Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Często słyszałem oficjalne stanowiska Inei na parę dni wcześniej, nie mam pojęcia, dlaczego zwlekają z ogłoszeniem. Może boją się, że faktycznie ludzie im pozamawiają Silvery, żeby mieć pełen sport za 29,90 albo czekają, żeby podać też ceny nowych pakietów. To drugie możliwe, że jeszcze negocjują, bo C+ zawsze chce bardzo dużo za swoje paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu na FB INEA podała, że wstrzymuje się z podaniem informacji na temat nowych programów C+ argumentując, że inni operatorzy także nie podają. Jak widać większość operatorów oficjalnie poinformowało swoich abonentów o zmianach od 11 maja (Toya, Multimedia, UPC, Vectra) oczywiście INEA jeszcze nie. To że nasz operator nas abonentów ma głęboko w doopie to od dawna wiadomo, ale ja myślę, że oni poprostu nie doganali się z C+ i poprostu od 11 maja niczego nowego nie zobaczymy i tego raczej jestem pewny.

 

A swoją drogą to nic się nie mówi czy te 8 kanałów będzie miało również odpowiedniki w SD czy tylko HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tym Canal+? Chyba coś się nie zgadza skoro nie ogłaszają dalej tego :D

Albo masz jakieś wtyki, albo niezłe zdolności przewidywania, bo dostałem po południu info, że jednak się nie dogadali i na dzień dzisiejszy stan wygląda tak, że od 11 maja nie będzie nowych pakietów. Nie wiem, które ostatecznie się nie pojawią. Co do wersji HD to dwa nowe kanały, chyba Seriale i Discovery miały być tylko w HD a pozostałe w SD i HD jak do tej pory, z tym, że wersje SD miały być oznaczone jako kanały niegwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jutro Inea nas zaskoczy i dodadzą nowe kanały z paczki Canal + !

 

 

Zauważcie tylko że np. Vectra informuje, że od jutra Canal+Film 2 zmieni się na Canal+Seriale, a Canal+Family2 zmieni się na Canal+>1.

 

Dalej informują, że dostęp do pełnej paczki C+ wraz ze Sport2 i Canal+Discovery będzie dopiero od 14 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa ani ipla ani tvn player

 

Potwierdzam, to samo jest u mnie w dodatku na różnych urządzeniach. Zgłaszał już to ktoś do BOK?

 

To problem z DNSami Inei. Zaloguj się na modem i tam masz możliwość wpisania 3 DNSów (przynajmniej w EPC3925) dopisz sobie 8.8.8.8 i powinno działać. Sprawdziłem u siebie i jak wykasowałem DNSy googla to przestało działać na player.pl była informacja że film został już usunięty po wpisaniu ich ponownie wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapy i cycki po prostu opadaja na ta firmę.......

Canal+ zmienia oferte Inea nic, Canal+ zmienił już oferte a Inea nic... :/

 

Zadzwoniłem do nich od rana co z Canal + i czy moge rozwiazać umowę? A na to miła Pani mi mówi że ona nie uważa że mam do tego prawo. Pytam sie czy jest pewna czy to tylko jej przekonanie. Miła pani na to ,,tak mi sie wydaje '' Tłumacze jej że nie mam kanałów na które podpisałem umowę itp. a konsultat mi na to że kanały sie nie zmieniły bo na liście dekodera jest napisane np canal + familly 2 nie ważne co jest nadawane dla Inea ważne jest to co wyświetla się w opisie na dekoderze!

 

Brak słów :-(

 

aktualizacja:

 

Nie wiem czy po mojej awanturze czy nie ale teraz zmienili juz sobie nazwy kanałów na liście programowanie ale nadal cisza ze strony Inea. Napisałem na FB ale pewnie nic nie odpowiedzą b nie pierwszy pytałame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I okazało się jak wielce niepoważną firmą jest INEA. Jak widac wielcy w świecie mediów z INEA się nie liczą, tak jak operator traktuje nas abonentów tak INEA traktowana jest przez nadawców. Szkoda tylko, że na końcu tej żenującej sytuacji najbardziej odczuwamy to my abonenci. Smutne ale niestety prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...