Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem na chwilę przed pracą i jestem pozytywnie zaskoczony. Jest sporo recurrentów na playliście. W MTV Music 24 w ogóle ich nie było.

 

2 godziny temu, IDTH napisał:

Wychodzi na to że ujednolicono również NickMusic dostępny w Holandii. Teraz jest jedna wersja kanału na całą Europę.

Tbh zastanawiam się też, czy może nie jest to jedna wersja na cały świat 😅 Może ktoś da znać, czy aby w USA także nie leci ten sam przekaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bartosz1 napisał:

Szkoda, tylko że nie w HD 

Dokładnie tak samo myślę. Stracili kolejną szansę na wejście w XXI wiek. Najpierw "odpalając" MTV Music, a teraz NickMusic. Mogli przy okazji "podnieść" do HD.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Falcon napisał:

Czego? Można po polsku?

Nie, nie można. Nie wszystkie branżowe określenia mają swój odpowiednik w języku polskim :) Proszę sobie sprawdzić.

 

 

A co do rotacji - to prawda jest mega wysoka, ale na MTV Music 24 było to samo. Myślę, że mają taką strategię z myślą o widzach, którzy włączają taki kanał na max półtorej godziny.

 

Poza tym zmiany w playliście są takie jakie przewidywałem. Wywalili hip-hop czy dance i teraz mamy szafę grającą dla nastolatek (ale na pewno nie dla osób w wieku 6-11, jak pisali w informacji prasowej :>). Może faktycznie więcej młodszych osób zawiesi oko na tym kanale niż na MTV Music 24, które skierowane było do trochę starszych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale VIVA to jest marka, która ma swoją renomę. A Nick kojarzy się ze stacją dla dzieci, a nie muzyczną. A MTV w Polsce ma złą sławę przez programy niemuzyczne. Wystarczyłoby spojrzeć na oglądalność VIVY i MTV Music: VIVA miała lepszą oglądalność. Myślę, że MTV Music 24 i Nick Music miał/będzie miał gorszą oglądalność niż VIVA i nawet MTV Music

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 23:52, Michał99 napisał:
Ja uważam, że VIVA powinna wrócić na polski rynek w polskiej wersji językowej. A nie jakiś muzyczny Nick tworzą. Myślą, że jak zrobili muzyczny Nick, to zwiększy się oglądalność? Nic z tych rzeczy!

A co ich obchodzi oglądalność? Kanał płatny, bez reklam. Nie muszą się przejmować takimi rzeczami.
 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie przesadzajcie z tą VIVą. To Marka już dziś powoli zapomniana. Młodzież jej nie zna.

VIVĘ pamiętają dzisiejsi 40 latkowie a ten kanał adresowany jest dla młodszej widowni. 

Faktem jest że nicktoons kojarzy się wyłącznie z kanałem z bajkami dla dzieci.  

Lepszym rozwiązaniem byłoby zostawić nazwę MTV. Dodać ewentualnie znacznik "teens" jeśi kanał mia być dla nastolatków.

Edytowane przez Robert03
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...