Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory było falowo, czyli były umowy roczne, półroczne, znów roczne, dwuletnie, itd... Więc nadzieja jest, że w przyszłości rok znów wróci. Też myślę, że łatwiej pozyskać klienta na krótszy okres przywiązania niż na dłuższy, więc nie rozumiem tej tendencji (może poza opcją z tabletem, gdzie urządzenie musi się zwrócić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy modułu CAM orientuje się czy moduły CAM w INEA posiadają funkcje Dual–Decrypt?

 

sam się właśnie z tematem ścieram. Nie mają. Testowałem już PowerCAM Pro ale nie dekoduje programów, pomimo zapewnieć INEA, że nie parują kart z modułami. Jak znajdziesz działający moduł obsługujący dwa kanały, daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy takiej długości ledwo się pojawiły, więc jak to będzie wyglądać dalej jeszcze się okaże. Ostatnio dużo było zmian, czy to z likwidacją rolowania, czy podpisywanie umów przez TESATowców, więc w najbliższym czasie kolejnych rewolucji raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA w tv analogowej już zadziałała. Zmiany:

 

PLANSZA K - 59 775.25

PLANSZA K – 60 783.25

PLANSZA K – 61 791.25

WYŁĄCZONY K – 62 799.25

PLANSZA K – 69 855.25

 

http://zapodaj.net/11ef01f63b088.jpg.html

 

Usunięte z pasma analogowego kanały:

DISCOVERY CHANNEL

DISCOVERY TURO XTRA

DISCOVERY SCIENCE

ANIMAL PLANET

TLC

 

oraz

 

3 kanały zmieniły częstotliwość

 

NGC K – 45 663.25

MTV K – 49 695.25

POLSAT SPORT K – 56 751.25

 

NSPORT SD już są uprawnienia

 

Listy kanałów uaktualnione:

 

http://www.gg.pl/dysk/Khlnvxp3cFcLKxlnv ... 20INEI.pdf

lub

http://www.gg.pl/dysk/jGsyMgiB3PgLjWsyM ... 20INEI.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączono kanały RTL, RTL2, SUPER RTL

 

Zrobiłem zestawienie plików do wyboru.

 

 

http://www.gg.pl/dysk/Ko1ZeG9q0jwLK41Ze ... 5%81OW.pdf

 

lub

 

http://www.gg.pl/dysk/VdJgTglJ1RsLVNJgT ... %81OW.docx

 

W środku są linki do różnego rodzaju list - piszcie na adres mailowy lub gg co można by zmienić :)

Prośba abonentów Tesatu, oraz innych miejscowości INEI (WRZEŚNIA, MUROWANA GOŚLINA, KONIN, GRODZISK WIELKOPOLSKI, KÓRNIK, SŁUPCA, WOLSZTYN, ŚREM, NOWY TOMYŚL, TUREK, KOŁO, ŚRODA WIELKOPOLSKA, i innych gdzie jest INEA) piszcie na maila lub gg żeby nie zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do INEApl lub do osób przedłużających umowę telefonicznie.

W związku z wypowiedzeniem dostałem propozycję umowy. Zgodziłem się, nowe warunki od dzisiaj. Kiedy na koncie w eBOA zostaną zaktualizowane dane o nowe warunki?

 

Zwykle jest to wprowadzane w ciągu 24 godzin. Jeśli się nie pojawi, prosimy o sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót NSPORT SD to jest mało śmieszny żart inei na Prima Aprilis. Akurat usuwanie wersji SD kanałów , które są w podwójnych wersjach to był dobry pomysł. To samo powinno być zrobione z innymi dublami , już kiedyś je tu wymieniałem.

Ktoś kto ustala ofertę telewizyjną postępuje zupełnie na opak - czy ktoś tutaj prosił "Włączcie NSPORT SD , bo brakuje tego kanału w ofercie" Oczywiście , że nie. I nie piszcie , że włączyliście go dlatego , żeby dołączyć go do mniejszych pakietów , bo to totalna bzdura. Jak kogoś interesuje sport to kupuje większy pakiet. Zazwyczaj taka osoba bierze SUPER HD , bo tam ma wszystkie kanały sportowe (oczywiście wszystkie te co w Inei , bo nadal brak Extreme i Sportklubu)Zamiast włączyć , coś czego nie ma - udostępniacie podwójnie to co jest? I to tą wersje która jest gorsza od obecnej!? Jaka w tym logika? Płacicie pieniądze nadawcy , które moglibyście przeznaczyć na chociażby powrót innych kanałów dostępnych tylko dla starych abonentów. Już na nic więcej nie licze , niż chociaż powrót tych kanałów , przecież chyba nie zamierzacie wiecznie ich trzymać na dekoderze z napisem "brak dostępu". Ludzi to strasznie irytuje , zwłaszcza gdy na EPG tych programów pokazuje się coś co ich bardzo interesuje. A jeśli niechcecie ich nadawać , to było je teraz usunąc dla wszystkich , bo i tak wam mogli odejśc z oferty i większośc osób które ma alternatywe i czas na załatwianie spraw z umowami to pewnie zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy modułu CAM orientuje się czy moduły CAM w INEA posiadają funkcje Dual–Decrypt?

