Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Inea mogłby się wypowiedzieć oficjalnie na teamt zawierania umów na czas nieokreślony? Chodzi o to ze babeczka w BOA mowiła ze nie ma takiej mozliwosci (chodzi o TV + Internet bez 2paku) chociaz nie wiem czy jej ufac z tego wzgledu ze chciała mi wmówić ze nie moge zrezygnować z dotychczasowych usług a mogę. Dwa to to, że siostra brała neta od was niedawno na umowę na czas nieokreślony.

 

Istnieje taka możliwość. W grę wchodzi wtedy cennik standardowy. Z kontekstu i z odpowiedzi pracownika wygląda, że nastąpiło całkowite nieporozumienie, bo w końcu następuje zmiana z rolowania umów z czasem określony na właśnie nieokreślony.

 

@INEA czy macie zamiar poprawić skopaną ostatnią aktualizację softu do dekodera z nagrywarką bo po EPG to już w ogóle poruszać się nie da. Jeżeli nie to czy nie będzie problemu z wymianą na ten nowy mniejszy z nagrywarką. Teraz aby wyświetlić następne programy w EPG po bieżącym to trzeba się w relanium zaopatrzyć!!!

 

Też mam ten problem.... a relanium to już mi się kończy :lol2:

Po update oprogramowania strasznie EPG zwolniło... czy ktoś wogóle jakieś testy tego robił zanim to wypuszczono? :censored:

 

Sprawdzamy temat EPG. Jeśli chodzi o zwolnienie to dziwne o tyle, że nawet tu pojawiały się głosy, że przyspieszenie (czasem mniejsze, czasem większe) było zauważalne.

 

Zamiast faktury na 149zł są 383 pln do zapłaty do końca marca :)

Tam teraz taki bajzel czy co?

Hit przedstawiam poniżej:

 

1.jpg

 

Chodzi tu o umowę studencką zapewne? Znamy problem, przygotowane są już korekty tych faktur. Przepraszamy za błąd i taką niemiłą niespodziankę na fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze kilka dni EPG trochę przyspieszyło ale teraz obecnie w obrębie jednego kanału czyli wyszukiwanie kolejnych programów jest praktycznie nie możliwe. Przełączanie "w dół" na inny kanał działa normalnie. Już wolę poprzedni soft bo można było cokolwiek ustawić do nagrania teraz pozostaje ustawianie nagrań prze www i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Czytelnicy.

Chciałbym Was przestrzec przed możliwym nieczystym zagraniem konsultantów INEA BOK .

Jeżeli nie zgadzacie się z nowym regulaminem, który w życie wchodzi z dniem 1 kwietnia 2014 MACIE MOŻLIWOŚĆ rezygnacji ze wszystkich świadczonych usług (w rozumieniu promocje 3 w 1, 2 w 1 itp.) pakietów. Aby Wam nikt nie wmówił, że możecie rezygnować tylko z TV, jest to niezgodne z prawem. Jeżeli znajdziecie się w takiej sytuacji, poproście o pisemne potwierdzenie naliczenia kary za zerwanie umowy. NIKT NIE odważy się wystawić takiego zaświadczenia. NA KONIEC dodam uważnie czytajcie regulamin!

Dzisiaj próbowano mi coś wmówić, dlatego przestrzegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś podesłać druk rezygnacji z usług Inea? (nowak409@wp.pl)

 

Mam najbliższy punkt ok 60km od mojej miejscowości i nie bardzo mi po drodze tam jechać specjalnie.

 

Dzięki i pozdrawiam

Z prawej strony miejscowość, data, z lewej strony imię i nazwisko, adres świadczenia usługi i nr PESEL/nr abonenta/nr umowy. Na środku rezygnacja i pod spodem od lewej rezygnuję z usług świadczonych przez firmę Inea z dniem takim i takim z powodu zmian w regulaminie. Jeżeli rezygnujesz dlatego, że umowa Ci się kończy to piszesz, że rezygnujesz z powodu zakończenia okresu minimalnego umowy. Pod spodem z prawej strony imię i nazwisko i czytelny podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie koniec nowości?

