Jump to content

qubaq

Users
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About qubaq

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja bym tak kategorycznie do tego nie podchodził. Moim zdaniem Hiway jako streaming może działać tam gdzie sieć jest słabsza, myślę, że INEA śmiało mogłaby rozważyć opcję Hiway w multicast - abonenci zyskaliby jakość, sieć INEA nie zostałaby zawalona unicastem. Korzyść. Pytanie czy o tym myśleli.
 2. Panowie. Nie wiem czy to ktoś opisywał ale Hiway to prostu unicast a ten ma to do siebie, że w przeciwieństwie do multicast lub DVB-C mocno utylizuje sieć. Zatem jasne było, że w usłudze zostanie zastosowany jakiś mechanizm zmniejszający przepływność. Jest to naturalne i zostało celowo tak wyskalowane. Jeśli TVN 7 HD potrafi utylizować max 17 Mbits to wiadomo, że operator będzie dążył do obniżenia bitrate.
 3. A jak działają Tobie kanały odkodowane w INEA? Pewnie takie są. Sprawdź na nich, jesli na nich odbior bedzie ok to raczej wina modułu albo zła współpraca tego modułu z Twoim telewizorem. Jak to sprawdzisz to daj znać.
 4. Cześć, super sprawa z tą Twoją listą. Czy można uznać, że nPVR działa na wszystkich?
 5. Dla Internetu i jego ceny na pewno warto. Dla TV to sam oceń czego potrzebujesz.
 6. Gdybyś mógł to byłoby idealnie? Ile przestrzeni dyskowej otrzymuje abonent? Czy ta przestrzeń jest wspólna dla multiroom? Sporo pytań ale INEA nie chwali się tym na swojej www stąd pytania.
 7. Czyli w bilansie otrzymujemy dostęp do TV, bez radia i bez aplikacji GO. A jak wygląda możliwość nagrywania i timeshift na kanałach? Może to ktoś podsumować w tabelce? Bo to istotne parametry
×
×
 • Create New...