Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder został kupiony w NC + https://www.google.pl/search?q=ncp4740sf+na+kart%C4%99&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-tZ6Ype7VAhWBJZoKHapgB_IQ_AUIDCgD&biw=1280&bih=670#imgrc=oMPMF3g4M7gmVM:Z boku mam jakąś kartę.

 

Próbowałem już na różne strony i nic nie znajdowało. Znajduje mi tylko ten co mam wszystko na 80% :/

Podłącz dekoder u znajomych i sprawdz czy pobierze liste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pikseli:Czy wysypywało wam takie zjawisko raz na jednym a moment później po przełączeniu na drugim.Od razu uprzędę ,że antena była ustawiana i konwerter też był zmieniony i ustawiany. Dodam ,że pojawia się o tych samych godzinach zauważyłem,że o 19.38. A może ma to jakiś związek z telewizorem,gdyż zauważyłem,że co jakiś sam się wyłącza a następnie włącza.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

U mnie co jakiś czas giną kanały np Hbo2, c+ Discovery, Eurosport 2 i jeszcze kilka innych zawsze te same. Po wykreceniu i wykreceniu anteny kanały wracają. Częstotliwość różna kilka razy na dzień do sporadycznych kilka w miesiącu. Antena ustawiona przez technika zew. nie nc+. Wymieniony konwerter na nowy. Sytuacja nie zależna od pogody. Wiecie co może być przyczyną? Dekoder WifiPremiumBox.

Edytowane przez Rafi1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

 

Mam następujący problem wymieniłem dekoder z seagem na wifi premium boxa. Zawsze sygnał miałem taki sobie siła 80 jakość 7-15 % to max co było ale większośc kanałów chodziła. Teraz po podłączeniu nowego mam siłę 75 % jakość zero. Odpala się dekoder potem przechodzi do ustawienia anteny klikam na 1 antenę hotbird jest zielona kropka zapisuje ustawianie , komunikat , ze jest OK wyszukuje kanały i ich nie znajduje wracając ponownie do ustawienia anteny i tak w kółko. nie mogę wejść do innego menu do niczego tylko tak w kółko. Kręcenie anteną nic nie daje ani konwerterem. Czy dekoder mógł się zwiesić czy też konwerter padł bo przy jego przekręcaniu nie ma jakiejkolwiek reakcji na siłę i jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azymut złapałem bo tylko w jednym miejscu zapala mi się na zielono hotbird tak cały czas na czerwono. Mam ograniczony dostęp do anteny niestety ale na ruszanie pod kątem konwerterem nie ma żadnych zmian w sile i jakości mimo ze wcześniej na starym seagemie pomagało. Dlatego pytam czy konwerter mógł paść oraz czy to wracanie do ustawień anteny po zaakceptowaniu ustawień i braku znalezionych kanałów to jest normalne czy dekoder się zapętla bo niczego innego z menu nie mogę włączyć w kółko jest powrót do ustawienia anteny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozwiane wątpliwości czy działa dekoder. Mam antenę na wysięgniku stały przez co mam ograniczone pole manewru. Na starym seagemie chodziło a tu mimo , ze wyświetla przy ustawianiu anteny Hotbird na zielono kropkę to akceptuje ustawienie pisze ze wszystko ok przechodzi do szukania kanałów i nie znajduje wracając znów do ustawienia anteny to wszystko na sile sygnału 75 % i jakości zero. Znalazłem jeszcze coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=_aO_wrgzPKY ale nie wiem czy to akurat mnie dotyczy choć i tak nie mogę wejść do żadnego menu bo cały czas jestem w ustawienia anteny , z pilota nie mogę nigdzie wejść nic nie działa tylko w kółko ustawienia anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam antenę na wysięgniku stałym i długim  przez co mam ograniczone pole manewru pewnie się skończy tym zamiast  wysięgnika założę podwójny uchwyt  i będę walczył dalej bo na tym nie mogę np. regulować góra dół tylko na boki i konwerterem ale i tak sporo mi wyjaśniłeś dziękuję bardzo za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozwiane wątpliwości czy działa dekoder. Mam antenę na wysięgniku stały przez co mam ograniczone pole manewru. Na starym seagemie chodziło a tu mimo , ze wyświetla przy ustawianiu anteny Hotbird na zielono kropkę to akceptuje ustawienie pisze ze wszystko ok przechodzi do szukania kanałów i nie znajduje wracając znów do ustawienia anteny to wszystko na sile sygnału 75 % i jakości zero. Znalazłem jeszcze coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=_aO_wrgzPKY ale nie wiem czy to akurat mnie dotyczy choć i tak nie mogę wejść do żadnego menu bo cały czas jestem w ustawienia anteny , z pilota nie mogę nigdzie wejść nic nie działa tylko w kółko ustawienia anteny.

 

Ten filmik to od wifiboxa a nie od wifipremiumboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wi fi premium boxa z dyskiem sagem na tym słabym sygnale dawał radę a ten ni hu hu siła 75 % jakość zero i w kółko w ustawieniu anteny ląduję do żadnego innego działu przejść się nie da mimo , ze jest komunikat , ze wszytko ustawione klikam potwierdzenie potem szuka kanałów nie znajduje i jestem znowu w ustawieniach anteny masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...