 

Co do http://www.inea.pl/idea/47/show SUPERSTACJA - patrz komentarz

 

Ciekawe czy jeszcze biorą pomysły pod uwagę? Ten jest odrzucony a kanał się w końcu pojawia :brawo:

 

 

EDIT: Już są na liście w Poznaniu (INEA - Grunwald), nie wiem jak wygląda na innych lokalizacjach.

 

SUPERSTACJA - 258.000

STOPKLATKA TV - 258.000

STOPKLATKA HD - 490.000

POWER TV - 258.000 zmiana częstotliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w większości przypadków - jest dobra okazja (pojawia się wartościowy kanał lub warunki nie obciążające kosztowo Abonenta) to ją wykorzystujemy. Tu jak widać udało się zapewnić dostęp do kanału dla wszystkich posiadających telewizję cyfrową.

 

@ForzaMilan

Błąd w fakturze został już zgłoszony? Jeśli nie, możemy prosić o adres usługi lub nr umowy w PW? Zależy nam, żeby przeanalizować skąd problem i czy dotyczyć może większej liczby Abonentó.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie tych kanałów do dobra decyzja.Uważam jednak,że pakiety telewizyjne powinny ulec pewnym zmianom.Kanał filmowy "Ale Kino" powinien znajdować się już w standard HD,ponieważ uzasadnia to jego cena, porównywalna z konkurencją,natomiast super HD należy jeszcze trochę wzbogacić i wtedy oferta byłaby dobrą.Gdyby jeszcze ceny za kanały premium trochę spadły.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy to ceny spadaja >?? tu nie ma oferty utrzymaniowej jak w NC+ gdzie dostajesz rabat na kolejny okres umowy , tu placisz obnizony haracz za dany pakiet , bo standardowy cennik w inea jest z duXXX wziety , a jak widac po kwietniowych listach ceny wzrastaja , wszedzie ...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie Inea. Po rezygnacji z dotychczasowych usług mogę wziąć Interner dla Emeryta/rencisty (1Mb -19.90zł) i do tego TV Standard HD (nowa cena 57,90zł) w umowie na czas nieokreślony (to nie jest żaden z 2-paków). Chcę mieć pewność przed wizytą w BOA bo średnio poinformowani tam pracują albo po prostu mają taką taktykę żeby wciskać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni dział w Inea oddzwania po rejestracji rezygnacji i można wtedy podać swoją opcję w celu pozostania.Jest szansa,że mogą wyrazić zgodę i podpisujemy wtedy aneks już z nowymi warunkami umowy.Tak było w moim wypadku,dlatego informuję o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie Inea. Po rezygnacji z dotychczasowych usług mogę wziąć Interner dla Emeryta/rencisty (1Mb -19.90zł) i do tego TV Standard HD (nowa cena 57,90zł) w umowie na czas nieokreślony (to nie jest żaden z 2-paków). Chcę mieć pewność przed wizytą w BOA bo średnio poinformowani tam pracują albo po prostu mają taką taktykę żeby wciskać ;)

 

Nie do końca rozumiemy ten post - czy on jest w formie pytania? :) Jeśli tak, to oferty w takiej konfiguracji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie Inea. CZY po rezygnacji z dotychczasowych usług (opcja z której można skorzystać do 31 marca) mogę wziąć Interner dla Emeryta/rencisty (1Mb -19.90zł) i do tego TV Standard HD (nowa cena 57,90zł) w umowie na czas nieokreślony (to nie jest żaden z 2-paków)? Chcę mieć pewność przed wizytą w BOA bo średnio poinformowani tam pracują albo po prostu mają taką taktykę żeby wciskać ;)

 

Nie do końca rozumiemy ten post - czy on jest w formie pytania? :) Jeśli tak, to oferty w takiej konfiguracji nie ma.

 

Inaczej tego pytania nie umiem zadać. Może ktoś kto zrozumiał "wyjaśni jaśniej" :] naszemu przedstawicielowi Inei :)

 

:beer: :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...