Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do byłych abonentów TESAT-u lub Inea :) mam najwyższy pakiet Ekskluzywny i do tej pory brakuje kanałów Family Sport HD, Power TV HD, Asta TV HD, Polsat News HD, Russia Today HD, Russia Today Documentary HD :D czy ktoś widział te kanały na oczy? u mnie w ogóle ich nie wyszukuje - na infolinii po kolei za każdym razem: wyłączyć dekoder, przeczyścić kartę, potem stwierdzenie, że tych kanałów jeszcze nie nadają w ogóle, ostatecznie, że nadają, ale nie ma u mnie możliwości technicznych do ich nadawania... a ja chciałbym wiedzieć tylko kiedy te kanały zostaną dodane, gdyż na koniec kwietnia mają być kolejne zmiany związane z paczką Discovery w HD i nie wiem co mnie wtedy czeka... tłumaczono mi też na infolinii, że jest problem z częstotliwościami, ale po 1 kwietnia powinno być OK (usunięcie RTL i po części programów z analogu).. a nie jest niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet 250/25 w East&West za 90 zł. W pakiecie z TV za 60 zł.

 

http://eastwest.com.pl/internet/

Świetna oferta :) Tylko mam problem, na stronie jest napisane "sprawdź dostępność usługi". No i sprawdzam, wpisałem kilka adresów z Poznania, na których jest E&W i niestety tam się nie da. Wpisałem też kilka adresów z Suchego Lasu, z Obornik i z Koziegłów i tam również kupa. Inotel też się reklamuje, że ma neta 250, ale jak dzwoniłem się spytać to mi powiedzieli, że to tylko na os. Łokietka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna oferta :) Tylko mam problem, na stronie jest napisane "sprawdź dostępność usługi". No i sprawdzam, wpisałem kilka adresów z Poznania, na których jest E&W i niestety tam się nie da. Wpisałem też kilka adresów z Suchego Lasu, z Obornik i z Koziegłów i tam również kupa. Inotel też się reklamuje, że ma neta 250, ale jak dzwoniłem się spytać to mi powiedzieli, że to tylko na os. Łokietka :D

No i niech jeszcze ktoś powie, że inea nie jest monopolistą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea też kończy rozdawanie neta 250, do nowych umów teraz będzie 100 Mbit a za 250 będzie dopłata, z tym, że w tym 250 będzie już jak wspominałem wyższy upload :)

 

E: No, tym, co mieli stare kable nic nie dawało, ale jak ktoś miał światłowód to dostawał te 250 niejako gratis, bo ta prędkość była w większości pakietów. Teraz w końcu będziesz mógł się czuć równouprawniony :D A prawda jest taka, że dla 99% klientów nie ma różnicy czy mają 100 czy 250, to zabieg czysto marketingowy, przy tego typu prędkościach nie ma różnicy w korzystaniu z neta, jeśli wiązało się to z takim samym uploadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, tak się zastanowiam, może pisze nie w zrozumialym jezyku dla inei, może nie z tym akcentem, ale nie rezygnuje,

 

kanal tv wielkopolska , na analogu, od poczatku kwietnia nieczynny /w komunikatach niedoczytalem się, ze zostanie on wylaczony z analogu z innymi kanalami/ nie tylko u mnie ale również u innych odbiorcow.

sprawnosci dzialania tylko wam pozazdroscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z możliwości rezygnacji z dotychczasowej umowy w Inei i podpisałem nową, abonament 77,80 (Standard HD z modułem Cam + 1mb Internet dla emeryta). Patrzę na fakturę a tu cena abonamentu o 10zł wyższa czyli 87,70. Czy to 10zł to jest jednorazowa opłata za podłączenie, moduł Cam czy po prostu błąd Inei? Ineo chciałbym się dopytać Ciebie, chyba ze użytkownicy coś wiedzą na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzisiaj wielkie problemy z dodzwonieniem się do obsługi klienta INEA :( dlatego zadam pytanie na forum. W tym miesiącu pojawiła się nowa pozycja na fakturze "Abonament TV Techniczne dostarczenie sygnału - 201" 20zł , czy to pozycja stał czy tylko w tym miesiącu ? kwota ogólna do zapłaty w tym miesiącu 202,90 jest o 3 zł większa niż moje poprzednie faktury 199,99zł , widzę też że w pozycji "Abonament TV Reemisja sygnału telewizyjnego - 2014" cena uległa zmianie na mniejszą ,ale tak jak powiedziałem opłata miesięczna jest wyższa o 3zł, O co tu chodzi INEO ? :) z góry dzięki za jakieś wyjaśnienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie to nie zaskoczyło bo widziałem w płatnościach na początku miesiąca ale właśnie za co te 20 zł??? ja jak widzę z miesiąca na miesiąc coraz więcej płace nie zdziwię się jak w czerwcu zapłacę z 200 zeta a mam pakiet 2 pak + HBO i jakieś licencje 2x 9 zł i ruter wifi 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w piśmie, które wszyscy otrzymaliśmy jest to jasno opisane że opłata zostanie podzielona ale nie będzie miała wpływu na końcową cenę

Pisma żadnego nie otrzymałem, to jeszcze zrozumiem ;) Podzielone kwoty zgadza się zwróciłem na to uwagę, ale kwota końcowa rachunku jest wyższa o 2,90 zł :( Jedno piwko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, a jednak można;

tv wielkopolska wrocila pod strzechy i nawet format obrazu cnn się poprawil

dziekuje

 

Przepraszamy, że chwilę to trwało. Przypadek z tych nieoczywistych.

