Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet 250 MB plus pojawił się od dziś. Nie tylko na światłowodach, również na rf (choć są niektóre obszary wyłączone z tej możliwości). Reszty posta nie skomentujemy.

 

Jeżeli w momencie podpisywania umowy nie było warunków technicznych, a umowa jest podpisana na 250MB i teraz są warunki techniczne to czy zostanie to automatycznie włączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w momencie podpisywania umowy nie było warunków technicznych, a umowa jest podpisana na 250MB i teraz są warunki techniczne to czy zostanie to automatycznie włączone?

 

Umowa jest na 250, gdy nie było do tego warunków? Chyba nie do końca.

 

jak nie wycieli, poprzednio 250Mb/s było w ramach standardowej opłaty, teraz jest jako opcja, ale +40zl

 

To wycięli czy jest jako opcja? :)

Wtedy 250 było promocyjnie w cenie 100, tam gdzie była taka możliwość. W tej chwili jest również dostępna w Pakach, ale jako dodatkowa opcja, a dla 3-Paków i 4-Paków z Eksluzywnym jest dostępna bez dopłaty.

 

Raczej +50zł

 

albo +40zł, albo +30zł, albo + 0zł. Zależy od wybranych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli podpisywalem umowe w styczniu na 3pak w tym internet 250 gdy beda mozliwosci a mam 100 bo wtedy nie bylo mozliwosci to oczywiscie nie otrzymam tej predkosci teraz w ramach umowy ktora podpisalem ??

 

Na stronie inea.pl brak info o mozliwosci dobrania wyzszej predkosci do PAKa , czy jestem ślepy ??

 

To troche zakrawa pod skarge do UOKiK czy sie myle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli podpisywalem umowe w styczniu na 3pak w tym internet 250 gdy beda mozliwosci a mam 100 bo wtedy nie bylo mozliwosci to oczywiscie nie otrzymam tej predkosci teraz w ramach umowy ktora podpisalem ??

 

To troche zakrawa pod skarge do UOKiK czy sie myle ??

 

Niekoniecznie, gdyż w twoim cenniku jest zapis o pakiecie 250/4 a obecnie jest 250/10. To są różne pakiety, formalnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w końcu są jakieś zmiany z prędkościami uploadu. Szkoda tylko, że po 1-sze mnie to nie obejmuje, bo jak się nie dowiedziałem w moim miejscu zamieszkania brak takiej opcji na dzień dzisiejszy, czyli znając życie i prędkość świadczenia waszych usług światłowodowych która też za bardzo się nie rozwija jak trzeba to może za kilka lat będę mógł z tego 250/10 skorzystać.

 

Co mi się natomiast nie spodobało po rozmowie z konsultantem to to, że nawet jeśli by była taka możliwość techniczna to trzeba by podpisać aneks i dopłacać EKSTRA 30zł co miesiąc, to sorry ale czegoś tu nie rozumiem?! Zabieracie kanały z analogowej TV żeby niby coś polepszyć tak? A co jeśli mam w domu stary TV i nie obsłuży mi cyfrowej TV?

Bo wygląda to tak: zabierzecie mi kanały potem powiecie, że może mam możliwość by mieć te 250/10 albo i nie mam a na końcu po tym jak coś zabraliście i nawet by była możliwość mieć te 250/10 to jeszcze karzecie za to dopłacać 30zł?

Chyba w takim razie czas zacząć myśleć nad innymi opcjami i zerwaniem umowy, bo w tym przypadku lepiej wyjdzie wziąć NC+ i internet FOTON z netii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładną niespodziankę zafundowała nam INEA na Święta w postaci ....kolejnej podwyżki !

Przykład?

3-pak z ekskluzywnym, po 1 kwietnia cena 252,90 zł od dzisiaj 269,90 zł a najbardziej mnie śmieszy ta informacja w cenniku, że opcja z pakietem 250 plus w w cenie abonamentu jakiej cenie? Ukryte +15 zł, i proszę nie mówić, że w zamian dostaję 250/10 po pierwsze moje 100/4 mi wystarczy a po drugie sprawdzałem w mojej lokalizacji nadal nie mogę mieć 250/10 tak więc rozumiem, że dla mnie podwyżka o 15 zł?

Kolejna podwyżka to Multiroom PVR z ceny 19,90 na 29,90 zł :(

Trochę nie rozumiem polityki tej firmy, zamiast promować te najdroższe opcje to Wy podwyższacie ich ceny? W każdej firmie im więcej lepszej jakości produktów tym relatywnie jest taniej żeby zachęcić klienta.

 

INEA, kino VOD 1-10, po co te kanały? Tam nic nie ma.

 

Czy będzie jakaś poprawka do softu ADB PVR? Niestety nie da się tego dekodera obecnie używać, zawiechy 10-20 sekundowe to chyba nie jest normalne zachowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna zmiana, w 2 paku była dostępna prędkość 250Mb/s za 139,90 i co zrobila INEA? Oczywiście dostępna jest już tylko prędkość 100 Mb/s. w dodatku za tą samą cenę. Jak jest taka promocja to teraz na pewno podpiszę umowę :) Fajne są takie ciche zmiany, oczywiście na lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię i niby jest możliwość dania 250 mega u mnie. Nieźle. Chociaż szkoda trochę, że trzeba dopłacić. Na chwilę obecną wstrzymam się. W przyszłości jednak kto wie. Miło jednak wiedzieć, że człowiek nie utkwił na lata z 100 mbit przez brak światłowodów.

 

A co jeśli mam w domu stary TV i nie obsłuży mi cyfrowej TV?

Po to masz dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele rejonów gdzie są teoretycznie dwie sieci kablowe. Podobnie na Grunwaldzie jest MAVERICK ale niestety nie wszędzie.

Nie zrozumieliśmy się. Maverick to inna sieć kablowa a Citynet do tej pory nie oferował swoich usług, był tylko właścicielem łącz, na których swoje usługi świadczyła Inea. Teraz rozwiązali umowę z Ineą i będzie tam można skorzystać prawdopodobnie z usług East&West.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...