Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pół roku do końca umowy, oferta niestety po koncentryku 180 Mb/s + pakiet TV ultra za co obecnie płacę 109,8 zł.

Dzwoniłem pytać jak ze światłowodem w moim bloku - póki co konkretnej daty nie ma, powiedzieli tylko że do końca 2020 cały Poznań będzie w FTTH.

 

Myślicie że mogę już wysyłać wypowiedzenie i negocjować lepsze warunki przedłużenia umowy czy jeszcze za wcześnie? Póki nie mam FTTH chciałbym zostać przy ofercie jak teraz i tylko obniżyć abo.

Edytowane przez lukaszsz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lukaszsz91 napisał:

Mam pół roku do końca umowy, oferta niestety po koncentryku 180 Mb/s + pakiet TV ultra za co obecnie płacę 109,8 zł.

Dzwoniłem pytać jak ze światłowodem w moim bloku - póki co konkretnej daty nie ma, powiedzieli tylko że do końca 2020 cały Poznań będzie w FTTH.

 

Myślicie że mogę już wysyłać wypowiedzenie i negocjować lepsze warunki przedłużenia umowy czy jeszcze za wcześnie? Póki nie mam FTTH chciałbym zostać przy ofercie jak teraz i tylko obniżyć abo.

 

U mnie już zakończyła się umowa ale nowe warunki okazują się niestety droższe od obecnych więc zostaje z tym co mam. Nowej tańszej oferty utrzymaniowej podobno na tą chwilę nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 00:23, Tomo21 napisał:

 

Tyle stron wątku, ale wszyscy olali pytanie usera. Czy ktoś móglby potwierdzić, że ten kanał nadaje lub nie? I od kiedy jeśli nadaje?

Jest w ofercie, w pakiecie kids, którego nie posiadam :)

1 godzinę temu, djadijos napisał:

Ludzie starsi bez internetu. Ale zgodzę się,że teletext jest już reliktem przeszłości i powinien być już wycofywany.

Ja nie korzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się sytuacje, gdy dana tv zmieniła ramówkę i w EPG była nieaktualna, natomiast w teletekście zaktualizowana. Pamiętam że sprawdzałem ramówkę aby zaprogramować nagranie i nie byłem pewien który wariant wybrać, aby nagrać w całości to co chcialem, poprawną ramówka była w tym przypadku taż teletekstu. Dlatego korzystam z tej opcji jeśli jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że kanały 4k w inea świecą na tv Hd a  lista ulubionych przenosi się z jednego dekodera na 2 nie jest przypisana do profilu trochę to denerwuje bo chciało by się aby profil miał oddzielną listę ulubionych. Mam 3 dekodery hi way  Wszytskie po wifi I 1 zawiesza się codziennie między 20 a 22 pomaga mu tylko przytrzymanie żółtego klawisza przez 5 s muszę zainwestować w wzmacniacz sygnału może pomoże 

Edytowane przez polinik18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...