 

szczęściarz ... , mi od miesiąca nie umieją przypisać wymienionego modemu , co skutkuje osiąganiem prędkości testowych czy tam magazynowych jak oni to nazywają ( zamiast wykupionych ).

 

Prosimy o kontakt przez prywatną wiadomość i dane dotyczące usługi (adres lub nr umowy) - zajmiemy się tym i wyjaśnimy.

 

Wybór kanałów telewizyjnych w pakietach jest w INEA nie do końca przemyślany.Moim zdaniem część kanałów z pakietu super HD powinna znaleźć sie w standard HD,natomiat ten pierwszy powinien być wzbogacony,by być konkurencyjnym wobec innych operatorów.Jako przykład podam obecność kanału Ale Kino wyłącznie w najwyższej opcji,gdy u innych jest właśnie w średnim pakiecie.Wielu moich znajomych z mniejszymi środkami finansowymi też zadaje takie pytania.

 

...a inne kanały "u innych" są w wyższych pakietach. Oferty są zbliżone, ale przecież nie mogą być identyczne :)

 

Kiedyś pakiet PRESTIŻOWY kosztował bodajże ponad 190 zł. Więc mówienie że mało kto zapłaci trochę na wyrost. Już operator kablowy tak dopasuje pakiet aby się opłacało.

 

Teraz pakiet SUPER HD jest w stosunku do ceny WIELKA LIPA

 

INEA specjalnie tak zrobiła żeby mieć łatwiej dla siebie.

Kiedyś było wiele pakietów dodatkowych i nikomu nie przeszkadzało. Teraz nie ma żadnego są tylko podstawowe. Nie licząc premium. Komu to przeszkadzało? Nie mówię że wtedy było tanio, ale teraz cena nie adekwatna do oferty. :(

 

Szkoda że żadnych konkretnych nowości od pojawieniu się SUPER HD nie było. :oops: pojawiła się SUPERSTACJA. To może zdublowane wersje kanałów SD i HD w końcu zostaną zamienione. Nie potrzeba dwóch takich samych kanałów. Jak dla mnie mogą być wyłącznie wersje SD nie mam aż takiego przymusu posiadania wersji HD (po za tym że są w pakiecie - chyba tylko żeby ładnie wyglądało w wykazie, a i cenie).

 

Ja już nie liczę na pojawienie się czegoś ciekawego w INEI :-?

 

 

Ok, to jeszcze raz:

Pakiety tematyczne - rozbita na masę pakietów oferta jest raczej nieprzejrzysta - i dla przeciętnego Abonenta i dla nas. W większych pakietach można osiągnąć lepsze ceny za nadawanie kanału. Zresztą wystarczy spojrzeć na większość ofert kablowych - 3/4 pakiety + pakiety premium to jest standard.

"Duble" są i na pewno szybko nie znikną - powody są 2 - jeden to pakiety w których są wersje SD i dekodery bez HD. Drugi to interes nadawców - tak długo, jak nadawcy będą mogli więcej zarobić oferując pakiet SD i HD, czasami uzależniając dostęp do HD od wykupienia SD, tak długo wersje SD niektórych kanałów nie znikną.

 

Pytanie do byłych abonentów TESAT-u lub Inea :) mam najwyższy pakiet Ekskluzywny i do tej pory brakuje kanałów Family Sport HD, Power TV HD, Asta TV HD, Polsat News HD, Russia Today HD, Russia Today Documentary HD :D czy ktoś widział te kanały na oczy? u mnie w ogóle ich nie wyszukuje - na infolinii po kolei za każdym razem: wyłączyć dekoder, przeczyścić kartę, potem stwierdzenie, że tych kanałów jeszcze nie nadają w ogóle, ostatecznie, że nadają, ale nie ma u mnie możliwości technicznych do ich nadawania... a ja chciałbym wiedzieć tylko kiedy te kanały zostaną dodane, gdyż na koniec kwietnia mają być kolejne zmiany związane z paczką Discovery w HD i nie wiem co mnie wtedy czeka... tłumaczono mi też na infolinii, że jest problem z częstotliwościami, ale po 1 kwietnia powinno być OK (usunięcie RTL i po części programów z analogu).. a nie jest niestety

 

Prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości, jeszcze kilka kwestii technicznych w związku z włączeniem tych kanałów zostało do rozwiązania.

