Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dla  kablówki  przekaz tv przez IPTV

jest  wygodnieszy.

Nie  ma ograniczonej ilości kanałów TV.

 

A w DVB-C  jest ograniczona  pojemność, im więcej kanałów  TV jest na  częstotliwości to i jakość  jest  gorsza.

 

 

Szkoda tylko że standardowych pakietów  nie  rozwijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Tu jest lista kanałów HiWay którą zrobiłem na podstawie tego co mam na tunerze. Nie gwarantuję, że jest wolna od błędów. Jeśli takowe znajdziecie, proszę dodajcie komentarz w pliku. Będę się starał na bieżąco poprawiać i aktualizować.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing

Dodałem tam info na których kanałach można przewijać do początku programu a na których kilka dni wstecz.

Edytowane przez mrSpectro
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podnoszę lamentu :) nie na forum pełnym cenzury :)  nie korzystam z TV on inei , lecz z samego internetu który BTW jest okey jak mi tu wypomniano  ,  raczej żenujące jest dla mnie to iż operator chwali się  " drugim " kanałem 4k a w swojej ofercie potrafi kanał HD skalować do SD bo '' oszczędza " a na fb tłumaczy się tym ze ludzie są przyzwyczajeni do żenującej jakości kanałów SD , a jakość HD ich jakby nie interesuje i w ogóle to ludzie korzystają jeszcze z dekoderów SD technisat z lat 2000 ubiegłego wieku i ciężko ich namówić na wymianę  ... serio?? biedna logistycznie upodlona inea  ???  tylko i wyłącznie nakierowanie tego jak bardzo operator jest PRO i och ach chodziło mi w poście o brakach i tyle , fakt wielu kanałów nie oglądam jak wielu z Was ze względu na jakość i co oferują ,  ale też wielu z Was też ma do inei jakieś fochy że czegoś brakuje ot co , nie od dziś wiemy ze inea nigdy nie błyszczała w swego rodzaju negocjacjach co przykładem może być  Polsat Sport Premium dla fanów piłki ...  kiedyś za dawnych czasów czekali ponad 2 lata na dołączenie canal + sport 2 z dawnej paczki canal + , życzę wytrwałości :) jak i cierpliwości w obiecance rozwoju platformy HIWAY ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam od INEI pakiet extra TV oraz internet 250/50. I jestem zaskoczony że Kanały TV KINO oraz KINO POLSKA są nadal w SD. Odnośnie TV 4K to jestem zdziwiony, iż kanały te nie są dostępne przez moduł CI. Od dłuższego czasu wszyscy kupują TV UHD i nie wyobrażam sobie w przyszłości ustawiania kolejnych pudełek żeby takie kanały odbierać. Konkurencja na rynku jest coraz większa a i INEA niedługo będzie musiała udostępnić swoje łącza innym operatorom. Zobaczymy co zrobi wówczas. Uważam, iż przy takim podejściu do tematu zostanie zmieciona przez konkurencję z rynku. Poczekajmy jeszcze chwilę !!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tv w takiej formie jak dzisiaj długo nie przetrwa. Telewizję zabijają reklamy, gdzie nie przełączysz kanału same reklamy. Ja rozumiem że reklamy utrzymują stacje, ale bez przesady. Przyszłość należy do internetu i w tę stronę będzie to zmierzało. TV stanie się tylko monitorem, a ja będę oglądał na dużym ekranie to co będę chciał  i to od razu. Co ja mówię przecież właściwie u mnie to już się dzieje w TV oglądam tylko SPORT na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem, ale czy nie należało by ograniczyć czas tych reklam ? Przecież to co robią główne stacje woła o pomstę do nieba, aby wydłużyć reklamę i spełnić wymogi nadają reklamy potem tzw, produkcję własną (reklama stacji) i znowu reklamy a to doprowadza mnie już do szewskiej pasji. Moim zdanie jeden blok reklamowy w ciągi godziny i koniec, a nie tak jak teraz w ciągu godziny więcej reklam niż oglądanej audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 15:52, mrSpectro napisał:

Cześć,

Tu jest lista kanałów HiWay którą zrobiłem na podstawie tego co mam na tunerze. Nie gwarantuję, że jest wolna od błędów. Jeśli takowe znajdziecie, proszę dodajcie komentarz w pliku. Będę się starał na bieżąco poprawiać i aktualizować.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit?usp=sharing

Dodałem tam info na których kanałach można przewijać do początku programu a na których kilka dni wstecz.

U mnie to samo. Zgłaszałeś to może do inei? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radier napisał:

Na module CAM nie masz nagrywania w chmurze, cofania, funkcji catch-up oraz wielu innych wygodnych funkcjonalności platformy hiway.

Powinno dać się klientom wybór, a nie narzucać przez operatora wg niego wygodniejszego rozwiązania, prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radier znam różnice jakie są między dekoderami operatora vs. moduły, ale operator, który narzuca wyłącznie to, co uważa za słuszne nie jest dobrze spostrzegane.

Oczywiście, że technologia idzie z postępem czasu, ale powtarzam, konsument powinien otrzymać wybór i dobrać ofertę do swoich potrzeb, a nie operator wiedząc 'lepiej' za Niego (klienta).

Odnośnie końca dekoderów SD za <2 lata - trzymam kciuki za Inea!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak działa hiway i jakie oferuje funkcje to już nie spojrzysz na moduł CAM. Poza tym przyszłość to światło + IPTV.

Jeszcze ze 2 lata, INEA skończy z HFC, skończą się problemy z dekoderami sd, niespójnym listami kanałów.
Ale jak ktoś chce CAM to chce CAM i nie zmienia tego funkcje typu timeshift, i inne [beep]oły które mają zmusić do wzięcia szrotu od Inei.
Iptv jak narazie nie ma standardu, więc jak dla mnie to jest bez sensu, chociażby dlatego że nie można mieć modułu CAM, lub własnego deka.
Masakra co się dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...