Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Po korekcie faktury, zamiast niecałe 400, mam za marzec niecałe 300 do zapłaty :)

Przy czym całość pakietu zamyka się w granicy 150zł, wesoło. Mam się prosić ileś razy o naniesienie poprawek? Jakakolwiek zapłata będzie, jak ktoś zacznie traktować ludzi poważnie, bo to już jest cyrk na kółkach, niech sami szukają dalej gdzie jest błąd, nic nie będę płacić.

 

Moja wina, że jest syf i błędne naliczanie płatności po przejściu na czas nieokreślony PROMOCYJNY, który potraktowano jak cennik STANDARDOWY? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrem - wczoraj ok. godz. 20ej brak neta. W ustawieniach routera sprawdzałem ustawienia a tam same zera w adresach IP, po chwili wskakują adresy ip, dns i po kilku sekundach znow 0.0.0.0. Minęło po około pół godzinie. Co do YT - działa (stan na wczorajszy wieczór i dziś rano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii braku działa YT wina leży zdecydowanie po stronie dostawcy. Co ciekawe jednak, przy wielokrotnym ładowaniu tego samego filmu okazjonalnie udaje mi się go uruchomić, jednak jedynie w rozdzielczości 144p.

 

Ewentualnie można wejść przez proxy ( http://www.proxfree.com/youtube-proxy.php ) wówczas działa. Ale tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zeszłorocznych kłopotach z ineowymi DNSami wrzuciłem na grill OpenDNS i zapomniałem :)

Zapomniałem też o problemach z różnymi kiepsko działającymi w Inei stronami :)

 

Co do meczu - u mnie było, o dziwo, wszystko płynnie. Ale ja miałem wizytę techników i na razie sygnał mocny i stabilny. Jednak można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl

W jakiej formie można składać do Was reklamację? zrobiłem to poprzez eBOA, ale nie wiem czy to odpowiedni kanał.

Reklamacja dotyczy nieprawidłowej kwoty należności na saldzie (przy przedłużaniu godziłem się na inną kwotę).

 

Informacja o reklamacjach tu: http://www.inea.pl/pag/pl/1284.php , ale generalnie można złożyć i innymi kanałami przy podaniu niezbędnych danych i zastrzeżeniu, że to zgłoszenie reklamacyjne. W takim wypadku nieco inną ścieżką jest to wyjaśniane.

 

U mnie (Grunwald Północ) coś musieli z internetem grzebać, bo żaden film na yt się nie ładuje. Nie jest to wina komputera bo na dwóch laptopach i smartphonie sytuacja wygląda tak samo.

 

Był problem z YT, już powinno wszystko śmigać.

 

Z Fejsbuka. "zmiana DNS'ów na Googlowe (8.8.8.8/8.8.4.4) naprawia YouTube'a" Potwierdzam.

 

Równocześnie INEA przyznała, że jest problem z DNS'ów.

 

O tym, że pracujemy nad kwestią DNSów pisaliśmy już wcześniej. Zamiast googlowych można też ustawić nasze nowe:

 

Primary: 62.21.99.95

Secondary: 62.21.99.94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w sprawie zacinana się Eurosportu w poniedziałki, na Ekstraklasie.

 

Wszystkim którzy mają ten problem, polecam kontakt mailowy na eurosport@eurosport.pl

wraz z podaniem parametrów technicznych usługi, dostawcy, oraz obszaru występowania usterki. Twierdzą że u nich wszystko było ok, co ciekawe przecież zacina się i na talerzach i na kablówkach, więc to nie jest problem u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowe usunięcie raczej , na stronie głównej inei znikł link do Idea dla inea. Tak czy inaczej my na tym nie stracimy. Propozycje ludzi tam nie były w ogóle brane pod uwagę , podobnie jak głosy tutaj z forum , chociaż to akurat żadna nowośc. Oni tylko zyskają na usunięciu tej "idei".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowe usunięcie raczej , na stronie głównej inei znikł link do Idea dla inea. Tak czy inaczej my na tym nie stracimy. Propozycje ludzi tam nie były w ogóle brane pod uwagę , podobnie jak głosy tutaj z forum , chociaż to akurat żadna nowośc. Oni tylko zyskają na usunięciu tej "idei".

 

Nie byly brane pod uwage, to spore nadużycie, bylo wiele pozycji ktore zostaly zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie byly brane pod uwage, to spore nadużycie, bylo wiele pozycji ktore zostaly zrealizowane.

 

 

??? Które ??? Kanały które weszły do oferty STOPKLATKA, TVP ABC było do przewidzenia. SUPERSTACJA na IDEA dla INEA było chyba wpisane że nie ma planów dodania, zresztą podobnie jako POWER TV.

 

Inne tematy dotyczące aplikacji, czy strony internetowej nawet jeśli zostały wdrożone to na pewno nie przez pomysły nasze tylko pracowników INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.inea.pl/idea/

 

Nie działa już czyżby była niewygodna?

 

Czy może awaria.

 

Nie byly brane pod uwage, to spore nadużycie, bylo wiele pozycji ktore zostaly zrealizowane.

 

Kanały które weszły do oferty STOPKLATKA, TVP ABC było do przewidzenia. SUPERSTACJA na IDEA dla INEA było chyba wpisane że nie ma planów dodania, zresztą podobnie jako POWER TV.

 

Inne tematy dotyczące aplikacji, czy strony internetowej nawet jeśli zostały wdrożone to na pewno nie przez pomysły nasze tylko pracowników INEI.

 

IDEA dla INEA wróci, rezygnujemy natomiast z takiego kształtu konkursowego. Nie ukrywamy, że liczyliśmy na więcej szerszych, bardziej rozwojowych pomysłów, niż kolejnych kanałów w różnej konfiguracji. Kilka fajnych inicjatyw się pojawiło, niektóre głosy zostały wzięte pod uwagę i na pewno w związku z tym nie chcemy zupełnie rezygnować z IDEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...