Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

oj tam już przestańcie , oni na pewno tak twardo negocjowali w naszym interesie :jupi: , twardo i nieustępliwe żeby cena od gniazdka była jak najniższa :jupi: , a tak juz poważnie to zapewne chodzi o to żeby było tanio a sprzedać jak najdrożej już nam abonentom , to co wywinęli jest porostu skandalem , chyba jako jedyna duża kablówka nie wprowadzili od pierwszego dnia pełnego zmienionego pakietu c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczona oferta sportowa będzie tak czy owak. Niby nc+ uruchomiła Canal+ Sport 2, a w niedzielę mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin na "kanale 38". Olewania klientów kablówek ciąg dalszy ;) Dla fanów koszykówki też mam miłą wiadomość, finał Euroligi będzie pokazywany na żywo na elitarnym "kanale 38".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam już przestańcie , oni na pewno tak twardo negocjowali w naszym interesie :jupi: , twardo i nieustępliwe żeby cena od gniazdka była jak najniższa :jupi: , a tak juz poważnie to zapewne chodzi o to żeby było tanio a sprzedać jak najdrożej już nam abonentom , to co wywinęli jest porostu skandalem , chyba jako jedyna duża kablówka nie wprowadzili od pierwszego dnia pełnego zmienionego pakietu c+

A śmiej się, w East&West 6 kanałów C+ za 49 złotych, 8 za 59. Do tej pory komplet mieli za 39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB jakaś dziewczyna napisała że skoro Inea nie potrafi sie określić to sama napisała do Canal+. Twierdzi, że Canal+ odpisał jej bez żadnych ściem że w Inea komplet 8 canal+ ma być dostepny od 14.05.2015

 

Ciekawe czy to prawda, ale patrząc na podejście Inei do klieta może być to prawda i klienci sami siebie poinformują wcześniej niż zrobi to operator :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzmy się na innych, tamci chociaż umieli się dogadać tak jak inne kablówki a INEA przerasta poziom żenady.

Chciałem pokazać, że nie jest tak łatwo się dogadać, skoro E&W słynące z niskich cen podnosi dla nowych klientów cenę o 20 złotych. Chyba, że to jakaś zmiana w polityce E&W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z pilotem do dekodera adb z cichym dyskiem, chyba to model 3831? U mnie po naciśnięciu nieraz przeskakuje o 2-3 pozycje zamiast o jedną albo w ogóle nie przeskakuje. Mam nadzieję zę to wina pilota...

W każdym razie co się wtedy dzieję? Przyjeżdża do mnie ekipa sprawdza i wymienia, czy to ja muszę go zawieźć do BOA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z pilotem do dekodera adb z cichym dyskiem, chyba to model 3831? U mnie po naciśnięciu nieraz przeskakuje o 2-3 pozycje zamiast o jedną albo w ogóle nie przeskakuje. Mam nadzieję zę to wina pilota...

W każdym razie co się wtedy dzieję? Przyjeżdża do mnie ekipa sprawdza i wymienia, czy to ja muszę go zawieźć do BOA?

To nie problem, to standardowe działanie tego dekodera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Celtic,

Ty prowokujesz czy ....? Od kilku dni jest wielki szum, że INEA nie wynegocjowałała jeszcze z CANAL+ nowych warunków (dodanie C+Sport 2 oraz C+ Discovery) a Ty piszesz, takie rzeczy?

 

A to nie wczytalem sie dokladnie szczerze mowiac i myslalem, ze to jakis blad tylko, ale w sumie u INEI to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...