 

Świetna oferta :) Tylko mam problem, na stronie jest napisane "sprawdź dostępność usługi". No i sprawdzam, wpisałem kilka adresów z Poznania, na których jest E&W i niestety tam się nie da. Wpisałem też kilka adresów z Suchego Lasu, z Obornik i z Koziegłów i tam również kupa. Inotel też się reklamuje, że ma neta 250, ale jak dzwoniłem się spytać to mi powiedzieli, że to tylko na os. Łokietka :D

 

No i niech jeszcze ktoś powie, że inea nie jest monopolistą :mrgreen:

 

INEA taka zła, że nawet odpowiada za ogranizony zasięg promocji innych operatorów? :) Chyba nie do końca zrozumiałeś o czym pisał pincet...

 

Witam. dzisiaj wielkie problemy z dodzwonieniem się do obsługi klienta INEA :( dlatego zadam pytanie na forum. W tym miesiącu pojawiła się nowa pozycja na fakturze "Abonament TV Techniczne dostarczenie sygnału - 201" 20zł , czy to pozycja stał czy tylko w tym miesiącu ? kwota ogólna do zapłaty w tym miesiącu 202,90 jest o 3 zł większa niż moje poprzednie faktury 199,99zł , widzę też że w pozycji "Abonament TV Reemisja sygnału telewizyjnego - 2014" cena uległa zmianie na mniejszą ,ale tak jak powiedziałem opłata miesięczna jest wyższa o 3zł, O co tu chodzi INEO ? :) z góry dzięki za jakieś wyjaśnienia .

 

Informacja o zmianach w cenniku oraz o wynikającym z kwestii formalnych rozbiciu opłat była przesyłana w lutym. Wysyłka była w formie listownej lub elektronicznej. Jeśli naliczenia są niezgodne z tym, co pojawiło się w korespondencji prosimy o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęściarz ... , mi od miesiąca nie umieją przypisać wymienionego modemu , co skutkuje osiąganiem prędkości testowych czy tam magazynowych jak oni to nazywają ( zamiast wykupionych ).

 

Prosimy o kontakt przez prywatną wiadomość i dane dotyczące usługi (adres lub nr umowy) - zajmiemy się tym i wyjaśnimy.

 

 

Dotarł do mnie rozgarnięty monter ( notabene były pracownik Tesatu ), podzwonił i porozmawiał z Waszą linią wsparcia i internet wczoraj wieczorem powrócił. Tylko dlaczego jeśli zostało ustalone na poprzedniej wizycie montera ( ten sam człowiek z Tesatu ), iż sprzętowo-technicznie jest wszystko ok , a problem jest z przypisaniem usług , to pracownicy infolini z uporem maniaka wysyłają ponownie montera , i nie dociera do nich iż problem leży gdzie indziej.? Sprawa mogła być załatwiona w 1 dzień , a trwało to równy miesiąc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z możliwości rezygnacji z dotychczasowej umowy w Inei i podpisałem nową, abonament 77,80 (Standard HD z modułem Cam + 1mb Internet dla emeryta). Patrzę na fakturę a tu cena abonamentu o 10zł wyższa czyli 87,70. Czy to 10zł to jest jednorazowa opłata za podłączenie, moduł Cam czy po prostu błąd Inei? Ineo chciałbym się dopytać Ciebie, chyba ze użytkownicy coś wiedzą na ten temat.

Widzę, że propaganda trwa w najlepsze na forum. Czemu został usunięty mój post? Ineo chciałbym złożyć zażalenie na praktyki Pań w BOA Turek, które nieświadomie wcisnęły mi bezpieczny internet o który się nie prosiłem, o którym nie zostałem poinformowany. "Bezpieczny Internet" to zwykły program antywirusowy za 10zł na miesiąc (tańszy jest Kaspersky na rok) który mogę zastąpić bezpłatym jakimkolwiek innym progamem gdy mam na to ochotę. Wyjaśniło się skąd i kto mi nieświadomie dołożył 10zł do abonamentu. Jestem ciekaw ilu ciut ogarniętych użytkowników używa tej waszej ochrony. Jeszcze kobitki z BOA wmówiły mej kobiecie żeby nie rezygnować bo można narazić się na ataki hackerów!! Dobry marketing bo ktoś kto jest zielony w temacie łyknie coś takiego bez oporów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie w "niewyjaśniony sposób" kilka postów "wyparowało". Jak słusznie zauważył jeden z forumowiczów, można założyć swoje forum, wprowadzić swoje zasady (czy też brak zasad) i robić, co się tylko podoba. Póki co, jesteście na forum Sat Kuriera i należy przestrzegać tutejszego regulaminu i zasad. Jeśli jest to zbyt trudne do wykonania, to w "tajemniczy sposób" można stracić dostęp do udzielania się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz, z łaski swojej, w którym miejscu mój usunięty post łamał regulamin?

Dlaczego, w takim razie, nic nie wnoszące posty inea.pl, które są zgłaszane do usunięcia nigdy nie są usuwane?

Są równi i równiejsi?

Inea jest tak słaba, że potrzebuje cenzury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...