 

sam się właśnie z tematem ścieram. Nie mają. Testowałem już PowerCAM Pro ale nie dekoduje programów, pomimo zapewnień INEA, że nie parują kart z modułami. Jak znajdziesz działający moduł obsługujący dwa kanały, daj znać.

 

Z tego co dowiedziałem się od INEA to parują karty z modułem i ten moduł nie posiada tej funkcji ale na 100% nie byli tego pewni bo nigdzie w parametrach niemieli nic o takiej funkcji.

 

Mój również nie posiada. (tesat)

Jeżeli miałeś moduł CAM z TESAT-u jeszcze przed połączeniem z INEA to nie powinieneś mieć parowanego modułu z kartą bo TESAT nie parował. I wtedy można sobie własny moduł CAM wstawić który obsługuje równocześnie kilka kanałów jednocześnie.

 

Prośba jak możecie wykonać foty tego modułu od strony jednej i drugiej etykiety na nim i wstawienia je tutaj lub linków do tych fotosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót NSPORT SD to jest mało śmieszny żart inei na Prima Aprilis. Akurat usuwanie wersji SD kanałów , które są w podwójnych wersjach to był dobry pomysł. To samo powinno być zrobione z innymi dublami , już kiedyś je tu wymieniałem.

Ktoś kto ustala ofertę telewizyjną postępuje zupełnie na opak - czy ktoś tutaj prosił "Włączcie NSPORT SD , bo brakuje tego kanału w ofercie" Oczywiście , że nie. I nie piszcie , że włączyliście go dlatego , żeby dołączyć go do mniejszych pakietów , bo to totalna bzdura. Jak kogoś interesuje sport to kupuje większy pakiet. Zazwyczaj taka osoba bierze SUPER HD , bo tam ma wszystkie kanały sportowe (oczywiście wszystkie te co w Inei , bo nadal brak Extreme i Sportklubu)Zamiast włączyć , coś czego nie ma - udostępniacie podwójnie to co jest? I to tą wersje która jest gorsza od obecnej!? Jaka w tym logika? Płacicie pieniądze nadawcy , które moglibyście przeznaczyć na chociażby powrót innych kanałów dostępnych tylko dla starych abonentów. Już na nic więcej nie licze , niż chociaż powrót tych kanałów , przecież chyba nie zamierzacie wiecznie ich trzymać na dekoderze z napisem "brak dostępu". Ludzi to strasznie irytuje , zwłaszcza gdy na EPG tych programów pokazuje się coś co ich bardzo interesuje. A jeśli niechcecie ich nadawać , to było je teraz usunąc dla wszystkich , bo i tak wam mogli odejśc z oferty i większośc osób które ma alternatywe i czas na załatwianie spraw z umowami to pewnie zrobiła :)

Maly szczegol nie wszyscy maja mozliwosc oglądania w hd wiec moze nie mysl o sobie i nie wypowiadaj sie za osoby ktore maja stare telewizory a chca oglądać np nsport sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sygnał w tym przypadku HD obsługuje urządzenie zewnętrzne - dekoder ( i jest on przystosowany do odbioru HD ), to nie ma możliwości, żeby TV go nie odebrał. TV będzie tylko jako urządzenie wyświetlające. Owszem nie będzie, to jakość HD, ale obraz musi być. Co innego jeżeli ktoś ma moduł i wsadzi go bezpośrednio do TV, a TV obsługuje MPEG2, a nie MPEG4, to wtedy będzie odbiór tylko dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości podłączyłem swoj dekoder do mamy starego telewizora czy kanaly hd beda chodzic na nim, I oczywiście jest tylko sam dzwiek i czarne tlo. wiec pomyślcie o tych osobach nie jesteście sami w inea.

Kłamiesz, albo mama ma zepsuty telewizor :)

Takie bzdury, jakie ty wypisujesz na tym forum to żenada. Czytać tego się nie da. Wróć jeśli jeszcze w niej nie jesteś) do szkoły podstawowej i doucz się , bo znowu się ośmieszasz.

 

No chyba, że podłączyłeś dekoder kablem HDMI do gniazdka antenowego w telewizorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...