Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od kiedy będzie ten szybszy upload i w jakich cenach? Coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować że Inea "nie może" dać większego UPLOADU bo warunki techniczne , bo prezes ma dziś zły humor , bo pogoda jest zła. Może w końcu napiszcie że macie gdzieś klientów ( bo to wiadomo nieoficjalnie że liczy się kasa tylko i wyłącznie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non stop przycina , obraz się zawiesza ( nawet nagrywam to na telefonie, patrzą i dziwią ) , przychodzi dwóch palantów i wymieniają mi dekoder , obraz nic się nie zmienia , non stop piksel-uje czy panowie z INEA zamierzają coś z tym zrobić ? Od jutra macie telefon za telefonem tak się nie da oglądać !!! Gdzie mieszkam w Śremie i zgłasza to połowę moich znajomych . Adresy Chłapowskiego . Tempe ch... z INEA wam zrobię na Facebooku opinie .

 

Bo problem nie jest w dekoderze tylko w instalacji. Niech dobrze sprawdzą instalację, może trzeba zamontować wzmacniacz lub tłumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wprowadzą nowe pakiet C+ w INEI... Ten obecny z C+Sport jest piorunsko drogi a może przy pakiecie C+Premium Sport będzie o 10 lub nawet 20 zł tańszy...

Wiem, że niektóre kablówki wprowadzają już nowa pakietyzacje C+ np. UPC lub inne

http://media2.pl/media/108224-Nowa-paki ... wkach.html

http://media2.pl/telekomunikacja/110242 ... rynku.html

 

Czy będą nowe pakiety C+ w INEA?? Mam nadzieję że tak bo w porównaniu do obecnej oferty INEA w stosunku do TESATU a nawet NC+ jest drogo z C+Sport....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiam kiedy INEA zmieni pakietyzację C+... obecna oferta jest masakrycznie droga, odbiega znacząco od UPC, NETIA i wielu innych, z chęcią bym dodał do swojej oferty C+ ale nie za taką kasę jak w tej chwili. Sądzę, że INEA jest związana jakąś terminową umową z C+. Zadaję więc pytanie do INEA: KIEDY NOWA PAKIETYZACJA C+ i NOWE CENY????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie w bloku była ulotka że city-net wraca za Inea, i nie wiem o co chodzi. oczywiście chodzi o Poznań nowe miasto.

Też dostałem taką ulotkę Poznań-stare miasto.

Czyli możesz się spodziewać, że Inea będzie u Ciebie kładła światłowód :) Nowe miasto? To chyba gdzieś bardziej Antoninek. bo typowo na Ratajach nie było nigdy Citynetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy te problemy z dekoderem i jego płynnością pracy są na szerszą skalę? Od miesięcy denerwuje mnie znacznie opóźniony "zapłon" dekodera, jego reakcja na pilota itp. Czasami jest tak, że na pilocie klikam przełączenie kanału, a dekoder zaczyna reagować po dobrych 2, a nawet 4 sekundach. Często jest też tak, że nie potrafi sobie poradzić z wyświetleniem listy kanałów czy programu telewizyjnego danego kanału, wieszając się. Mówię o dekoderze hd z nagrywarką, który na stronie ma markę pod nazwą ADB.

Czy istnieje jakakolwiek szansa na jego wymianę cz cokolwiek, co sprawi, że dekoder będzie działał tak, jak się człowiek tego spodziewa, a nie tak, jakby był w kompletnej agonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz, z łaski swojej, w którym miejscu mój usunięty post łamał regulamin?

Dlaczego, w takim razie, nic nie wnoszące posty inea.pl, które są zgłaszane do usunięcia nigdy nie są usuwane?

Są równi i równiejsi?

Inea jest tak słaba, że potrzebuje cenzury?

 

Widzę, że propaganda trwa w najlepsze na forum. Czemu został usunięty mój post?

 

My tu tak samo jak i Wy jesteśmy tylko gośćmi, co więcej obecnymi krócej, niż część udzielających się.

Z tego, co się zdążyliśmy zorientować administracja forum dość poważnie zajmuje się moderowaniem, ale jeżeli wolicie, możecie szukać spisków.

 

Ineo chciałbym złożyć zażalenie na praktyki Pań w BOA Turek, które nieświadomie wcisnęły mi bezpieczny internet o który się nie prosiłem, o którym nie zostałem poinformowany. "Bezpieczny Internet" to zwykły program antywirusowy za 10zł na miesiąc (tańszy jest Kaspersky na rok) który mogę zastąpić bezpłatym jakimkolwiek innym progamem gdy mam na to ochotę. Wyjaśniło się skąd i kto mi nieświadomie dołożył 10zł do abonamentu. Jestem ciekaw ilu ciut ogarniętych użytkowników używa tej waszej ochrony. Jeszcze kobitki z BOA wmówiły mej kobiecie żeby nie rezygnować bo można narazić się na ataki hackerów!! Dobry marketing bo ktoś kto jest zielony w temacie łyknie coś takiego bez oporów.

 

Jeśli chodzi o zażalenie, to prosimy po prostu złożyć je w formie reklamacji. Co do samej usługi to jest to zabezpieczenie dobrej jakości i jeśli ktoś nie chce jednorazowo wydawać większej kwoty na antywirus to jest to idealne rozwiązanie. Ostrzeżenia o zagrożeniu są w pełni uzasadnione - nie raz spotykamy się z zainfekowanym sprzętem, na którym nagle internet zaczyna wolniej działać.

 

I gratisowa dyszka co miesiąc na rzecz providera leci sobie i leci, jak ktoś do miesiąca czasu tego nie wypowie...

 

Jest to w pełni wartościowa usługa, więc nie ma tu żadnej 'gratisowej dyszki'. Dodajmy, że usługa dobrej jakości i w niezłej cenie.

 

Na POWER TV HD znów brak synchronizacji głosu z obrazem :(

 

Wiemy, pracujemy nad tym. Wiąże się to ze zmienionym sygnałem.

 

Witam

 

Od kiedy będzie ten szybszy upload i w jakich cenach? Coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować że Inea "nie może" dać większego UPLOADU bo warunki techniczne , bo prezes ma dziś zły humor , bo pogoda jest zła. Może w końcu napiszcie że macie gdzieś klientów ( bo to wiadomo nieoficjalnie że liczy się kasa tylko i wyłącznie ).

 

Pakiet 250 MB plus pojawił się od dziś. Nie tylko na światłowodach, również na rf (choć są niektóre obszary wyłączone z tej możliwości). Reszty posta nie skomentujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wycieli :) 250 (z uploadem 10) jest w pakach również dostępny, tylko jako opcja, a nie zamiennie ze 100 jak do tej pory.

 

Od dziś 250/10 dostępne jest nie tylko na światłowodach (jest to między innymi możliwe dzięki zwolnieniu miejsca przez usunięte kanały analogowe) - to jest największa zmiana. Inną jest np. długo oczekiwany lejek w internecie mobilnym. Poza tym kilka drobnych zmian w cenniku, ale to głównie stand-alone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...