Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tajniak+, @Maker3, @Marko 345: Dziękuję za wyjaśnienie. :smile: 

 

Po wejściu na stronę: https://ssl.telewizj...doladowania.php wyświetla mi się:

 

Termin ważności doładowania:

2013-01-12
oraz numer konta bankowego i numer karty
 
Czy to oznacza, że karta działa na tzw. starych zasadach i pakiet bezpłatny będzie ważny do końca października 2016 r., bez konieczności doładowania karty?

W sumie tylko na TVP 1 i TVP 2 w wersji SD by mi zależało. Resztę programów, również w HD mam u operatora kablowego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zasad doładowań TNK (SD) https://satkurier.pl/news/122308/zmiana-zasad-doladowan-tnk-sd.html

Coś czuję że chcą naszych danych osobowych bo oferta wygasa  z dniem 31 października 2016 roku.Skoro Uwaga! Doładowanie oferty SMART HD+ pozostaje na dotychczasowych zasadach.

 

 

Ale problem robisz . Robisz wpłatę w banku lub na poczcie i wpisujesz np. kaczor donald  ulica pacanowa 1 00-0000 Pacanowo i po problemie ,ważne żeby nr konta sie zgadzał . Możesz sobie kupić też kartę prepaydową danego banku i z niej robić wpłaty-przelewy.

Raczej chodzi o ewentualny zwrot nadpłaty niz o dane osobowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale problem robisz . Robisz wpłatę w banku lub na poczcie i wpisujesz np. kaczor donald  ulica pacanowa 1 00-0000 Pacanowo i po problemie ,ważne żeby nr konta sie zgadzał .

 

Hehe, ale żeś pojechał z tym kaczorem Donaldem... ;):P

Taki manewr oczywiście możliwy jest tylko podczas wpłaty w okienku kasowym banku lub poczty za pomocą ręcznie wypełnionego odpowiedniego druczku papierowego. Wiąże się to też z zapłatą dodatkowej (często niemałej) prowizji.

W przypadku dokonywania przelewu ze swojego konta bankowego przez Internet, "numer" z podstawieniem fałszywych danych wpłacającego nie jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadł mi w ręce dekoder z kartą TNK. Czy ktoś z użytkowników TNK byłby w stanie wyjaśnić co oznaczają dane odczytane z karty:

Conax Conditional Access
Subscription Status
TVN
01.Mar.15 - 31.Mar.15  01000000
01.Feb.15 - 28.Feb.15  01000001
ITI2 Neovision
01.Nov.15 - 30.Nov.15  01000800
01.Oct.15 - 31.Oct.15  01000800

1. Co oznacza podział na TVN i ITI2 Neovision?

2. Po co podawane są po dwa zakresy dat w przypadku TVN i ITI2 Neovision?

3. Co oznaczają cyfry podane po zakresach dat?

4. Czy można z tych danych odczytać, czy karta będzie odbierać do końca oferty (31.10.2016 r.) bezpłatne kodowane programy? A jeśli nie, to w jaki sposób można to sprawdzić?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Za to jedna z moich pierwszych kart w tym roku do końca Stycznia działa prawidłowo, ale gdy już w Lutym przeszły uprawnienia na kolejny miesiąc tak Kaplica, prawdopodobnie przy próbie migracji z 0B00 do 0B01 nastąpił Błąd odczytu i karta się uszkodziła, bo zero jakiej kol wiek reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta nie uszkodziła się lub to możliwość minimalna. Była reaktywowana w dekoderze z bugiem w sofcie..Kartę włozyć do innego dekodera z Conax i ponowić uprawnienia przez BOK. karta wróci do życia. Pisałem o sprawie takich kart w lipcu. Ariva 102 narobiła kłopotu, a Ferguson AF 6318 wyprostował sprawę .

