Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor nie pokazuje mi mocy sygnału tylko na zielono co znaczy, że jest ok. Usługa świadczona jest na światłowodzie. PS. jeżeli chodzi o C+ sport 2 dzisiaj dzwoniłem do Inea i miła Pani poinformowała mnie, że już nowy kanał został częściowo puszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielu ma większy upload od downloadu.

:lol2:

Takie rzeczy tylko w Inea dla wybrańców narodu. :lol2:

Ciekawe co na to (od)powie Inea, technicznie to niemożliwe ... łącze asymetryczne w drugą stronę. :>

 

 

Telewizor nie pokazuje mi mocy sygnału tylko na zielono co znaczy, że jest ok. Usługa świadczona jest na światłowodzie.

Czyli sprawdzasz tylko na Samsungu?

W LG jest "Test sygnału" poszczególnych kanałów i tam jest podana "moc sygnału" i "jakość" (chyba w najnowszych nie zmienili tego). Sprawdź jak wygląda %, zwłaszcza na kanale który zawiera ów program. Zdarza się, że moc jest 100%, ale jakość skacze lub nawet poniżej 50%. Tam też masz wyszczególnione programy które lecą w tym kanale, sprawdź pozostałe czy mają tą samą przypadłość.

W Alcatel mało prawdopodobne o zbyt silny sygnał, ale mierząc za pomocą LG ("Test sygnału") możesz zobaczyć jak rozkłada się na wszystkich kanałach oraz czy "moc" ulega zmniejszeniu i czy poprawia to "jakość" po podpięciu rozgałęźnika i długiego kabla ... taki symulator słabego tłumika, większe testowe tłumienie to już albo tłumik albo kolejne rozgałęźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie cokolwiek nt. sprawy z paczką Canal+? Bo w kwietniu kupiłem ją z myślą o sporcie.

Jaka jest szansa na to, że mając wykupiony pakiet "platinum" będę miał dostęp do Canal+ Sport 2?

 

Jeśli okaże się, że zostałem na rok z niepełnym pakietem, to będę naprawdę czuł się oszukany... Czy da się coś z tym zrobić (np. zrezygnować z pakietu C+ przed upływem roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry64,

niestety jesteś kolejną "ofiarą" naszego operatora, tak zakupiłeś niepełny pakiet, chociaż INEA zawsze może to tłumaczyć, że w kwietniu pakiet Platinum składał się z 6 kanałów.

 

A co do odpowiedzi, kiedy pojaw się C+ Sport 2 i C+ Discovery? to może być jutro, pojutrze, za tydzień, od nowego sezonu piłkarskiego 2015/2016 lub jeszcze później albo ...wcale (wtedy INEA napisze, że nie porozumiała się z nadawcą)

Jednym słowem jest to skandal, że 4-5 operator w kraju nie potrafił się dogadać, można rzec jaki poziom i jakość usług (codzienne awarie internetu) tacy i negocjatorzy !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D

Taki sam skandal jest kiedy UPC nie ma nadal NSPORT+.

 

Bez przesady w dobie internetu oglądanie paru meczów w necie problemem chyba nie jest.

 

Na prawdę nie wiem gdzie wy mieszkacie że macie tyle technicznych problemów miałem usługi INEA na 3 różnych lokalizacjach i problemy również się zdarzały ale zazwyczaj tylko wtedy kiedy energetyka miała awarię.

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gigablue,

idąc Twoim tokiem myślenia, pewnie wszystko można obejrzeć przez neta, tylko to nie o to chodzi, po to płacimy INEI za usługi, żeby otrzymywać pełen a nie wybrakowany towar,

to po pierwsze a po drugie chodzi też o traktowanie abonenta, niekompetencja pracowników, brak elementarnej wiedzy, buta, bezczelność, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem takiego sms-a od Inea "Mamy dobrą wiadomość na naszych lojalnych Abonentów czeka do piątku niespodzianka. Odwiedź najbliższe Biuro Obsługi Inea. Do zobaczenia !" -Czy ktoś z was wie co to za niespodzianka ?

 

hahaha, pewnie tym razem breloczek ze znakiem INEA - najlepszy operator kablowy w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mops50, podziel się proszę informacją co dostałeś jeśli pójdziesz do nich?

 

@adamb1981

poważnie? nie chce mi się wierzyć, a ta umowa to niby miałaby być od kiedy, skoro jeszcze nie ma pełnego pakietu C+? Może INEA oferuje cały pakiet ale wybrakowany czyli 8-2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział, że cały pakiet Canal + wystartuje na dniach. Dla wybranych abonentów (ponoć zależy od stażu w INEA) rozesłano propozycję: 39,90 od 1 czerwca przez rok za cały nowy pakiet , a maj gratis. Ponoć były dwie treści sms i dwie promocje. Ja otrzymałem taką jaką opisałem. Ponadto konsultant wspomniał, że dla osób, które nie otrzymały sms będzie obowiązywać nowy cennik i nowa pakietyzacja CANAL +. Moim zdaniem to uczciwa cena i ciekawa promocja. Jakie inne propozycje otrzymaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was pytanie nt zbliżającej się gali KSW. Nie mam dekodera tylko moduł CAM. Wg strony Inea gala będzie dostępna na kanale 901 w wersji HD. Obecnie na liście kanałów nie wyszukuje mi tego kanału 901. Czy nie będę miał problemu z obejrzeniem gali? Będę musiał w sobotę zrobić wyszukiwanie kanałów aby tv odnalazł mi ten kanał 901? Czy może tylko posiadacze dekoderów będą mieli dostęp do gali?

edit: oczywiście wiem, że dostęp trzeba wcześniej wykupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...