzyskałem dostęp do kanałów z listy "bez opłat" czyli mam już w zasadzie to co chciałem (tvp 1 i polsat) w kontekście Euro.

Ale w kanałach "na doładowanie" wyświetla mi się brak dostępu  :-| , co denerwuję mimo wszystko bo jak płacę to wymagam tego za co płacę, a tam jest też tvp sport i n sport na które rzuciłbym okiem.

Wie ktoś jaka może być przyczyna tego? Na stronie przy sprawdzeniu ważności konta wyświetla się że jest przedłużona aktywacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. W sumie Cyfrowy Polsat też ma bezpłatny pakiet (w którym dają za darmo nawet kanały HD) i jakoś go nie kłuje.

Kłuje. Od jakiegoś roku, Ci co go mają - to mają. Ale nowy nie ma żadnych szans na ofertę, gdzie po zobowiązaniu dostanie ten pakiet.

 

@dobi - włącz TVP 1 SD i poczekaj jeszcze trochę, powinno zaświecić.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się złożyło, że ostatni raz moją kartę TNK SD używałem w maju. Dziś od kilku godzin próbuję złapać uprawnienia na czerwiec i bez efektu. Karta ma dostęp do bezpłatnych kanałów, uprawnienia na maj są 01000800 a czerwiec 01000000. Karta w czytniku czy w module CONAX-bez znaczenia. Nie chce złapać uprawnień. Zakończyli już wysyłanie uprawnień na czerwiec? Próbuję na zmianę TVP1, TV PULS i nic. Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta ma dostęp do bezpłatnych kanałów, uprawnienia na maj są 01000800 a czerwiec 01000000. Karta w czytniku czy w module CONAX-bez znaczenia. Nie chce złapać uprawnień.

 

Czy numer uprawnień 01000000 nie oznacza przypadkiem, że karta została zdezaktywowana?

Chociaż, jeśli karta była używana ostatni raz w maju (rozumiem, że 2016 roku? :>) to raczej niemożliwe, aby ją zdezaktywowano. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem uprawnienia po interwencji @Burito i własnej. Dzięki!

Co do końca oferty to nic nie słychać o jakieś specjalnej promce dla użytkowników...Nie wiem ile kart jest w obiegu ale pewnie tysiące ludzi nawet nie podejrzewa ciemności od 01.11.2016.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na orginalne pudła idą info, że zostanie wyłączone. Na pewno Technisat Digit S2 mają takie info. Nie wiem, jak inne SD, które mieli w ofercie.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...