Karty działaja poprawnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy posiada dekoder Technisat Digital CD e Black FL wraz z opłaconą kartą TNK SD do 15 marca 2016 roku. Odbiera mu tylko TVP1, TVP2,TVN i chyba TV4 .Co zrobić by mógł odbierać całą paczkę kanałów w wersji hd ? Czy warto dokonywać migracji czy może wystarczy kupić jakiś dekoder HD i po prostu przełożyć kartę ?

Co zyskuje się migrując a co traci ?Czy można zachować anonimowość podczas migracji ?

Edytowane przez Adasko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi zmienić dekoder na HD i dokonać migracji (można anonimowo). Sama zmiana dekodera nic mu nie da. Trzeba przejść na Smart HD+. Zyskuje wiele nowych kanałów plus wersje HD tych co ma. Traci okres darmowego oglądania przez 12mcy po wygasnięciu doładowania - co zresztą skończy się z końcem ważności oferty TnK SD. Także wg same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy posiada dekoder Technisat Digital CD e Black FL wraz z opłaconą kartą TNK SD do 15 marca 2016 roku. Odbiera mu tylko TVP1, TVP2,TVN i chyba TV4 .Co zrobić by mógł odbierać całą paczkę kanałów w wersji hd ? Czy warto dokonywać migracji czy może wystarczy kupić jakiś dekoder HD i po prostu przełożyć kartę ?

Co zyskuje się migrując a co traci ?Czy można zachować anonimowość podczas migracji ?

Kupić nowy dekoder i przełożyć kartę TNK SD i jak nie ma parcia na więcej kanałów do końca wykorzystać, potem migrować lub kupić nowy starter Smart HD (lepiej nowy starter bo te czarne karty Smart HD szybsze) będzie bez kombinacji z przechodzeniem z TNK SD do Smart HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Do dzisiaj oglądałem TNK SD ale niestety wyłączyli mi programy darmowe które oglądałem przez rok po doładowaniu. Działają tylko kanały FTA. Niestety nie mogę już doładować swojego konta. Czy muszę przejść na Smart HD+ żeby znowu oglądać to co miałem? Czy jak doładuję na miesiąc pakiet to potem będę oglądał kanały bez opłat??? 

proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz doładować. Sprawdź numer konta na stronie: https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php i zrób przelew. Minimum na 20 zł na miesiąc (+ darmowe do końca października), maksimum na tyle, żeby nie przekroczyło 31.10.2016.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem zrobić doładowanie karty na miesiąc( przez alledrogo) ale niestety mój przelew został zwrócony i karta nieaktywowana- napisano w uzasadnieniu że od 1.12.2015 nie można doładować kart TNK SD za pomocą systemu doładowań w punktach. Czy mogę doładować kartę w inny sposób na 1 miesiąc żeby potem oglądać kanały bez opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci powyżej co masz zrobić: sprawdź numer konta na wskazanej stronie (albo na kartce którą dostałeś razem ze starterem) i zrób przelew na przypisane do karty konto.

 

NC+ wyłączyła z początkiem grudnia możliwość doładowywania TNK SD w punktach, przelewy nadal działają. Tu masz więcej informacji w temacie: https://satkurier.pl/news/122308/zmiana-zasad-doladowan-tnk-sd.html.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka, mam pytanie dotyczące TNK SD, a dokładnie dekodera do tej oferty. Czy tuner ADB-1180S obsługuje kartę Conax 0B01? Czy z tym dekoderem można przejść na inną ofertę prepaid np. Smart HD+ i bez problemu odbierać TVP1, TVP2, TVP3 Warszawa, TV4, Polsat, TVN, TVN7, TTV i VIVA po październiku 2016 r.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy nie lepiej było by dla ciebie zakup dekodera HD na kartę. Kanały SD niedługo znikną z satelity i zostaną tylko HD. Z przejściem na ofertę Smart HD+ będzie trochę ciężko ponieważ masz dekoder starego typu i wykupując pakiet kanałów, połowę z nich nie będziesz w stanie odebrać. Polecam zastanowić się nad kupnem dekodera NC+ Mix na kartę :D

Edytowane przez CzarnyKruko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...