Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość ugrania czegoś na obszarach POPC? Dzisiaj był przedstawiciel i mówił, że najniższa oferta to 75 zł za 300 Mb/s :/ Naprawdę nic a nic nie da się zrobić? Jakieś miesiące za free czy coś. Zależy mi na tym bo mam umowę gdzieś indziej i nie chcę płacić podwójnie za neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, korni007 napisał:

Apropo 4k to poznański East West uruchomił właśnie kanał 4k w dvb-c.

Da się? Da się.default_smile.png

W sumie z tego co mi wiadomo to 4k w dvb-c ma też wejherowska TK Chopin - tam z kolei jest nasa 4k

 

 

Tylko że Inea chce podobno całkowicie przejść na FTTH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@korni007 ja tylko jeszcze dodam, że Inea w tym momencie ma 4 technologie przesyłu TV. Resztki analogu, DVB-C, IPTV multicast czyli stara wersja IPTV oraz IPTV unicast HiWay. Na ich miejscu likwidował bym całkowicie analog i DVB-C oraz IPTV multicast i zostawił tylko unicastowy HiWay. Multum platform powoduje tylko niepotrzebne koszty i problemy. Oczywiście likwidacja stopniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 01:46, solmar napisał:

Witam. A takie pytanie w kwestii dekodera z Hiway: w oparciu o udostępnioną listę z kanałami i ich funkcjonalnością wnioskuję, że na takich kanałach jak np TTV nie da się wcale nagrywać programów? Czy może można je jakoś programować "ręcznie" bez użycia epg?

Niestety nie da się nagrywać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, djadijos napisał:

@korni007 ja tylko jeszcze dodam, że Inea w tym momencie ma 4 technologie przesyłu TV. Resztki analogu, DVB-C, IPTV multicast czyli stara wersja IPTV oraz IPTV unicast HiWay. Na ich miejscu likwidował bym całkowicie analog i DVB-C oraz IPTV multicast i zostawił tylko unicastowy HiWay. Multum platform powoduje tylko niepotrzebne koszty i problemy. Oczywiście likwidacja stopniowa.

 

Yyyy Inea nie potrafi-ła wycofywać stopniowo dekoderow SD z oferty a tu fantazja o jednej technologii przesyłu - bądźmy realistami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mialem pakiet super pvr, HBO i canal + 2 razy multirum (cam)+ internet 180mb za 197.90zl przeszedłem na światłowód za Max opcje tv + 2 multirumy i Internet 1 Gb 240zl nic więcej ugrać nie mogłem innea twardo nowego sprzetu nie chce oddac za darmo trzeba płacić 25 zl .Wie ktoś może dlaczego w inea nie ma bbc lifestyle??? 

Edytowane przez polinik18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w mojej miejscowości zaczęła się budowa swiatłowodów Inea. Chciałbym od nich dwa mies. próby, nie chcą się zgodzić. Ceny maja drogie na ta chwile 75zł za 300mb/s. Wciskają kit że teraz podłączenie za darmo, ale tak naprawdę na stronie Inea jest 1gb/s za 69.90. Także nie widzę tutaj za darmo podłączenia. Mam pytanie czy warto ich przeczekać jakiś czas aż usługa zacznie działać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawidek12390 , dla obszarów POPC (do których na 99% się zaliczasz) jest osobny cennik, który znajdziesz na stronie:  https://www.inea.pl/files/cenniki_regulaminy_2019/Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_Premium_Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_2019-02-11.pdf . Kiedyś dawali darmowe miesiące, ale chyba już przestali.Oni wiedzą, że na obszarach wiejskich nie mają żadnej konkurencji poza Neostradą na sypiących się kablach miedzianych i dziadowskie radiówki. W związku z tym masz wybór, że albo bierzesz od nich bezawaryjny, szybki internet albo siedzisz na gorszym obecnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dawidek12390 napisał:

Witam, w mojej miejscowości zaczęła się budowa swiatłowodów Inea. Chciałbym od nich dwa mies. próby, nie chcą się zgodzić. Ceny maja drogie na ta chwile 75zł za 300mb/s. Wciskają kit że teraz podłączenie za darmo, ale tak naprawdę na stronie Inea jest 1gb/s za 69.90. Także nie widzę tutaj za darmo podłączenia. Mam pytanie czy warto ich przeczekać jakiś czas aż usługa zacznie działać? 

Mam dokładnie taką samą sytuację. Nie chcą żadnego miesiąca dać za free. O mniejszym abonamencie też nie ma mowy ? U mnie niestety sytuacja wygląda tak, że mam umowę jeszcze z innym operatorem, a dwóch abonamentów nie będę opłacać 

A co do spadku cen po czasie: pierwszą umowę i tak musisz wziąć dla obszarów POPC, więc nawet jak podpiszesz ją za rok to ten cennik będzie obowiązywał. Dopiero kolejna umowa będzie na korzystniejszych warunkach (tych ze strony) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, djadijos napisał:

Jak radiówka jest doinwestowana to mogę zapewnić,że jest stabilniejsza niż LTE i DSL ;)

Słowa klucz: "jak jest doinwestowana". Większość niestety jest beznadziejna, niedoinwestowany sprzęt, a wraz z nim wiedza administratora. :/ 

45 minut temu, dawidek12390 napisał:

Pytanie czy warto ich przeczekać? ze 2-4 miesiąca. Najlepsze jest to że koledze z innej wioski dali 2 mies. free po czym  negocjował warunki i dostał 300mb/s za 59.90

Próbować możesz, ale kolega pewnie negocjował jak był stary cennik. Inea podliczyła sobie, że rozdawnictwo się nie opłaca i tyle. Neostrada kosztuje z utrzymaniem łącza ~70 zł, a za 5 zł więcej masz symetryczną i bezawaryjną petardę z niskim pingiem.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość firm to typowi Janusze biznesu i zamiast inwestować w dobry dosył i dobre anteny by móc oferować większe prędkości i stabilność na wsiach gdzie LTE często działa słabo lub jeśli jest to z limitami to próbują jak najtaniej. I to długofalowo ich wykończy. A firmy inwestujące jeszcze długo będą działać. Bo nawet kiedyś na światłowód przejdą. Dofinansowanie centralne dla obszarów wiejskich może wynieść nawet 80% kosztów inwestycji (ale tu mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was.

poszukuję aktualne ceny pakietów TV:

STANDARD

Sport Pack +

Movie pack

Kids pack.

CANAL+

HBO

Cinemax

 

Te które znalazłem to są jak zawsze bez promocji.

A zastanawiałem się na taką opcją.

 

Edit: już znalazłem.

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...