Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma może doświadczenie z podpinaniem drugiego routera pod ineowy Cisco EPC 3925 ORAZ komputera na kablu sieciowym, na stałe?

 

Próbuję od jakiegoś czasu takiej konfiguracji i po kilku godzinach modem Ciscso zaczyna piszczeć i tracę połączenie z internetem, dodatkowo modem bardzo się nagrzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma może doświadczenie z podpinaniem drugiego routera pod ineowy Cisco EPC 3925 ORAZ komputera na kablu sieciowym, na stałe?

 

Próbuję od jakiegoś czasu takiej konfiguracji i po kilku godzinach modem Ciscso zaczyna piszczeć i tracę połączenie z internetem, dodatkowo modem bardzo się nagrzewa.

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Wszystko zalezy co kto chce. Mi tam jakos sredni pakiet z canal+ jak wczoraj patrzylem wyniosl 70zl a w inea to juz jest minimum 118.90( 59 ze ten powyzej oszczednego i 59.90 canal+ prestige. Na starcie mam prawie 50 zl taniej. Czyli tak jakby net za free.Ale jest jak piszesz zalezy co kto chce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz :-) ale mimo wszystko lepiej 71.99 a pozniej 89.99 wiec i tak taniej. Jednak narazie to jest gdybanie na ta oferte i tak sie nie zalapie bo umowy mam jeszcze troche. Bedzie trzeba sledzic oferty. Prawda jest taka ze nie wiem czy nc+ bedzie nadal oplacalnie ale pewny jestem ze inea i tak podniesie ceny pewnie znowu po nowy roku bo tak co 2 lata przyda u nich zmiana cennika. Zobaczymy jak bedzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tylko odliczam czas do zakonczenia umowy z Inea. Wczoraj dostalem zgode od spoldzielni na montaz satelity ( ku mojemu zdziwieniu ;-) kupie nc+ taniej niz w inea a tv potrzebna mi wylacznie dla sportu.

Powiedz jak załatwiłes zgodę spółdzielni. Może podaj treść pisma tez chce spróbować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, możecie mi powiedzieć, czy w INEA są w tej chwili jakieś ukryte promocje?

 

Jutro idę z mamą do BOA w tej chwili ma stary pakiet TV z internetem 100MB, telefonem stacjonarnym, internetem mobilnym i komórką, chciałem zrezygnować z telefonu stacjonarnego, tel. komórkowego i zostawić sam TV i internet, obniżając koszty (teraz płaci coś koło 170 zł razem z analogowym multiroomem)

Interesuje mnie:

- net 100MB

- TV super HD PVR plus multiroom HD

Mama ma 60+ lat, ale z tego co widzę w pakietach dla seniorów jest bardzo wolny net.

 

Piszę do znawców oferty, bo może jest jakaś wiosenna czy letnia promocja, o której nie piszą na stronie (jak już bywało)

 

EDIT:

 

@Sektor - u mnie Inea na światłowodzie 250/10 lokalizacja Swarzędz Nowa Wieś - wynik testu: http://www.speedtest.net/my-result/4438778561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światłowód to nie Citynet.

Co do promocji, to chyba jest jeszcze Wiosenna, ale Wiosenna jest dla nowych klientów, którzy nie korzystali w ciągu ostatnich 3 miesięcy z usług i z tego co wiem, jest to przestrzegane. Nie wiem jakie są oferty z DUK, ale jak złożysz rezygnację to powinieneś dostać minimum ten multiroom za darmo :)

No to przyszedl czas na druga runde Inea Vs City net. Aktualnie mam / mialem ? setke od Inei.Dzisiaj dluzszy brak netu. Sprawdzam teraz a tu 10/1.5 i Host E-W czyli CN. Lokalizacja Zalasewo ktos ma podobna sytuacje?

Citynet robi tak od dobrego roku, to że nie trafiłeś na taką sytuację wcześniej to Twój fuks ;) Dodatkowo zmieniali ludziom nazwy sieci wifi na Inea Kaputt czy jakoś tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea dziwną firmą jest.

 

Kilka dni temu logowałem się do eboa żeby sobie zapłacić rachunek przez internet. Wita mnie komunikat o jakiejś super[beep]er wyjątkowej ofercie właśnie dla mnie i pyta czy zgadzam się, żeby konsultant do mnie zadzwonił w tej kwestii. A zgodziłem się, co mi tam. Inea nigdy nie zadzwoniła *chlip chlip* Z ofertami, których nie życzę sobie, bądź nawet mnie nie dotyczą potrafią dzwonić po kilka razy dziennie...

 

edit: najwyraźniej autocenzura forum uważa, że "s u p e r d u p e r"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu logowałem się do eboa żeby sobie zapłacić rachunek przez internet. Wita mnie komunikat o jakiejś [beep] wyjątkowej ofercie właśnie dla mnie i pyta czy zgadzam się, żeby konsultant do mnie zadzwonił w tej kwestii.

 

Mi za każdym logowaniem wyskakuje okienko na zgodę na otrzymywanie spamu od Inei i firm trzecich. Klikam 2x "nie" i "zapisz" i nic. Po ponownym logowaniu znowu to samo. Na FB odpowiedzieli mi, że to jakiś błąd w eBOA i pracują nad usunięciem tego dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszedl czas na druga runde Inea Vs City net. Aktualnie mam / mialem ? setke od Inei.Dzisiaj dluzszy brak netu. Sprawdzam teraz a tu 10/1.5 i Host E-W czyli CN. Lokalizacja Zalasewo ktos ma podobna sytuacje?

 

Przywróć modem do ustawień fabrycznych wciskając przycisk reset z tyłu modemu przez 15-20 sekund, wtedy modem ponownie zaloguje się do sieci Inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...